Ducati نشان داده است, از آن خواهد شد راه اندازی مجدد تولید در برگو-Panigale کارخانه پس از تمدید وقفه اجرا توسط Covid-19 بیماری همه گیر. سازنده ایتالیایی متوقف و خطوط تولید در مارس 23, وادار کردن توده سازماندهی مجدد تولید برنامه است که تا حد زیادی تحت تاثیر نام تجاری جدید Streetfighter V4 Multistrada GT و Panigale V2 خطوط تولید.

تحقیق و توسعه و کارگران در حال حاضر در پست های خود را و مارس 28 را ببینید مجمع کارگران بازگشت با سخت جدید Covid-19 اقدامات را در زور توسط این شرکت است.

اجتماعی فاصله پادمان شش پا باقی خواهد ماند و همه کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و دستکش با کارخانه اتاق ناهار اجرای یک یک نفر در هر چهار صندلی حکومت برای اطمینان از حداقل تماس فیزیکی.

A Ducati employee wearing a face mask.

همه Ducati کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و دستکش. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor Holding S. p.یک.

تولید حرکت خواهد کرد از هشت ساعت تغییر به دو هفت ساعت در شیفت اجازه می دهد تا برای کمترین تعداد از مردم در کارخانه در هر زمان داده شده. همانطور که برای باقی مانده Ducati کارکنان عامل از راه دور است که هنوز هم از جمله کسانی که در بخش های از قبیل تجاری و بازاریابی آن پرسنل مدیریت امور مالی, خرید و تدارکات و همچنین طراحان و مدیران پروژه.

مقررات پس از یک کمیسیون مشترک بین کاربری و نماینده اتحادیه بدن RSU که تشکیل شد دو روز پس از اولین ایتالیایی فردی تشخیص داده شد با Covid-19 فوریه 23.

The Ducati Panigale V2.

این Ducati Panigale V2. عکس Milagro حسن Ducati Motor Holding S. p.یک.

“ما آماده هستند تا به ما سخت کار کرده اند در طول چند هفته گذشته برای به حداقل رساندن هر گونه خطر” گفت: Claudio Domenicali, Ducati مدیر عامل شرکت. “با وجود این ما باید بسیار محتاط و دقیق. این ویروس هنوز هم در گردش و بنابراین ما باید مراقب باشید به مبارزه با هر شکل ممکن از انتقال. این است دلیل که چرا همه مردم در حال حاضر در این کارخانه را به پوشیدن ماسک, ما باید در حفاظت از جمعیت از حضور بدون علامت مثبت که اگر چه در درصد بسیار کمی در حال حاضر و امروز را نمی توان با اجباری متوسط تست.”

The Ducati Multistrada 1260 S Grand Tour motorcycle.

این Ducati Multistrada 1260 Grand S تور. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor Holding S. p.یک.

تا آنجا که این بیماری همه گیر اقتصادی تاثیر بر Ducati, Domenicali آمده است: “دو چرخ بازار بسیار فصلی و توقف تولید در ماه های مارس و آوریل در حال حاضر اثرات منفی بر فروش. ما پر زرق و برق سفارش کتاب; با نام تجاری جدید Streetfighter V4 فقط راه اندازی شد اما تولید متوقف شد فقط یک ماه پس از شروع. سپس نیز وجود دارد بسیاری از سفارشات برای Multistrada 1260 Grand S تور و برای Panigale V2. ما همچنین انبارهای خالی از Multistrada 950 و کاربری Scrambler 1100 PRO.”

The Ducati Streetfighter V4 and V4 S

این Ducati Streetfighter V4 و V4 S. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Ducati Motor Holding S. p.یک.

با تولید به آرامی ramping تا Ducati جریان اصلی اولین موتور سیکلت تولید کننده را به عموم اعلام آنها در حال رفتن به محل کار اشاره در افزایش اعتماد به نفس است که بدترین Covid-19 بحران است که در پشت هر دو شرکت و ایتالیا به عنوان یک کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im