اجازه ندهید که ترس از COVID-19 قرار دهید بچه های خود را در معرض خطر ابتلا به بیماری های قابل پیشگیری

مامان ترسناک و Westend61/گتی اگر یکی از احساسات جهانی که خزنده از طریق خانواده ها در سراسر جهان در حال حاضر

توسط ETELARESANKHABAR در 8 خرداد 1399
Dont-Let-Fear-Of-COVID-at-Risk-1
مامان ترسناک و Westend61/گتی

اگر یکی از احساسات جهانی که خزنده از طریق خانواده ها در سراسر جهان در حال حاضر, آن را از ترس. که قطعا این مورد برای من. اگر شما می ترسم در مورد فرستادن بچه های خود به مدرسه, من آن را دریافت کنید. اگر شما بیش از حد می ترسم به سفر خارج از کشور به دیدار مادر بزرگ من سمت راست وجود دارد با شما. اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است آماده به باز کردن صفحه اصلی خود را به بازی تاریخ و یا شام با دوستان در اینجا همان.

اما وجود دارد برخی از خطرات ما می توانیم حتی اگر ما فکر می کنم ما در حال نگه داشتن بچه های ما امن است. حتی اگر ما می ترسند. و یکی از این خطرات است که پرش واکسن و خوبی است با ما کودکان پزشک متخصص اطفال. CDC صادر کرده است که نگران کننده گزارش می دهند که نوزادان و کودکان در سراسر کشور در حال سقوط خود را در برنامه واکسیناسیون در طول COVID-19 بیماری همه گیر. این نهاد آنها را در خطر ابتلا به بیماری های دیگر که به همان اندازه و یا به طور بالقوه خطرناک تر از یکی که نگه داشتن آنها را در وهله اول.

2020 دقیقا نمی begin با ثبات کامل وقتی که می آید به واکسیناسیون نرخ با توجه به امریکا در جریان جنگ علیه فوق العاده ناامن و اطلاعات غلط "ضد vaxx" جنبش است. چون ضد vaxxers گسترش اطلاعات نادرست و خوراک ترس های بی اساس, واشنگتن, وزارت امور خارجه برای مثال دیده شده است های اخیر موج در بیماری هایی مانند سرخک. و زمانی که جهان در حال تلاش برای نگه داشتن خانواده خود را از قرارداد COVID-19 آخرین چیزی که ما نیاز داریم این است که شیوع بیماری دیگری که ما در حال حاضر ریشه کن کرد.

در حال حاضر در بالای ضد vaxxers که پرهیاهو و چشم پوشی از علم پزشکی به طور کامل بسیاری از والدین به سادگی بیش از حد می ترسم به بچه های خود را به دکتر برای بازديد معمول و عکس. و یا آنها بوده ام به دنبال اقامت در خانه سفارشات و نه خروج از خانه مگر اینکه آنها را کاملا به.

این ترس قابل درک است—بسیاری از ما می ترسند در حال حاضر. بسیاری از ما در حال خروج از خانه و یا اجازه دادن به بچه های ما خانه را ترک. اما پزشکان در حال التماس پدر و مادر به خوبی ببینید-بازديد و واکسیناسیون به عنوان ضروری است. به عنوان به طور کامل قابل توجیه دلایل به بیرون بروید و به همان اندازه مهم است به فرزندان خود را به خوبی به عنوان quarantining دست شستن اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

ما باید اطمینان حاصل شود که بچه های ما در حال محافظت از تمام برنامه به طور بالقوه مضر بیماری های مسری. و برای انجام این کار ما نیاز به اطمینان حاصل شود آنها واکسینه شوند.

Little Girl Getting a Flu Shot
FatCamera/گتی

سی ان ان گزارش سلامت است که در میشیگان به عنوان مثال پس از ملی وضعیت اضطراری اعلام شد "تعداد غیر واکسن آنفولانزا دوز تجویز شده برای کودکان به طور کلی کاهش 22%. تعداد دوز واکسن در کودکان کمتر از دو سال کاهش 16 ٪ است. همچنین کمتر از نیمی از پنج ماهه ساله شد, تا به امروز در خود این واکسن ممکن است. به طور معمول حدود دو سوم از آنها هستند."

و CDC می گوید که این یک موضوع منحصر به فرد به میشیگان هر وسیله گزارش که از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل پزشکان در VFC (واکسن برای کودکان) برنامه دستور داد حدود 2.5 میلیون کمتر از دوز تمام روال غیر واکسن آنفلوانزا و 250.000 کمتر دوز از واکسن سرخک حاوی نسبت به مدت مشابه در سال 2019.

به عنوان یک نتیجه پزشکان می ترسند. و نه فقط در مورد COVID-19.

"این واقعیت آن کاهش یافته است بنابراین به طور قابل توجهی در یک دوره کوتاه از زمان در سراسر ایالات متحده است که واقعا مورد به دلیل پتانسیل برای شیوع بیماری" گفت: Sean T. o'leary, M. D., M. P. H. FAAP عضو AAP کمیته بیماری های عفونی.

AAP جمهور سارا "سالی" H. Goza, M. D., FAAP, پژواک این تمایلات تماس یافته های "فوق العاده نگران کننده" و خواستار اطفال و خانواده ها به برنامه بازدیدکننده داشته است به گرفتن بر روی واکسن و خوب چک.

همچنین, آن را فقط به واکسن است که خطاب و اداره در طول این روال بازدیدکننده داشته است. به خوبی چک اطمینان حاصل شود که بچه ها سالم هستند و سالم در بسیاری از راه های دیگر و بدون این مشاوره کودکان در سراسر کشور هستند بیشتر در معرض خطر است.

"من همچنین نگران آن است که کودکانی که از دست رفته واکسن نیز از دست رفته و دیگر مراقبت های بهداشتی رخ می دهد که در آن بازدیدکننده داشته است از جمله امتحانات فیزیکی, توسعه نمایش فیلم و دیگر مهم مراقبت است که نباید با تاخیر" می گوید: دکتر Goza.

بنابراین برای ترویج بچه ها گرفتن در برنامه با واکسن و خوب چک اطفال در حال گرفتن مراحل گوناگونی را به عنوان ما همچنان به زندگی در جهانی همه گیر. آکادمی اطفال آمریکا می گوید این اقدامات عبارتند از: "برنامه ریزی خوب و بازدیدکننده داشته است بیمار در زمان های مختلف روز به روز از نظر فیزیکی جدا کردن بیماران در مکان های مختلف و با دقت مطابق با اصول بهداشتی دفاتر خود را." همچنین AAP می گوید این مهم است که پزشکان اطلاع خانواده ها از مراحل اضافی آنها در حال گرفتن برای آرام کردن ترس خود را و کمک به آنها احساس راحتی بیشتری در مورد در آینده به دفتر.

برای تضمین بیشتری دکتر o'leary می خواهد پدر و مادر بدانند که "دفاتر پزشکی در میان امن ترین مکان شما می توانید در حال حاضر با توجه به واقعا گسترده اقدامات آنها گرفته ایم برای جلوگیری از گسترش COVID-19 هر دو به خود و بیماران خود را." و او تاکید کرد که ما نباید ترس از گرفتن بچه های ما به دکتر.

چرا که در اینجا واقعی ترسناک حقیقت: به عنوان متحده همچنان به شل اقامت در خانه محدودیت و ما تمام سرمایه گذاری بیشتر و بیشتر بچه های ما خواهد شد در معرض بیماری های مسری. "ادامه COVID-19 همه گیر است یک یادآوری از اهمیت واکسیناسیون" CDC می گوید. "یادآوری پدر و مادر نیاز حیاتی برای محافظت از کودکان خود در برابر جدی قابل پیشگیری با واکسن بیماری حتی به عنوان COVID-19 pandemic همچنان بحرانی است. به عنوان اجتماعی فاصله الزامات آرام کودکانی که در حال محافظت شده توسط واکسن خواهد بود بیشتر در معرض بیماری هایی مانند سرخک است."

بنابراین CDC همراه با اطفال در سراسر کشور ادامه خواهد داد به منظور هماهنگی تلاش های بین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای رسیدن به مقدار مورد نیاز "سریع گرفتن واکسیناسیون." اما پدر و مادر نیاز به انجام بخشی خود را بیش از حد با گرفتن بچه های خود را در خود را به خوبی چک و عکس.

حقیقت این است که وجود دارد خطرات دیگر به بچه های ما در حال حاضر علاوه بر COVID-19 و نمی توانیم فراموش کنیم که. دکتر Goza ما را تشویق به نگه داشتن آن در ذهن. "در حالی که ما منتظر دانشمندان و پزشکان به منظور توسعه یک واکسن برای کوروناویروس" او می گوید: "بیایید با هم کار کنند برای محافظت از فرزندان ما در هر راه که ما می توانیم امروز."



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب