Dr. Anthony Fauci برای رفتن به ‘اصلاح قرنطینه’


White House Coronavirus Task Force Holds Daily Briefing At The White House
الکس ونگ/گتی ایماژ

Fauci یکی از سه سرباز آمریکایی مقامات بهداشت به عنوان قرنطینه

سه سرباز آمریکایی مقامات بهداشت خدمت در کاخ سفید coronavirus نیروی کار در حال رفتن به قرنطینه پس از آمدن در تماس با کاخ سفید کارمند که تست مثبت برای COVID-19.

سیاسی گزارش می دهد که دکتر Anthony Fauci, رئیس جمهور, برترین های عفونی-بیماری متخصص و رابرت Redfield, CDC, مدیر فاش قصد دارد در روز شنبه برای منزوی کردن بیش از دو هفته آینده. FDA کمیسر Stephen هان, از سوی دیگر خود را آغاز کرد و دو هفته ای قرنطینه در جمعه همان روز در کاخ سفید سخنگوی کتی میلر آزمایش مثبت برای COVID-19. و با توجه به سی ان ان میلر شناخته شده است که اغلب در حال حاضر در coronavirus طعم نیروی جلسات. یکی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن valets همچنین آزمایش مثبت برای این بیماری در این هفته.

چون هان آمد در تماس با میلر با توجه به سیاست و او را کامل قرنطینه. Fauci گفت: او را “اصلاح قرنطینه” سی ان ان گزارش با توجه به این واقعیت است که او ساخته شده یک “کم خطر” تماس با کسی که تست مثبت است. Redfield خواهد خود قرنطینه به مدت دو هفته. چه ما نمی دانیم این است که هویت این فرد به چه کسی هان یا Redfield ما در معرض به عنوان مقامات نمی خواهد شناسایی شخص گفت.

با توجه به سی ان ان یک “اصلاح قرنطینه” مستلزم ماندن در خانه teleworking و پوشیدن ماسک به طور مستمر برای 14 روز. Fauci گفت: اخبار خروجی است که او “همچنین ممکن است رفتن به دفتر کار خود در موسسه ملی بهداشت که در آن او تنها یکی وجود دارد” و تست خواهد شد هر روز. او افزود که اگر او را به نام به کاخ سفید یا کنگره او را “در حالی که مصرف هر احتیاط.”

هر سه مقامات وزارت بهداشت در حال انتظار برای شهادت در سنا شنیدن در مورد کوروناویروس در هفته آینده. Redfield و هان را در حال حاضر انجام این کار از راه دور.

“این ترسناک است برای رفتن به محل کار” کاخ سفید مشاور ارشد کوین Hassett گفت: CBS چهره این کشور در روز یکشنبه. “من بخشی از کاخ سفید در ماه مارس است. من فکر می کنم که من می تواند بسیاری امن تر اگر من نشسته بود در خانه به جای رفتن به بال غربی. اما, شما می دانید, آن را یک بار زمانی که مردم تا به قدم و خدمت به کشور خود هستند.”

پس میلر تست مثبت کاخ سفید ارسال یک ایمیل به تمامی کارکنان در روز جمعه جزئیات این اقدامات آنها برای جلوگیری از گسترش ویروس. آن را شامل “حفظ حداکثر telework برای کارکنان, گزارش سفر و نظارت خود علائم” سی ان ان گزارش داد. آنها همچنین می خواهید انجام “افزایش سطح نظافت” در “بالا-نقاط لمسی” در کاخ سفید و آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری است. ایمیل — و نه این یادداشت فرستاده شده یک روز قبل از ذکر هر چیزی در مورد پوشیدن ماسک های صورت, با این حال.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im