دکتر Fauci: “ما باید بسیار مراقب باشید به خصوص وقتی که می آید به کودکان’


dr-fauci-children
الکس ونگ/گتی

Dr. Anthony Fauci هشدار می دهد که ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد اثر COVID-19 در کودکان به بازگشایی مدارس برای پاییز

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, شهادت قبل از سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی در دولت coronavirus پاسخ و در حالی که او رانندگی انگیزه در طول جلسه به هشدار دادن از خطرات ناشی از بازگشایی این کشور (از جمله مدارس) بیش از حد به زودی این موضوع تبدیل به بارها نادیده گرفته و خطرات ناشی از کروناویروس در کودکان است.

Fauci کل شهادت هشدار داد که “واقعا جدی” پیامدهای ما می تواند صورت اگر متحده و مناطق بازگشایی قبل از موعد مقرر و ترس خود را که وجود دارد خواهد بود و موج دوم از عفونت در پاییز. برای مقابله با این سناتور رند پل اظهار داشت که “در خارج از انگلستان ما تا به حال نسبتا خوش خیم البته برای این ویروس در سراسر کشور” و اقتصاد نیاز به بازگشایی شده است. معلوم نیست که در آن پولس گرفتن این اطلاعات به عنوان جان هاپکینز ایالات متحده است که فقط بیش از 80 ، 000 نفر کشته شده اند از کروناویروس در آمریکا به تاریخ (تقریبا دو برابر میزان مرگ و میر در طول میانگین فصل آنفولانزا). همچنین این ویروس است و نه فقط در انگلستان به عنوان پل ادعا می کند. مناطق مترو مانند لوس آنجلس و شهرستانها از جمله فیلادلفیا و میامی به مراتب پشت سر نیست در coronavirus موارد است.

با وجود این حقایق پل در رفت و ادعا می کنند که آن را “واقعا مضحک” فکر می کنم که بچه ها نمی خواهد بود قادر به رفتن به مدرسه در پاییز.

تا آنجا که من به شما احترام بگذارند Dr Fauci, من فکر نمی کنم شما پایان همه من نمی فکر می کنم شما یک فرد که می شود تصمیم گیری کند. اگر ما نگه داشتن بچه ها از مدرسه برای یک سال دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد این است که فقیر و محروم از بچه ها که اصلا پدر و مادر است که قادر به آموزش آنها را در خانه می رویم به یاد بگیرند که برای یک سال کامل است و من فکر می کنم ما باید نگاهی به مدل سوئدی و اجازه دهید بچه های ما بازگشت به مدرسه” پل اظهار داشت: به دکتر Fauci. “من فکر می کنم این یک اشتباه بزرگ است اگر ما اجازه ندهید که بچه های ما به مدرسه در پاییز.”

در حال حاضر این روایت این است که بچه ها بیشتر سیستم ایمنی از coronavirus اما Fauci این سوال گفت: ما نمی دانیم که تقریبا به اندازه کافی در مورد این ویروس را که فرض است.

“ما نمی دانیم که همه چیز را در مورد این ویروس و ما واقعا بهتر بسیار مراقب باشید — به خصوص وقتی که می آید به کودکان” Fauci هشدار داد. “از آنجا که بیشتر و بیشتر ما یاد بگیرند که ما در حال دیدن چیزهایی که در مورد چه این ویروس می تواند انجام دهد که ما نمی بینم از مطالعات انجام شده در چین و یا در اروپا. برای مثال در حال حاضر کودکان ارائه با COVID-19 که در واقع بسیار عجیب و غریب التهابی سندرم بسیار شبیه به سندرم کاوازاکی.”

مقامات در نیویورک در حال حاضر در حال بررسی موارد نادر از شرایط التهابی در کودکان و نوجوانان است که به نظر می رسد در ارتباط با COVID-19. هر فرماندار اندرو کومو وجود داشته 73 موارد گزارش شده کودک در نیویورک نشان می دهد که علائم شبیه به کاوازاکی بیماری و سندرم شوک سمی. کاوازاکی بیماری باعث تورم از خون قلب و عروق تاثیر می گذارد کودکان با سن کمتر از 5. علائم شامل خارش و غدد متورم در گردن و لب های خشک و قرمز انگشتان دست یا پا. سندرم شوک سمی نادر است اما تهدید کننده زندگی و علائم شامل دما و آفتاب سوختگی-مانند خارش و سردرد و گلو درد. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد در ماه گذشته که آنها نیز بررسی ارتباط بین COVID-19 و این علائم است.

“من فکر می کنم ما بهتر است مراقب باشید که ما نمی cavalier در تفکر است که کودکان به طور کامل ایمنی بدن به اثرات زیان بار,” Fauci ادامه داد: در طول دادرسی. “به طوری که شما درست در اعداد است که کودکان به طور کلی انجام این کار بسیار بسیار بهتر از بزرگسالان… اما من بسیار مراقب باشید و امیدوارم فروتن در دانستن است که من نمی دانم همه چیز در مورد این بیماری و همین دلیل است که من بسیار می باشد در ساخت گسترده ای پیش بینی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de