وحشت نکنید اگر بچه شما با من تماس چاق


Don’t-Panic-If-Your-Kid-Calls-Me-Fat-1
مامان ترسناک و AllGo/Unsplash

بچه ها می گویند که darnedest چیز است. گاهی اوقات آنها می گویند شرم آور ترین چیز است. زمانی که کسانی که همه چیز در مورد شخص دیگری ظاهر خجالت عامل افزایش می دهد در حدود یک عدد بیانتها و معتنی. هنگامی که پسر من جوانتر بود گفت: یک زن ما می دانیم که او “مرد تنها, متوسط, چاق, نمی, واقعا, fat مثل مادر من.” خوشبختانه من در واقع سقوط مرده اما من تقریبا می خواستم به. بنابراین تحقیر آمیز.

راستش یک بخش کوچک از من بود نوع افتخار است. نه که او گفت: آن را با صدای بلند — که بخشی mortifying. اما از آن ساخته شده من احساس می کنم خوب است که بچه من تا به حال به معنای واقعی کلمه هیچ ایده که هر کسی فکر می کند آن را به چربی است. ما بسیار مثبت بدن خانوار و او رشد کرده است تا با یک بچه. زن او را دوست دارد بیشتر بر روی زمین است و او فکر می کند من کاملا بزرگ است. (به جز زمانی که من او را به انجام کارهای اما این نقطه نیست.)

به او تلفن که بچه بود و فقط یک واقعیت تقریبا مانند گفت: “شما قد بلند اما تنها در قد متوسط. نه واقعا بزرگ, قد بلند مانند پدر من است.” به بچه های من اندازه بدن خنثی است. این فقط یکی دیگر از راه برای توصیف یک فرد مانند رنگ مو و یا ارتفاع.

بچه ها در حال رفتن به اطلاع زمانی که مردم با نگاه های مختلف و یا زمانی که آنها در یک بسیار برجسته مشخصه. طبیعی است و در حالی که ما نیاز به کمک به آنها در یادگیری قوانین اجتماعی ما لازم نیست که به دمدمی مزاجی اگر آنها انجام برخی از پاکسازی تحقیر گه در طول راه. که فقط بخشی از این bonkers پدر و مادر ،

اگر بچه شما تماس کسی که شما کاملا می تواند نجات لحظه. شما فقط کردم به سرد است.

1. وحشت نکنید.

خوب بچه خود را به نام کسی ، که فوق العاده شرم آور است. ما می دانیم به عنوان بزرگسالان است که اظهار نظر در اندازه بدن کسی را در نظر گرفته است rude پس از تماشای بچه های ما انجام آن باعث می شود ما انقباض غیر ارادی ماهیچه. خبر خوب این است که به عنوان بزرگسال, ما همچنین می دانیم که بچه ها هنوز در حال یادگیری. هیچ منطقی بالغ خواهد تلنگر از یک پدر و مادر که بچه در نظر است در راه آنها نگاه کنید. یک بچه از من پرسید چرا من بود “دایره” یک بار. آن نمی صدمه دیده و احساس من. آن را به من خندیدن. من یک دایره و یک سوال منطقی.

اگر یک روز دایره بچه شما بچه فقط آرام باقی می ماند. تنها زمانی که من همیشه احساس خجالت کودک تماس با من چربی است که پدر و مادر خود را clammed و بیش عذرخواهی کرد. شما رو به آن را در گشاد گشاد راه رفتن. این است که از یک معامله بزرگ.

2. استفاده از یک ماده از این واقعیت تن به اعتبار خود را مشاهده و در راه مثبت.

اگر فرزند من تماس چاق, پاسخ من این است که معمولا “آره! یا من! آیا آن را نمی شگفت انگیز است که مردم می تواند در بسیاری از اشکال و اندازه است؟” این موضوع از این واقعیت است و آن جشن همه بدن را به عنوان مهم و قابل قبول است. شما می توانید با استفاده از این روش برای هر نوع تفاوت است. مطمئن شوید که آنها می دانند که متفاوت معنا نیست بدتر — آن را فقط به این معنی نیست که دقیقا مانند آنها.

3. آیا آنها را تعطیل.

Don't Panic If Your Kid Calls Me Fat: woman looking at camera
AllGo/Unsplash

اگر یک بچه با من تماس مرد و یک پدر و مادر به آنها می گوید به می گویند که آن را می فرستد پیام که در چربی است که به نوعی شرم آور است. اجازه می دهد کودک خود را به این باور است که مجموعه آنها را برای یک عمر از خوردن نظم الگوها و تصویر بدن به گريبان است. فرزند شما نیاز به دانستن است که شما لازم نیست اتصال زیبایی و یا ارزش به اندازه بدن خود را– که بدان معنی است که آنها نیاز به می دانم که شما لازم نیست که به هر کس دیگری ،

4. اصلا در تضاد با آنها را اگر آنها به وضوح درست است.

گوش دادن. آیا بچه خود بگویید من نه چربی. این خیلی شرم آور برای ایستادن وجود دارد و گوش دادن به آن ظروف سرباز یا مسافر زمانی که من به وضوح ،

من می دانم. آنها می دانند. شما می دانید. جدول کلمات متقاطع یک فاجعه است.

اگر شما در تضاد با بچه خود را به من اطمینان شما گفتن در کودک خود را که آنها نمی توانند اعتماد خود مشاهدات خود را دارند. که گیج کننده AF. بچه ها باید اجازه داده شود به اعتماد خود به خود دو چشم و بزرگسالان نیاز به تشدید تا به اندازه کافی به اتاق بچه ها برای کشف جهان خود و ایجاد برخی از اجتماعی اشتباه در طول راه.

5. خصوصی گفتگو در مورد آن را پس از این واقعیت است.

بنابراین آن را یک معامله بزرگ اگر یک بچه باعث می شود یک نظر در مورد کسی بدن اما ما نیاز به آموزش کودکان و نوجوانان ما چگونه به وجود داشته باشد در جامعه ما است. بچه ها شما نیاز به یاد بگیرند که اظهار نظر در بدن کسی اندازه و ظاهر نیست به طور کلی مناسب است. آنها باید بدانند که سوال و یا نظرات در مورد کسی تفاوت معمولا بهترین ذخیره برای یک لحظه آرام با شما—اما آنها نیاز به آزادی و ایمنی را بپرسید.

6. انتظار نداریم که آنها را به طرزی جادویی بهتر از شما.

در اینجا حقیقت سخت پدر و مادر: اگر شما به طور مداوم اشاره خود را درک نقص, صحبت کردن در مورد افراد دیگر بدن ساخت بی ادب, جوک در مورد مردم با تحرک تفاوت spouting خاموش نژادپرستانه BS و یا فقط به طور کلی اقدام مانند یک زباله های منفی فرد بچه خود را در حال رفتن به انجام همان. اگر شما نمی نگه داشتن مردم پسند بدن-نگرش مثبت در پشت درهای بسته بچه های خود را انجام می دهند به شما فروش heck. آن را شغل خود را برای سرپوش گذاشتن بر بی ادب گه شما می گویند در خصوصی, بنابراین مراقب باشید که چگونه شما فکر می کنم و آنچه شما می گویند.

اگر ما شروع به نزدیک شدن به بدن تفاوت با matter-of-fact, پاسخ ما ممکن است یک شات در ساخت جهانی بهتر برای نسل بعدی. در حالی که آنها در حال تلاش برای آن را کشف کردن شما ممکن است رنج می برند از طریق یک لحظه ای شرم آور و یا دو. آن را بهترین قسمت از پدر و مادر, اما آن را ندارد به یک معامله بزرگ است. قطع در آن وجود دارد. بچه های خود را در حال انجام بهترین آنها می توانند و بنابراین شما می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>