الا جونز می شود اولین آفریقایی آمریکایی و اولین زن شهردار در فرگوسن MO


Ella-Jones-1
شهر فرگوسن

الا جونز انتخاب شد اولین بار, سیاه, شهردار فرگوسن در طول زمان بی سابقه در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس

هشت روز پر شده اند با اعتراضات و شورش و بی سابقه اعتراض عمومی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس. اما قبل از مرگ جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور وجود دارد بی شماری دیگر آمریکایی های سیاه و سفید سرکوب و کشته شده توسط پلیس. در سال 2014 در فرگوسن میسوری وجود دارد مایکل براون نوجوان سیاه پوست به ضرب گلوله و کشته شدن توسط یک افسر پلیس است. این رویداد موجب اعتراضات در فرگوسن و فراتر از آن.

و حالا فرگوسن, آن, اولین, سیاه, شهردار.

الا جونز او برنده انتخابات در این شهرستان در ایالت میسوری روز شنبه, ضرب و شتم حریف خود را هدر Robinett با 54 درصد آرا. جونز همچنین اولین زن شهردار در فرگوسن.

جونز که فرگوسن اعضای شورای شهر تماشا پیروزی در انتخابات خود را آشکار به عنوان یک شب دیگر از تظاهرات صورت گرفت در سراسر ایالات متحده از جمله در خود شهر. در طول مبارزات انتخاباتی جونز قول داد که او را در ادامه تغییرات به پلیس که تصویب شد و پس از قهوه ای را بی معنی مرگ در سال 2014 از جمله فدرال رضایت فرمان که تحمیل فدرال مورد نیاز اصلاحات. جونز همچنین صحبت کردن در پشتیبانی از این تظاهرات که در حال وقوع در حال حاضر هر دو در فرگوسن و در دیگر شهرستانها در سراسر کشور.

“من کار را به انجام — از آنجا که زمانی که شما یک زن آمریکایی آفریقایی تبار آنها نیاز به بیشتر از شما از آنها نیاز به همتای من” جونز گفت: در یک سخنرانی پس از انتخابات خود را برنده شوید. “من می دانم که مردم در فرگوسن آماده برای ایجاد ثبات در جامعه خود و ما در حال رفتن به محل کار با هم آن را انجام داده.”

جونز unseats جیمز نولز III است که شهردار فرگوسن از سال 2011 است. او از دست داده به او در انتخابات 2017.

“اگر شما بوده ام به ستم آن را سخت را برای شما برای شکستن به ایده های جدید,” او گفت: در آن زمان. “و هنگامی که شما بوده ام به حکومت ترس و مردم به شما می گویم که این شهر در جریان است به کاهش آنجا که یک آفریقایی-آمریکایی فرد در حال رفتن به در شارژ و سپس شما تمایل به گوش دادن به حرف و نمی باز کردن ذهن خود را به امکانات جدید.”

اما جونز بوده است فرگوسن اقامت برای بیش از 40 سال است. او اولین زن سیاه تا کنون انتخاب شده به شورای شهر در سال 2015. او می داند که تاریخ این شهر و دل شکستگی. در میان بسیار قطعیت فرگوسن آغاز شده است به مانند امید به تغییر است که می تواند در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>