کاربری را Hypermotard 950 RVE را شورشی در هر

کاربری را Hypermotard هرگز نمی تواند متهم shying دور از انظار. ایتالیایی سازنده bratty دوچرخه در خیابان های این شرکت صف از سال 2007 با اصل 1100 همواره در تغذیه ما ضد استقرار نفس را تغییر دهید. این بیشتر غیرمتمدن دوچرخه سواری Ducati برای فروش ارائه می دهد. و با وجود این واقعیت است که آن را یک جراحی کشیدن صورت در این سال در قالب Hypermotard 950 RVE edition خوشبختانه این نگرش بدون تغییر باقی مانده است.

The Ducati Hypermotard 950 RVE.

این Ducati Hypermotard 950 RVE. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor Holding S. p.یک.

قیمت $14,195 و محدود به فقط 100 نمونه برای بازار آمریکای شمالی به Hypermotard 950 RVE است که بر مبنای Hypermotard 950, حمل 937 cc Testastretta L-twin که خوب است برای 114 اسب بخار—در 9,000 دور در دقیقه—و 71 فوت پوند گشتاور در 7,250 دور در دقیقه. که در آن RVE متفاوت برای مدل پایه, اما, خیره کننده “نقاشی های دیواری” طرح رنگ بود که برای اولین بار عرضه در Hypermotard 950 مفهوم در سال 2019 Concorso d’Eleganza ویلا d’استه در سواحل دریاچه کومو در ایتالیا.

The Ducati Hypermotard 950 RVE.

این مدل محدود به 100 نمونه برای بازار آمریکای شمالی شد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor Holding S. p.یک.

Ducati می گوید لایه بندی گرافیک بسیار روند طولانی و شدید یکی است که به یک نتیجه مشابه به airbrushing. همراه با گرافیک جدید و دو رنگ چرخ طراحی—کمیاب این روزها در تولید موتور سیکلت زیبایی شناسی—دوچرخه است graced با همین بالا و پایین Ducati سریع تغییر EVO سیستم از بالا-تنظیمات Hypermotard 950 SP همراه با بوش پیچ ABS با اسلاید آن با عملکرد ترمز. دومی اساسا اجازه می دهد تا شما را به هدایت چرخ عقب تحت سخت ترمز در ابتدا از یک گوشه supermoto-سبک. شما همچنین می خواهید Ducati کنترل کشش در طول روز در حال اجرا چراغ متغیر قدرت و حالت های کاربری Wheelie کنترل EVO گذشته آن یک ضرورت مطلق است بر روی یک موتور سیکلت وزن فقط 392 پوند و با فاصله دو محور فقط 58.8 اینچ است.

The Ducati Hypermotard 950 RVE.

دو چرخ رنگ می افزاید: به دوچرخه شورشی زیبایی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor Holding S. p.یک.

اگر شما قادر به دریافت سفارش خود را در حال حاضر شما در اولین سهم از خریداران خواهد شد که می توانید دوچرخه خود را در ماه جولای. اگر نه فقط می دانم که Ducati Hypermotard RVE تنها در فروش تا سه ماهه اول سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de