Elon Musk است بسیار با اعتماد به نفس’ تسلا را در رسیدن به به طور کامل خودمختار خودرو به زودی

به نظر می رسد مانند تسلا خودروهای الکتریکی در حال نزدیک شدن به رانندگی خود را.

الکتریکی خودروساز بنیانگذار و مدیر اجرایی, Elon Musk, ادعای شرکت بسیار نزدیک به در حال توسعه در سطح 5 خودمختار رانندگی فن آوری است که می تواند یک روز اجرا به وسیله نقلیه خود را ترکیب. در سخنان بیش از پیام های تصویری در شانگهای جهان سالانه هوش مصنوعی, کنفرانس (WAIC) در روز پنج شنبه گفت: “من بسیار با اعتماد به نفس است که در سطح 5 یا اصل استقلال کامل اتفاق می افتد و من فکر می کنم اتفاق می افتد بسیار سریع است.”

بنابراین آنچه که در واقع به دنبال ؟ سطح 5 چیزی است که شما ممکن است در نظر واقعی خود رانندگی خودرو توسط هوش مصنوعی بدون نیاز به کمک های بشر. اگرچه سنگین حدس و گمان به اینکه آیا یا نه این است که در نهایت حتی ممکن است مشک به نظر نمی رسد به اشتراک گذاری آن.

“من با اعتماد به نفس باقی می ماند که ما باید قابلیت های اساسی برای رسیدن به سطح 5 استقلال کامل این سال,” او گفت: بعد از اضافه کردن “وجود دارد هیچ چالش اساسی باقی مانده است.” این ادعا تا حدودی خو وقتی او همچنین گفت: “بسیاری از مشکلات کوچک و… و پس از آن وجود دارد چالش حل تمام کسانی که مشکلات کوچک و قرار دادن کل سیستم با هم.”

تسلا فقط یک بازیکن در autonomous driving بازی و رقابت با امثال الفبای Waymo و حال بارگذاری هستند که میلیاردها دلار هزینه در تلاش برای ایجاد فن آوری های قابل دوام. نه تنها متخصصان صنعت مشکوک از هر به زودی به آمده تحولات اما بسیاری نیز اصرار دارند که آن را به یک مقدار قابل توجهی از زمان برای عموم به اعتماد این فن آوری در همه, با توجه به انتخاب.

نه تنها این, اما تسلا و Waymo خاص شده اند در مرکز جدی حوادث مربوط خودمختار رانندگی تکنولوژی آنها در حال حاضر در حال استفاده است. تسلا تا به حال هیچ کمتر از سه مرگبار حوادث رخ می دهد که محققان بر این باورند درگیر آن خلبان اتوماتیک سیستم رانندگی. چقدر پیچیده تر از این تکنولوژی در واقع تکامل یافته در طول یک دوره کوتاه از زمان باقی مانده است دیده می شود. اما با تسلا بالا به پرواز در یک سری از دراماتیک انبار موج انتشار است که به احتمال زیاد برای آمدن هر چه زودتر به جای بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net