ایلان کودک Bonkers نام و اینترنت سوالات


elon-musk-grimes-baby-name
Elon Musk/توییتر

ایلان جدید نام کودک انداخته است رسانه های اجتماعی برای یک حلقه

ما باید جهانی همه گیر قتل اورلئانز اجتماعی فاصله یک کمبود گوشت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک رئیس جمهور و فقط زمانی که شما فکر می کنم که در مورد همه ما به عنوان یک جامعه Elon Musk می رود و نام نوزاد خود را Æ X A-12.

فناوری کارآفرین و میلیاردر مشترک اولین عکس از پسر تازه متولد شده در روز سه شنبه پس از یک فن درخواست یکی از پدر جدید خود را. “یک عکس از شما نگه داشتن نوزاد را شکستن اینترنت … لطفا به اشتراک گذاری با یک” کاربر توییتر ویو نوشت. او آرزوی او در مدت کوتاهی پس از آن.

در یکی دیگر از مشک مشترک نزدیک از کودک Æ X A-12 و غریب, چهره, خالکوبی کشیده شده را کمی شایان ستایش, چهره, چون, چرا که نه? “هرگز بیش از حد جوان برای برخی از جوهر haha” او به شوخی.

مردم طبعا اشتباه انتخاب نام که به معنی جدید الگوهای رفتاری برای همه برای لذت بردن از:

این اولین بار است که کودک برای خواننده گرایمز (کلر بوچر) که مرتبط است به مشک برای دو سال گذشته است. او پنج پسر از ازدواج قبلی است. گرایمز تایید او انتظار داشت که در ماه ژانویه و ماه بعد او گفت: نورد سنگ که مشک بود پدر. او در مورد وارد شدن به یک رابطه با یکی از معروف ترین مردم روی زمین و گفت: در بخش “هیچ کس معتقد است من در مورد این” او گفت: “اما من فقط نمی فهمیدم چه من در به در همه. نه این که من دیوانه در مورد آن. من فقط فکر نمی کنم این امر می تواند یک چیز است. گه که اتفاق افتاده با دوست پسر من در این سال رونویسی خیلی از کار زندگی من.”

گرایمز نیز باز در Instagram گفت: در بخشی از “من احساس می کنم مثل من محزون می خوانی آمادگی cuz I dunno اگر بارداری است که به عنوان قابل مشاهده و یا مورد بحث به عنوان آن را باید. من فقط نمی رلی را در درک آنچه که من در گرفتن به. آن بوده است اما این باعث می شود کار خیلی سخت تر است.”

مشک عناوین ساخته شده به تازگی پشت بلومبرگ گزارش داد که میلیاردر قرار دادن دو از کالیفرنیا خانه برای فروش, ارسال بیش از یک دوجین توییتهایی در کمتر از 75 دقیقه از جمله یکی که در آن او گفت که او قصد دارد به فروش “تقریبا همه” از فیزیکی خود را اموال.

آن کسی حدس می زنم که در آن خانواده زندگی می کنند اما مشک است که هنوز هم یکی از ثروتمندترین مردان جهان به طوری که ما کاملا مطمئن شوید که کودک Æ X A-12 را و پا زدن الاغ اتاق در هر کجا که ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de