جهان می تواند با استفاده از یک سالم داش مثبت مورد حق در حال حاضر. دوور خیابان بازار آخرین پروژه ها شنود گذاشته طراحان برتر برای ایجاد تی شرت دقیقا برای این منظور با سود اضافه شده برای کمک به خیریه در همان زمان.

متشکل از 31 limited-edition سبک DSM بی باک است ابتکار برای مثبت تخیل و الهام بخش همبستگی بود که در ابتدا تصور می شد در ماه آوریل نسبت به ابتدای Covid-19 مستند. مد emporium استخدام آن در لیست برترین معماران و طراحان برای قرار دادن چرخش خود را در هر روز جزء اصلی. صد در صد از درآمد حاصل خواهد شد به کمک بهداشت و درمان کارگران مبارزه با این بیماری همه گیر و یا کسانی که از لحاظ اقتصادی نهفته این بیماری همه گیر.

در Instagram صفحه از فروشگاه ما outpost این شرکت نوشت: "ما به دنبال به آینده با خوش بینی و امید; همکاری با دوستان از DSM برای ایجاد یک مجموعه ساده از T-پیراهن است که برای کمک به گسترش انرژی مثبت از طریق گسترده تر DSM جامعه جهانی و به جهان است."

به عنوان شما ممکن است انتظار DSM شنود گذاشته عمیق فهرستی از استعداد برای این پروژه است. همکاران اجرا حیطه از معشوق تو رفتگی در دیوار برچسب به برخی از این صنعت بزرگترین مگا مارک. فرقه های مورد علاقه دریایی Serre توسعه یک سه راهی به نام "هیچ تناقض هیچ پیشرفت" است که صفحه نمایش نظری ساختار یک کرمچاله در سراسر جبهه. ویرژیل Abloh را سفید کردن و ایجاد یک پیراهن با عنوان "دنیای جدید" متشکل از یک لیست شماره های حرفه ای توسط طراح در, ساده, گرافیک, سفید نوع. در ضمن Sacai را چیتوسه آبه با ایده های خوشنویسی برای نوشتن "بی باک" او تی شرت با قلم مو مانند سکته مغزی است که همچنین به نظر می رسد با مخلوط بعدی سیاه و سفید نوار.

در ایالات متحده درآمد حاصل خواهد شد به این موسسه خیریه را به طور مستقیم یک سازمان است که با تمرکز بر ارائه کمک به افراد در معرض فقر شدید. قیمت برای كم محدوده از $35 $305. سر را به وب سایت این شرکت و پر کردن سبد خرید خود را در حالی که سهام طول می کشد. چند تا از طرح های در حال حاضر به فروش می رسد با بقیه مطمئن شوید که به دنبال نزدیک.