هلندی لاله کشاورزان در حال نوشتن پیام های دلگرم کننده به خط مقدم کارگران در زمینه های گل

ارسال صمیمی پیام با گل است که قطعا چیز جدیدی نیست. اما برخی از لاله کشاورزان در هلند گرفته اند مفهوم به یک سطح کاملا جدید.

هلند البته مشهور جهان برای آن قابل توجه از مزارع گل لاله, و در حال حاضر برخی از بسیار بلند پروازانه تولید کنندگان تصمیم به استفاده از این لامپ های پر جنب و جوش به عنوان یک وسیله در پاسخ به Covid-19 بحران است. با سفر جهانی در متوقف به عنوان آینده همه گیر نامشخص باقی مانده است هلند دهکدهای از دست داد تمام فصل گردشگری-که معمولا قله در آوریل و مه–هنگامی که بازدید کنندگان می رسند به کشف معروف خود در زمینه های. تا زمانی که زنده فصل کشاورزان ایجاد پیام های تشویق به مراقبت های بهداشتی کارگران در میان خود را رنگارنگ ردیف.

بهترین بازدید در حالی که پرواز سربار هلندی لاله ها و گل های لاله در هلند املای “شما نگاه کنید در سال آینده” با شکوفه های خود را. در Noordoostpolder مرکزی شهرداری شکوفه چیده بودند برای نشان دادن یک مشت برگزاری لاله و “#staystrong” در زیر نوشته. دوم این عنوان موثر به عنوان آن است که به مراتب بیشتر از ملاقات چشم.

tulip field

ردیف بر ردیف سرخ لاله ها در هلند. حسن نیت ارائه میدهد از آلبرت Beukhof/Solent News/شاتر

طراحی شده توسط طبقه ون Paassen از Zuiverwerk این بزرگداشت شامل کاملا جدیدی از لاله–همچنین به نام Stay Strong–طراحی و توسعه توسط کشاورزان Joris Schouten و فرانک Timmerman به عنوان ترکیبی از هر دو رنگ قرمز و زرد لاله. به طور خاص ایجاد شده به عنوان همبستگی با خط مقدم بهداشت و درمان کارگران, خرید و فروش جدید رقم را به نفع پزشکان بدون مرز از طریق یک ابتکار لقب قوی ماندن گل که به این ترتیب عمل می کنند به عنوان یک آرم.

یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در 25 آوریل نشان داد جنی Groen یک پرستار ICU که با این نسخهها کار در یک آمستردام, بیمارستان, رقص جوانه که گذاشته شده توسط نقشه برداری و محوطه سازی شرکت Geoservice Landmeetkunde. پوشش 7.5 هکتار میدان لاله متشکل از حدود 3 میلیون تا 4.5 میلیون زیبایی رنگ ساقه.

به تاریخ هلند است 42,984 تایید موارد Covid-19 و حداقل 5,510 مرگ و میر ناشی از ویروس پدید آمده در پایان سال گذشته است. امیدوارم از مزارع گل لاله و پیام های خود را ارائه خواهد شد برخی از اندازه گیری کمی از امید و حل و فصل برای کارگران خط مقدم. Bedankt, Tulpenboeren ون هلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im