دکتر Fauci فکر می کند ما می تواند یک Coronavirus واکسن تا پایان سال


fauci-vaccine-corona-2020
مندل فا نگن/گتی

دکتر Fauci می گوید آن را یک ماده از “که اگر” در رابطه با یک COVID-19 واکسن

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص همواره صدای دلیلی از شیوع کروناویروس آغاز کرد و در اوایل این سال است. شما نمی توانید با تکیه بر رئیس جمهور تهمت مناسب برای هر به روز رسانی در مورد ویروس بنابراین شما به نوبه خود به Fauci, که به شما می دهد حقایق که آیا کسانی که حقایق لذت بخش هستند یا نه. این است که چرا زمانی که Fauci می گوید که وجود دارد می تواند یک coronavirus واکسن تا پایان سال ما می دانیم که این تهمت را “سمی خوشبینی” این است Fauci — حامل معقول و واقعی اخبار.

شهادت در برابر کنگره در جلسه خانه کمیته انرژی و تجارت در موضوع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس (از طریق ایالات متحده امروز), Fauci اظهار داشت که او معتقد است که در دسترس عموم واکسن وارد خواهد شد تا پایان سال 2020 و یا “آغاز 2021.”

“ما احساس می کنیم با احتیاط خوش بینانه بر اساس تلاش هماهنگ و این واقعیت که ما در حال در نظر گرفتن ریسک های مالی — و نه خطرات ایمنی و نه خطر برای یکپارچگی علم اما ریسک مالی قادر به جلوتر از این بازی — به طوری که زمانی که من آن را باور خواهد بود هنگامی که و اگر ما مطلوب نامزدها با نتایج خوب ما قادر خواهد بود به آنها را در اختیار آمریکا” Fauci اعلام کرد. “این امر ما را در پایان این سال و آغاز سال 2021.”

MarketWatch گزارش می دهد که نزدیک به دو دوجین شرکت های مختلف در حال کار بر روی واکسن (یا COVID-19 درمان) هر چند Fauci گزارش می دهد که جبهه-دونده مدرن است که برنامه ریزی برای آزمایش این واکسن بر 30000 نفر شروع در ماه جولای. بدیهی است که Fauci جدول زمانی متکی بر همه چیز برنامه ریزی, اما او همچنین اعلام کرد که تعدادی از شرکت های دیگر که در حال مدرن از نظر توسعه سریع. همچنین Fauci بیانیه آمده است که شرکت ها در مواجهه با “ریسک مالی” برای تولید واکسن به این معنی است که این شرکت در حال تولید انبوه این واکسن در همان زمان که آنها توسعه به معنی آن است که هنگامی که این واکسن بی خطر است برای استفاده در مکان های آن را آماده برای رفتن.

Fauci را تازه کشف شده خوش بینی در مورد واکسن دلگرم کننده است (او گفت: آینده واکسن است “که اگر”) با توجه به این که در ماه مارس Fauci گفت که این امر به احتمال زیاد به 12-18 ماه به منظور توسعه یک واکسن.

به عنوان کشور آغاز می شود به بازگشایی و COVID-19 موارد خونتان در مکان هایی مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا Fauci با تاکید بر نیاز جوامع به پوشیدن ماسک و برای بازگشایی منطقی اما در نهایت گفت که وقتی که می آید به از بین بردن این ویروس آن را به جوش پایین به واکسن با Fauci خواستار یک واکسن به “میخ بر تابوت” برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.

خواستار افزایش این کشورها “بسیار سخت” Fauci نیست کلمات گوشت چرخ کرده. “بعد از چند هفته در حال رفتن به بحرانی در توانایی ما برای مقابله با آن موج ما شاهد در فلوریدا تگزاس, آریزونا, و کشورهای دیگر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>