Anxiety-Confused-With-Intuition
francescoch/گتی

شهود رهبری من می دانم که من حامله با پسر من لحظات پس از او آبستن شد. شهود به این دلیل بود یک پسر بچه در یک باشگاه با یک کارت کسب و کار ورزشی یک تصویر از یک صندلی توالت من شد ،

و شهود است که چرا من اصرار کردم به دکتر که چیزی اشتباه بود در حالی که من با دختر من باردار بود و به همین دلیل حتی اگر تمام آزمون ها نشان داد همه چیز خوب بود من نگه داشته و اصرار چیزی نیست—اصرار به طوری که به شدت ساعت پس از من راه می رفت به مطب دکتر گریه او به دنیا آمده از طریق سزارین—پیش از موعد در, شرایط بحرانی, ساعت دور از تبدیل شدن به یک داستان غم انگیز. اما زنده است.

من می دانستم که آن را تمام و من سوگند یاد آن شهود است.

من همیشه معتقد بودم و بسیار بصری فرد است. یا شاید من همیشه فقط می خواستم به اعتقاد من این نوع از کسی که بسیار شهودی است.

سپس من شوهر جوان درگذشت. و اضطراب commingled با غم و اندوه. من دیگر نمی تواند تفاوت بین شهود و اضطراب من دیگر تفاوت بین آنچه که من می دانستم و آنچه من. هنگامی که آن را به تصمیمات بزرگ—مانند این که آیا برای فروش خانه من و یا اینکه آیا من آماده برای تاریخ—وجود دارد هیچ پاسخ روشن است. من دیگر مطمئن شوید که من می تواند اعتماد قلب و ذهن برای هدایت در مسیر درست است.

فقط به عنوان من بود (شاید امیدوارم) شروع به مرتب کردن بر اساس تفاوت بين شهود و اضطراب جهانی همه گیر پاره پاره در سراسر جهان است. ما با بمباران بی پایان وحشتناک شکستن هشدار اخبار (سلام doomscrolling) و هر فکر تیره با احساسات منفی.

یک بار دیگر از آن غیر ممکن است به اعتماد به قلب و ذهن برای هدایت در مسیر درست است. و این زمان میلیون ها نفر از دیگر افرادی بودند که مطمئن نیستید چه باید بکنید بعد به عنوان من بود.

مامان ترسناک صحبت با تمرین بصری و نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده لورا بعد در مورد نحوه افتراق بین خود واقعی بصری افکار و علايم اضطراب و چگونه به استفاده از شهود خود را در زمان انتقال یا بحران است.

چه بصری مربی ؟

قبل از تلاش برای درک تفاوت بین شهود و اضطراب, مهم است به درک چه شهود است و چه بصری مربی واقع است. شهود تعریف شده است به عنوان “قدرت و یا دانشکده رسیدن به هدایت دانش یا شناخت بدون مشهود منطقی فکر و استنتاج” توسط مریام وبستر فرهنگ لغت. به معنی آن است که توانایی به دانستن و یا چیزی را درک آگاهانه و بدون استدلال است.

بصری مربی مانند یک مربی زندگی می تواند به شما کمک کند خود را تعریف مسائل و تعیین گام های بعدی رو به جلو است. در حالی که یک مربی زندگی ممکن است خود را تعیین مشکل و کمک به شما در پیدا کردن یک پذیرش تعمیم راه مقابله با چیزهای بصری مربی رویکرد ممکن است تا خطی. بصری مربی ممکن است به جای حفاری های عمیق تر و سوال چه در یک فرد خاص محیط زیست مؤثر است و آنها اغلب خیاط یک راه حل به واقعیت از هر مشتری فردی است.

چه تفاوت بین اضطراب و شهود ؟

با توجه به روز و روشن ترین راه برای درک تفاوت بین اضطراب و شهود است به درک که اضطراب آینده گرا و جستجو—همه اما فانتزی—در حالی که شهود آرام و فعال و اغلب همراه با جهت. با شهود می آید یک راه حل است.

او می گوید: “شهود می آید از طریق به عنوان یک آگاهی است که چیزی باید انجام شود و چه کاری انجام دهید. شهود به ندرت تداعی ترس به دلیل آن می آید دست در دست با راه حل.”

شهود نیز نیست یک احساس دل و روده. احساس دل و روده ممکن است با گرسنگی و یا شما برداشت تا شخص دیگری را به اضطراب و یا شما احساس ضعف. احساسات هستند نه شهود. شهود “است و با تجربه در یک راه جدا” می گوید روز است.

چگونه به شیر به شهود

قبل از ضربه زدن به شهود شما نیاز به آرام کردن اضطراب. “اضطراب توجه به خواسته های” می گوید روز است. “اضطراب گمراه شما است و شما بیش از حد تمرکز بر یک مشکل است که احتمالا اتفاق نخواهد افتاد و شما از دست رفته این مشکلات واقعی است.” او توصیه می کند تنفس عمیق و تمرکز حواس—که می تواند مدیتیشن, اما همچنین می تواند با پنهان در اتاق خواب برای چند دقیقه و با داشتن یک لحظه. در صورتی که نتواند او توصیه می کند یکی از دو روش: یا حواس پرتی—انجام تمام کارهای کوچک است که می تواند انجام شود در یک ساعت ورزش یا خود را سازماندهی کشو جوراب زیرا پس از یک در حالی که یکی از فعالیت های آن خواهد شد گرفتن توجه خود را به اندازه کافی برای مکث اضطراب خود را—و یا یک چالش فیزیکی مانند انداختن یک توپ از دست به دست که مختصات دو نیمکره از مغز خود را و باعث می شود آن را سخت به نگه داشتن تمرکز بر اضطراب.

سپس بعد توصیه مثال اضطراب خود را. نوشتن روشن و سوالات خاص و مسائل.

هنگامی که انجام می شود این زمان برای انجام آنچه که او خواستار “یک بدن را بررسی کنید.” بررسی چگونه شما احساس. متوجه آنچه که شما در حال دیدن بو کردن, شنوایی, احساس, فکر کردن و به خاطر سپردن. آوردن تمام آن را در حال حاضر. انجام این کار اجازه خواهد داد که شما را به مهم ترین چیز است که شما نیاز به صورت بصری کار: دیدگاه.

چشم انداز اجازه می دهد تا شما را به دیدن آنچه در خارج را تحت تاثیر قرار می را تحت تأثیر افکار خود را—که آیا شما نگرانی های مربوط به چیزی است که شما بوده ام را تحت تاثیر قرار در اخبار و یا توسط یک دوران کودکی تجربه و یا هر تعداد از “نوار” است که ممکن است در ذهن خود را که بیشتر به کار با سابقه بیش از حال حاضر است.

با دیدگاه می آید شهود دانستن نیست که با یک طرف از ترس.

ما در حال زندگی در جهانی همه گیر از طریق بی سابقه بار, اما اگر وجود دارد هر چیزی را به من آموخته در سال, جوان بيوه آن است که همیشه وجود خواهد داشت بعد از بحران بعدی رویداد زندگی به ارمغان می آورد که استرس و آشفتگی (هر چند بیایید همه امید ما را مجبور به زندگی می کنند از طریق هر چیز به عنوان پر تنش به عنوان یک جهانی همه گیر دوباره) و بهترین ما می توانیم انجام دهیم این است را یک نفس قطع کردن سر و صدا و اعتماد خودمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im