Your-Fat-Friends-Don’t-Need-Tips-About-Healthy-Eating
کتی Muhammad/Instagram

قرنطینه باز کرده است تا یک خیابان جدید برای بدن شرم آور است. من نخوانده و خوراک رسانه های اجتماعی به طور ناگهانی پر از مقالات در مورد چگونه برای جلوگیری از افزایش وزن در این دوره از انزوا. ظاهرا برخی از مردم فکر می کنم ماندن در منزل ممکن است من را چاق. حتی اگر من نمی گفت یک لعنت کلمه در مورد موضوع آنها فقط مطمئن شوید که من علاقه مند به خواندن در مورد چگونه برای جلوگیری از توزین هر یک بیش از من در حال حاضر انجام.

این جدید نیست. چربی بدن در معرض انتقاد هر دقیقه از هر روز. حتی زمانی که هیچ کس چیزی گفته به معنی به من و یا درباره من, من می توانم به نوبه خود در اطراف و بدون دیدن کسی که بی اعتبار کردن چاقی و چربی در کل مردم.

آن را فقط یک کمی اضافی و خسته کننده در حال حاضر.

من نمی توانم پدر و مادرم پرتاب یک جشن تولد برای بچه, جشن تعطیلات راه من معمولا انجام, ارسال, بچه ها به مدرسه رفتن به خرید و یا واقعا ترک خانه من در همه مگر اینکه من یک اورژانس است. هر چیز درهم و برهم.

بدیهی است آنچه که من واقعا نیاز به در زندگی من در حال حاضر رژیم غذایی راهنمایی. چرا پرتاب در چند “الهام بخش” تناسب اندام پست ها و الگوهای رفتاری مورد چگونه چربی هر کس در حال رفتن به دریافت کنید (به دلیل استفاده از چربی بدن به عنوان یک punchline اصلی است)?

هیپ هیپ هورا. همه از من مورد علاقه همه چیز. عالی. با تشکر.

مردم به نحوی فکر می کنم متفاوت است در حال حاضر به دلیل آنها می تواند استدلال می کنند که آنها بشود افراد چاق به طور خاص; آنها یادآوری همه ما به سازمان دیده بان برای “قرنطینه پانزده.”

Riiiight.

خوب شما می توانید خود را لیست دستی از مدیریت وزن ایده از آنجا که من نمی نیاز به هر کسی که به استفاده از این قرنطینه به عنوان بهانه ای برای بدن شرم من است.

نه ممنون. تمام مجموعه.

شما می توانید معنی هست و هنوز چیزی اشتباه. ارسال یک فرد چربی ناخواسته نکاتی در مورد مواد غذایی و کنترل وزن نیست سرد تحت شرایط عادی است. قرنطینه نمی تواند آن را درست. آن را می سازد آن را بیشتر آزار دهنده است.

این مسخره است که این فرهنگی وسواس با افراد دیگر وزن است انجام شده و حتی در حالی که ما در حال همه گیر در خانه خود ما در تلاش برای جلوگیری از همان مرگبار بیماری است. COVID-19 است ravaging سیاره, اما بله می دانم. نمی توانید چربی(ter)! خواهد بود که بدترین چیز.

حتی در حالت بحران ما نمی گرفتن یک استراحت از یادآوری مداوم است که افراد چاق هستند “قرار است به” دائمی رژیم غذایی – و ما در واقع باید لگد زدن به آن را تا درجه یک به خاطر چه چیز دیگری ما را به راست ،

نه مثل ما در حال کار از خانه و تلاش برای homeschool بچه های ما و زندگی ما را کار با مطلقا هیچ یک از ما معمول پشتیبانی سیستم در محل و یا هر چیزی.

من ادعا نمی کنم که تغییر در غذا خوردن خود را و یا عادات جنبش است یک ایده بد است. آن را نمی. هیچ چیز اشتباه است با تمرکز بر روی مواد غذایی و ورزش اگر آن را به شما بسیار مورد نیاز حس کنترل و منفی مؤثر بر سلامت روان خود را. بسیاری از مردم با تکیه بر جنبش عمدی به این دلیل که اندروفین راش کمک می کند تا به نگه داشتن سر خود را بالای آب. من می خواهم هر کس برای انجام هر کاری که می شود آنها را از طریق. نمی صدمه دیده خود را از نظر جسمی یا ذهنی اما آنچه باعث می شود شما شاد و سالم است.

فقط نمی آن را بر خود فرض کنیم که هر فرد چربی شما را می دانم که فقط به مرگ به دانستن در مورد آب چغندر پاک کردن و یا خود را هفت عدد بیانتها و معتنی squats هر روز چالش به سادگی به خاطر ما مرد.

مگر کسی می پرسد برای کمک به شما چربی بدن نیست کسب و کار شما و ما نمی نیاز به نجات. ما کارشناسان در بدن خود ما و شما هیچ ایده چگونه ما در حال غذا خوردن یا در حال حرکت و یا چه در مقیاس است که به ما گفتن.

شما نمی دانید که چرا ما نمی توانیم با قطع کردن و گپ زدن در مورد آن– از آنجا که ما خود در انزوا به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس کشنده.

آیا شما فکر می کنم که در طول مدت این بحران شما احتمالا می تواند فقط نمی گرفتن هر فرصت را به ما یادآوری می کنند که شما نمی فکر می کنم بدن ما قابل قبول هستند و ما “باید” به طور فعال کار آنها را تغییر دهید ؟

برای بسیاری از افراد مواد غذایی گره خورده است به هر جشن و تعطیلات. مواد غذایی دارای خاطرات و ما متصل به افرادی که ما از دست داده ایم. مطمئن شوید که مواد غذایی و سوخت است اما بیش از آن است و هر کس آن را می داند. وجود دارد هیچ چیز غیر اخلاقی در مورد خوردن یک بار در در حالی که به سادگی دلیل آن طعم خوب و این باعث می شود شما مبارک. در حال حاضر ما همه چسبیده به هر پاره از لذت و آسایش ما می تواند جمع اوری. خوب است اگر مواد غذایی است که بخشی از آن در حال حاضر.

این درست است که برای مردم از هر اندازه. حتی در چربی هستند.

مشاهده این پست در Instagram

(4 از 4) مو, اماتور, لاتین ترجمه: شما می توانید تصور کنید آنچه در تعطیلات, جشن, عزاداری, آداب و رسوم و غیره خواهد بود و بدون غذا ؟ در هر فرهنگ در سراسر جهان, ما غذا خوردن با احساسات. ما جشن با مواد غذایی است. ما با هم تاریخ را با مواد غذایی است. ما نشان می دهد ما در عشق با مواد غذایی است. ما اندوهگین با مواد غذایی است. ما می توانید غیر روحانی کردن این ایده است که هر نوع احساسی در غذا خوردن بد است ؟ اگر گرسنگی و غذا خوردن بودند که به معنای عاری از احساسات ما خواهد بود مانند اتومبیل که در آن همان استاتیک بنزین در همان مقادیر اندازه گیری شده و قرار بود در هر روز ما…..اما ما نه ماشین…..مواد غذایی است که نه تنها سوخت. مواد غذایی است خیلی بیشتر از فقط سوخت. و خدا را شکر در آن است! زندگی می تواند بسیار friggin’ خسته کننده و بدون *غذا خوردن احساسی.* چقدر عالی است که ما احساسات (Yeay برای اینکه روبات ها)! و چقدر عالی است که ما باید توانایی استفاده از مواد غذایی به تجربه کسانی که احساسات بیشتر به طور کامل و به خلق و خوی آن احساسات هنگامی که ما در حال غرق و به حال و افتخار آن احساسات زمانی که آنها می آیند. شجاع آنهایی که شما در حال بد نیست برای خوردن احساسی-شما انسان هستند……………..و در حال حاضر به لذت بردن از عید پاک با kiddos من و شریک زندگی. آیا امروز یک روز تعطیل برای شما و یا فقط یک روز دیگر, من امیدوارم که شما را وادار به خوردن احساسی امروز را به خوبی!!! یک نظر بگذارید و اجازه دهید من می دانم که احساسات شما برنامه ریزی برای خوردن با امروز. #EmotionalEater #EmotionalEating #YeayForEmotions #FoodLove #FoodLover #عید #EmotionalEater #EmotionalEating #MindfulEating #YeayForEmotions #FoodLove #FoodLover #WeightStigma #HealthAtEverySize #MindYourOwnBusiness #ProudHAESProvider #FatPositiveProvider #BingeEatingDisorder #بی اشتهایی #پرخوری #OSFED #RecoveryWarriors #EatingDisorderRecovery #EDRecovery #GreensboroTherapy #GreensboroCounseling

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Dr. Maria Paredes, LPCS, CEDS (@with_this_body) در

جهان طرح میتوانست در راه آن بوده است هرگز قبل از در طول عمر ما. که بسیار هوشیار در مورد اجتماعی فاصله خود و جداسازی سخت است. من معمولا می خواهم خودم homebody اما من شروع به احساس می کنید جدی درجه اعتبار ساقط است. من به شدت از دست این مردم را دوست دارم. جشن تولدها و تعطیلات بدون ما معمول خدمه از خانواده و دوستان غم انگیز است. اقتصاد شکننده است. مردم رنج می برند و در حال مرگ. ما رهبری است…نه بزرگ.

این است زیادی.

بنابراین شما باید برای پیدا کردن یک راه برای درک اگر ساخت خودم کمتر چربی است نه ساخت لیست از چیزهایی که من از راه دور می تواند تظاهر به فکر کردن در مورد در حال حاضر. نمی آیند در من با کنترل وزن ایده در حال حاضر. اگر من بیرون از قرنطینه چند پوند سنگین تر می شوند. من می توانم در مورد آن نگران باشید — یا نه — که جهان را حس می کند دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im