ایلان فروش دو بال ایر قصرها برای $40 میلیون پس از حمایت به خود هیچ خانه’

ICYMI Elon Musk است فروش اموال دنیوی خود را—حداقل با توجه به خوراک توییتر خود.

روز جمعه تسلا و SpaceX مدیر عامل توئیتر خود نوشت: “من تقریبا تمام فیزیکی اموال. خود را هیچ خانه.” در حالی که ما نمی تواند با اطمینان بگوید چقدر از سابق است درست مشک به نظر می رسد خوب در دومی به عنوان دو از Bel Air قصرها شده اند ذکر شده برای یک ترکیب $40 میلیون.

دو خانه 10911 و 10930 Chalon جاده هستند و فقط یک پیاده روی پنج دقیقه از یکدیگر است. 10930 کوچکتر از این دو است و در حال حاضر ذکر شده برای $9.5 میلیون در Zillow. مشک خرید خانه برای $6.75 میلیون دلار در سال 2013 با توجه به املاک ثبت شده. او بنا به گزارش ها از آن استفاده می شود به عنوان یک مدرسه خصوصی برای فرزندان خود گفتن وگ در 2015 مصاحبه ای که در آن بود “مانند یک مدرسه در دشت جز در Bel-Air در یک زمین گلف است.”

میلیاردر آیا باید یک درخواست ویژه برای این ملک هر چند به عنوان در توییتر خود: “فقط یک شرط در فروش: من خود ژن وایلدر خانه های قدیمی. آن را نمی خواهد پاره شود و یا از دست دادن هر گونه [از] آن روح است.” این خانه در واقع متعلق به وایلدر است که شاید بهترین و شناخته شده برای بازی عنوانی Willy Wonka در سال 1971 Willy Wonka and the Chocolate Factory. وایلدر به فروش پنج-اتاق خواب خانه در مرتع پرورش احشام در سال 2007 به قیمت 2.7 میلیون نفر است.

دیگر خانه که مشک است, فهرست, 10911 Chalon جاده بسیار مجلل اقامت با دو داستان در کتابخانه تئاتر, سالن ورزش, انبار شراب و تنیس. این 16,250 فوت مربع بسته است درخواست 30 میلیون دلار. مشک آن خریداری شده در سال 2012 به 17 میلیون دلار در املاک ثبت شده.

زمان خواهد شد بگویید چقدر بیشتر مشک را به تحقق تعهد خود را به عنوان او را مجبور به فروش بسیار سنگین نمونه کارها املاک و مستغلات به آن اتفاق می افتد. در همسایگی این دو Chalon جاده listings به تنهایی میلیاردر دارای سه خانه دیگر: یک خانه در مرتع پرورش احشام او خریداری برای $20 میلیون در سال 2015 ناتمام عمارت که او جامعی برای $24.25 میلیون در سال 2016 و 4.2 میلیون دلار استعمار به سبک خانه.

برای تمام رمز و راز اطراف آن مشک آخرین اعلام یک چیز روشن است: او نمی فروش خانه خود را به خاطر او صدمه زدن به لحاظ مالی. میلیاردر است که در حال حاضر بسته شدن در یک $750 میلیون پرداخت به عنوان بخشی از توافق ایجاد شده در خود را تسلا جبران بسته است. از کجا می خواهد این پول را تا پایان? نمی توان آن را صرف بیشتر املاک واقعی اگر شما بر این باورند خوراک توییتر خود: “لازم نیست پول نقد است. زیرپا خودم به مریخ و زمین است. در اختیار داشتن فقط وزن[s] شما را.” هی او می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>