علم جدید شب نمایش برای کودکان و نوجوانان با بیان مهمانان


elmo-late-night-show
کارگاه آموزشی کنجد

کنجد خیابان ارائه شده است بیشتر نخست همه گیر مطالب جدید خود را با هم و در اواخر نشان می دهد

در حالی که رشد یو پی اس در حال گرفتن بسیاری از خود را بسیار مورد نیاز می خندد از اواخر شب تلویزیون را نشان می دهد (فیلم برداری و تولید تقریبا از میزبان ” خانه البته) چه که ترک بچه ها ؟ مطمئن شوید که آنها خود را در یوتیوب و در طول روز را نشان می دهد. اما آنها سزاوار همه یکسان می خندد اواخر شب نشان می دهد که ما در طول این زمان دشوار است. وارد خیابان کنجدو “نه-خیلی-دیر” نشان می دهد.

این نه بیش از حد دیر شده نشان می دهد خواهد بود بخشی از خیابان کنجد محتوای که برای اولین بار در HBO حداکثر در مه 27, و آن را به معنای بود اواخر شب نشان می دهد اما فقط برای بچه ها. مهمتر از آن طراحی شده است که یک بخشی از خود بچه ها معمول زمان خواب — که حتی در مقابله با برخی از قطعات سخت تر از یک خواب روزمره مانند مسواک زدن دندان و قرار دادن در خواب — و کمک به کودکان نگاه به جلو به یک زمان از روز بسیاری از آنها بیم و مبارزه است.

علم خواهد بود که میزبان نشان می دهد که به نظر می رسد مانند یک فرد کامل برای, fuzzy, هیولا قرمز. در اواخر نمایش فرمت را نیز خوش آمدید یک تن از مهمانان ویژه و موسیقی اجرا بر روی نشان می دهد از جمله برادران جوناس, John Mulaney, اولیویا وایلد, Lil Nas X, Dan + Shay, H. E. R. و جاناتان ون نس. علم نیز خوش آمدید همکار اواخر شب میزبان Jimmy Fallon, هدی قطب نما جان الیور و اندی کوهن برای کمک به او در یادگیری طناب از میزبانی این نوع نشان می دهد.

“هنگامی که خانواده نوازش خنده و تعامل با یکدیگر این لحظات پیوند ارائه فرصت های ارزشمند برای پرورش اجتماعی عاطفی و مهارت” Sesame Street سخنگوی دکتر روزماری Truglio گفت. “این است که نوع ارتباط ما امیدواریم که برای ایجاد با هم و در اواخر نشان می دهد.”

در حالی که شما منتظر نیست بیش از حد در اواخر نشان می دهد برای اولین خیابان کنجد تولید شده است و تن از محتوای به تازگی شده است که کمک به بچه ها و پدر و مادر خود را — مقابله با کروناویروس همه گیر و همه چیز را که ترسناک و نامشخص در جهان در حال حاضر. شما می توانید مصاحبه با Grover در NPR زندگی کیت پادکست که در آن او در مورد مقابله با استرس های روحی و روانی از دست رفته خود را دوستان و احساس غم.

یا تاپیک مخصوص تاون هال قسمت Sesame Street ایجاد شده با سی ان ان, برای کمک به پدر و مادر حرکت مشکل همه گیر-موضوعات مرتبط با کودکان خود را.

این نه بیش از حد در اواخر نشان می دهد برای اولین بار در مه 28 HBO حداکثر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im