Don't Hate On Me برای دوست داشتن گرگ و میش

مامان ترسناک, اجلاس, سرگرمی و کمی قهوه ای و شرکت. لحظه ای Stephenie مایر اعلام کرد که در صبح بخیر امریکا اس

توسط ETELARESANKHABAR در 1 خرداد 1399
dont-hate-loving-twilight
مامان ترسناک, اجلاس, سرگرمی و کمی قهوه ای و شرکت.

لحظه ای Stephenie مایر اعلام کرد که در صبح بخیر امریکا است که او آزاد است Midnight Sun, the prequel به رکورد شکنانه سری گرگ و میش, من می دانستم که آن را در حال آمدن است. من می دانستم که آنها در آینده شد.

توسط آنهامنظور من متنفر. این اما-بلا-به-هیچ-شخصیت خدمه. این اما-ادوارد-is-a-خزنده-استاکر-و-همچنین-مشخصات فنی-a-پدوفیلیا مردم است. این اما-Stephenie-Meyer-نیست-حتی-یک-خوب-نویسنده باند. 15 سال بعد و متنفر هنوز هم عاشق بیرون رفتن از راه خود را به مطمئن شوید که طرفداران گرگ و میش می دانید آنچه آنها فکر می کنم در مورد این کتاب در مورد یک دختر که می افتد در عشق با یک صد ساله خون آشام. (او گیر کردم در سن 17. درسته؟!)

Anyhoo اگر شما یکی از این مردمی که به سادگی نمی تواند خود را نگه دارید ادبی نخبه گرایی به خود من یک پیام برای شما.

خفه شو.

آره درست است. بسته خود را نخبگان پای سوراخ. مهار خود را از شما مهربان صفحه کلید جنگجو-ing. اجازه دهید ما Twi-hards این است.

من خیلی لعنتی هیجان زده برای این کتاب به بیرون آمدن من به سختی می تواند نگه داشتن پیراهن من و آه صبر کنید, قطع در حالی که من بررسی کیسه جایی که من fucks در مورد ادبی خود را از نظر. به خوبی شما را در آن نگاه کنید—آن را خالی! که چون من به صفر fucks اگر عشق من برای گرگ و میش باعث می شود شما سوال سلیقه من در ادبیات و یا شک هوش من. نظر شما بی ربط به من و هر کس دیگری که به عنوان هیجان زده که من برای این کتاب آمده است. بنابراین یک صندلی فانتزی, شلوار, و ذهن خود را.

من از دیدن شما ، شما کسی هستید که می خواند داستایوفسکی و Palahniuk و که من باید استنباط است که شما نیز یک فرد که می تواند تشخیص "سایه boysenberry" در دو-صد-دلار بطری شراب. خوب la-di-لعنتی-دا. *شاخه های شیرینی توپ به افتخار خود را* قفسه های پر شده با انبوه کلاسیک و مرزی ادبیات داستانی معاصر بیش از حد و من مانند کسانی که فقط خوب است. اما من با خواندن هر یک از آنها را دو بار.

روشن, Twi-hards که نیست همچنین به که زباله hoity-toity ادبیات نباید به دفاع از خود برای عشق گرگ و میش بیش از هر کسی مثل من که می خواند ترکیبی از ژانرهای. این خیلی مسخره به من که مردم احساس مانند یک نیاز مبرم برای به اشتراک گذاشتن با ما احمق چگونه آنها فکر می کنم ما به سادگی از آنجا که ما لذت بردن از این کتاب است. مثلا آیا شما فکر می کنم شما در حال رفتن برای متقاعد کردن ما ؟ چرا ؟ شما چه خبر ؟ آنچه شما به دست آوردن از یک لعنتی buzzkill? آیا شما نیز نفرت بچه گربه ها و بچه ها ؟

و ما در واقع می دانیم که چگونه به نوشتن می کند. ما می دانیم در مورد دستور زبان و نقاط طرح و توسعه شخصیت و چه سازش گفت و گو خوب. ما کاملا آگاه داستان غیر واقعی است و آن را شامل مشکل ساز عناصر (ادوارد از بلا اتاق خواب در حالی که او خواب قبل از من sic Volturi بر شما). اما هر چه. این داستان است. و آن را یک داستان بزرگ.

هیچ کتاب تا به حال مکیده من در راه گرگ و میش بود. من خواندن این کتاب در stoplights—من نزدیک چراغ سبز دعا آنها می خواهم به نوبه خود قرمز, بنابراین من می تواند فشار را در چند جمله از ادوارد و بلا. من خواندن در محل کار زمانی که من قرار بود به ایجاد صفحات گسترده برای مشتریان. من به معنای واقعی کلمه به حال کتاب باز در دامان من زیر میز رخنه جملات و امید هیچ کس به پیاده روی دفتر من و بگیر من خیره در من فاق.

من خواب دیدم در مورد شخصیت. من مربوط به بلا و خود او-شناسایی معمولی. من سخت را برای ادوارد چون من عاشق این ایده که قرار است به می خواهید به قتل شما در حال سقوط به طرز ناامید کننده ای در عشق با شما به جای. منظور من بیا. و من مشروع عصبانی است که خون آشام ها واقعی نیست. مانند در واقع عصبانی است. دنیای گرگ و میش ساخته شده واقعیت احساس فوق العاده خسته کننده است. من بعد از خواندن آخرین کلمه از شکستن سحرمن رفت و برگشت به اول کتاب و بازخوانی از ابتدا.

من خیلی خدا را شکر به مایر برای انتخاب به انتشار خورشید نیمه شب در حالی که جهان است در چنین حالتی از تحول. این دقیقا همان فرار بسیاری از ما ولع مصرف. البته طرفداران گرگ و میش می دانیم که خورشید نیمه شب بود و هرگز قرار است منتشر شود در همه. من به یاد داشته باشید هنگامی که در سال 2008 Stephenie Meyer ارسال نامه ای در وب سایت خود به اطلاع خوانندگان که اوایل پیش نویس شده بود به بیرون درز کرده به اینترنت. مایر همیشه کم حرف در مورد جزئیات نشت هر چند او گفت: در نامه ای به طرفداران "بسیار وجود دارد چند نسخه از نیمه شب خورشید که سمت چپ من در اختیار داشتن و هر یک منحصر به فرد بود." به عبارت دیگر او می داند که دقیقا همان است که به بیرون درز آن و در عین حال به این روز هرگز آشکار است که اطلاعات. چه سنت. شما می توانید تصور کنید اگر او طرفداران متعصب متوجه چه کسی است ؟ من در واقع هنوز مطمئن شوید که من می خواهم به فکر می کنم در مورد آن.

به هر حال مایر فوق العاده است توسط تخلف. او ارسال شده به بیرون درز صفحات در وب سایت طرفداران می تواند حداقل کلمات او نوشت به طور مستقیم از او حق صاحب حق. اما او به او گفت که طرفداران او نمی خواهد تا کنون انتشار یک نسخه کامل از خورشید نیمه شب. من به عنوان خوانده شده گزیده ای او در سال 2008 و نزدیک به گریه وقتی که من رسیده پایان ناگهانی. در سال های پس مثل بقیه از گرگ و میش fandom, من می خواهم تمام اما با توجه به امید همیشه برای خواندن نسخه کامل. مایر گفته بود که بارها و بارها این اتفاق نمی.

اما در حال حاضر آن است که اتفاق می افتد. Squee!!

روشن, من در تلاش برای متقاعد کردن هر کسی که به مانند گرگ و میش اگر آنها به آن. این 100% خوب اگر این کتاب نیست برای شما. مردم مانند آنچه که آنها مانند نظرات مثل تشکرها the heart wants what it wants, و غیره. من قلب فقط اتفاق می افتد به می خواهید به نوبه خود از الماس سخت, جلوگیری از ضرب و شتم و زندگی سرد angsty ابدیت با من مد خون آشام, خانوادگی, در خانه مدرن در جنگل از شمال غربی اقیانوس آرام.

شما لازم نیست که به مانند گرگ و میش است. در واقع شما کاملا به انجمن خوش آمدید از آن متنفرم. اما نمی رفتن در اطراف تلاش برای قتل مردم دیگر شادی فقط به خاطر اینکه شما فکر می کنید سلیقه ادبی بیشتر تصفیه شده. تنها چیزی که شما واقعا در حال انجام است و ما می خواهیم به شما ضربت سخت زدن بر سر ما براق جدید کپی از خورشید نیمه شب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de