دواین جانسون و امیلی بلانت تیم جدید Netflix فیلم ابرقهرمان


Dwayne-Johnson–Emily-Blunt-new-movie
فریز Harrison/گتی

امیلی بلانت و سنگ بازی کند یک ابرقهرمان زن و شوهر (با مسائل) در تلنگر

امیلی بلانت و Dwayne “The Rock” Johnson جدید فیلم ابرقهرمان شده است رسما توسط Netflix بکشد. فیلم توپ و زنجیره ایاست که در مورد یک زن و شوهر که در آستانه طلاق گرفتن که ناگهان آنها با توجه مرموز ابرقدرت از یک شهاب و باید با هم بمانند به منظور فعال کردن توانایی های جدید خود را. آن را تقریبا مانند زمانی که خود زوج درمانگر اختصاص به شما و شریک زندگی خود را “مشق شب” به کار را از طریق مسائل خود را, اما در این مورد بی پرده و جانسون درمان انتساب یادگیری چگونه به co-ابرقهرمانان با هم — که صادقانه برای تلفن های موبایل شگفت انگیز است.

توپ و زنجیره ای است که در چهار بخش کمیک ایجاد شده توسط اسکات Lobdell و Alé Garza, قرار است به, نوشته شده توسط امیلی V. گوردون که ما به ارمغان آورده قلبی و خنده دار romcom بزرگ بیمار در سال 2017. بلانت و جانسون نیز تولید این فیلم با توجه به تنوع.

“یکی از اصلی ما طرح در هفت دلار [Johnson, شرکت تولید] است به ادامه پیدا کردن بهترین سیستم عامل برای گفتن داستان های که سرگرم و الهام بخش در مقیاس جهانی” جانسون در بیانیه ای گفت. “Netflix است که شریک زندگی ایده آل برای ارائه این حماسه ابرقهرمان/کمدی رمانتیک تجربه در کنار ما و ما در حال هیجان زده به پشت در کسب و کار با Netflix تیم. من خیلی هیجان زده به نه تنها دوباره با دوست عزیز امیلی بلانت در مقابل دوربین, اما همچنین به همکاری به عنوان تولید همکاران به عنوان ما به امیلی V. Gordon اسکریپت به زندگی است.”

جانسون همچنین اعلام کرد این خبر در Instagram دیروز و نوشت: “این پروژه تبدیل شده است کاملا منحصر به فرد و پویا دستور غذا را طبخ ، و من هیجان زده به تیم با این دختر بسیار با استعداد زنان است. در #BallAndChain دوست عزیز (من قرارداد موظف به تماس با او که) امیلی بلانت و من بازی خواهد کرد یک زن و شوهر در آستانه طلاق که تبدیل به پر برکت با ابرقدرت که فقط وقتی با هم هستیم. نوشته شده توسط اسکار نامزد @emilyvgordon که از همه چیز است و همچنین دارای مجوز و زوج درمانگر.”

بازگشت در اوایل ماه مه مهلت برای اولین بار منتشر شده در این پروژه و شامل توضیحات از کتاب کمیک به ما درک بهتری از داستان: “ادگار و مالوری Bulson تصمیم به پرتاب در حوله. بود که این طرح به هر حال تا زمانی که یک شهاب سنگ مرموز غرق به مبارزه در بیرون از محیط زمین انرژی است که به آنها قدرت فوق العاده. را تازه کشف شده خود را توانایی می تواند به اندازه کافی به ازدواج خود را کار می کند؟”

یک فیلم در مورد یک زن و شوهر که کاهش یافته همگام سازی تنها به توان به ارمغان آورد با هم از طریق نیروهای الهی برای تلفن های موبایل مانند نوع محتوا ما واقعا نیاز به این روز — که می دانید از آنجا که بسیاری از ما در خانه گیر کرده با شرکای ما و همه ما ممکن است یا ممکن است رانندگی یکی دیگر bonkers این نقطه.

این نیست بلانت و جانسون اولین بار کار با هم ، این دو خواهد بود co-بازیگران در دیزنی فیلم اکشن جنگل کروز (آره بر اساس سوار همه ما می دانیم و عشق) که در آن بازی یک خواهر و برادر که در کشتی سوار در سفر از طریق جنگل برای پیدا کردن یک درخت جادویی. جنگل کروز است که میله میله به اکران در سال 2021.

برتر تاریخ برای توپ و زنجیره ای هنوز اعلام کرد اما بدیهی است که ما نمی توانید صبر کنید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>