Dunkin’ Donuts فروش DIY شیرینی کیت برای تمام خانواده


diy-dunkin
Dunkin/Facebook

Dunkin’ Donuts کیت DIY شامل رویه خامهای کیک یا شیرینی و sprinkles در رابطه

Dunkin’ Donuts هرگز نتوانست ما را در ارائه دقیقا همان چیزی است که تمام نیازهای خانواده — قهوه برای پدر و مادر شیرین deliciousness برای بچه ها (و کسانی که ما شوخی ما بیش از حد). و در حال حاضر در حال انجام همه گیر است که بسیاری از ما قرنطینه و حسرت شیرین رفتار آنها رو ما پوشش داده شده با DIY شیرینی کیت.

شروع در حال حاضر را انتخاب کنید, Dunkin’ Donuts مکان در حال حاضر ارائه این کیت DIY کامل از انواع دونات و پر کردن مانند رویه خامهای کیک یا شیرینی و شیرینی جات ، برخی از نقاط در حال ارائه یک چهار-شیرینی گزینه که شامل توت فرنگی با رویه خامهای کیک یا شیرینی شکلات رویه خامهای کیک یا شیرینی و وانیل رویه خامهای کیک یا شیرینی و دو رقم sprinkles برای $7.99. کیت نیز وجود دارد با نه شیرینی گزینه با همان سه یادتان نرود و سه رقم sprinkles برای $15.99.

Dunkin’ Donuts

این مناسب برای تمام خانواده و یک راه عالی برای نگه داشتن بچه ها سرگرم و راضی با شیرینی مورد علاقه خود را.

“واقعیت این تجربه را تعیین کرده است و ما می دانیم آن را در هر نقطه در هر زمان به زودی می گوید:” یکی franchisee مت Cobo که همچنین یک پدر سه. “مانند بسیاری از پدر و مادر ما به دنبال راه هایی برای سرگرم کردن کودکان و نوجوانان ما و کمی سبک سری به این وضعیت است.”

ایده این بود که برن از یکی کنکورد کالیفرنیا محل که در آن یک کارمند نورما Valkenaar فکر راه مناسب برای نگه داشتن او برادرزاده مبارک در حالی که ماندن در خانه. بعد از دیدن شادی تزئین شیرینی کیت به ارمغان آورد به نورما برادرزاده و دوستان خود Valkenaar محل شروع به ایجاد DIY, Dunkin’ دونات کیت متشکل از شیرینی بی شیرینی, حلقه, انواع رویه خامهای کیک یا شیرینی و انواع شیرینی جات دادن به بچه ها این فرصت را به خود را تزئین شیرینی بی شیرینی خلاقیت در خانه.

Dunkin’ Donuts

با توجه به Dunkin’ دونات’ سایت ایده در زمان خاموش به عنوان مشتریان خود را به اشتراک گذاشته خود “کیت” با ترک آنها را در درب خانه دوستان و اعضای خانواده. و صادقانه بگویم که نمی خواهم به شگفت زده می شود توسط یک کیت کامل از دونات آماده به لباس به تنظیمات خود را?

“این است که ما راه های کوچک در تلاش برای روشن روز کسی گفت:” Cobo. “ساده لذت گرفتن به خود را ایجاد و شیرینی می تواند بچه ها را روشن و اگر ما می تواند یک بخش از ایجاد آن لحظه که ما را خوشحال می کند.”

Dunkin’ Donuts

به عنوان 17 مارس در Dunkin’ آمریکا و رستوران ها است که به طور موقت محدود به درایو از طریق سفارش حمل و تحویل با انتخاب تعداد نقاط نیز ارائه منظقه خدمات. بررسی شما محلی Dunkin’ Donuts حق رای دادن برای دیدن اگر شیرینی کیت در دسترس هستند در نزدیکی شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im