فراموش نکنید که در مورد خطر سوختگی این تعطیلات آخر هفته


summer-child-burn-injury-1
Westend61/گتی

در اوایل ماه ژوئن کوچک من شهر اعلام کرد که لغو سالانه چهارم جولای کارناوال و آتش بازی نشان می دهد برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19. یک شهر گسترده صورتی که جذب صدها نفر از مردم غیر مسئولانه بود و تصمیم عقلانی و ضروری است اما رک و پوست نیز غم انگیز است. لغو شد نشانه آن است که تابستان سال 2020 خواهد نگاه بسیار متفاوت از هر تابستان که آمده بود قبل از. اما نه به پایین و برای شمارش.

در این تابستان به این معنی کمتر کارناوال و بیشتر در خلوت آتش کمتر مواد منفجره آتشبازی نمایش و بیشتر جلوی خانه sparklers کمتر قیف کیک و بیشتر کباب در کوره.

که بدان معنی است که ما نیاز به یک گفتگوی جدی در مورد یکی از علل مرگ و مير در کودکان: سوانح سوختگی است.

من می دانم…می دانم… بین ویروس کشنده با مرموز التهابی بیماری و نگرانی های معمول در مورد ایمنی آب آخرین چیزی که ما نیاز داریم این است که دیگر چیزی برای نگرانی در مورد. اما بهتر امن تر از متاسفم است. و آن را به عنوان معلوم اکثر پدر و مادر آماده نیست در مورد سوانح سوختگی است. بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط Ipsos چند ملیتی مستقل شرکت تحقیقات بازار بسیاری از والدین در حال آمادگی برای پاسخ در سوختگی اورژانس و بسیاری از بندر تصورات غلط در مورد آتش سوزی خطرات و ریسک آسیب است.

مامان ترسناک صحبت با دکتر کوین پرورش, مدیر رایت خدمات آریزونا مرکز سوختگی در Valleywise سلامت, به دست آوردن درک بهتر از خطرات ناشی از این فعالیت های تابستان و بهترین روش برای حفظ خودمان و بچه های ما امن در طول تعطیلات آخر هفته.

a boy playing with Fireworks
Wangwukong/گتی

“سوختگی یکی از علل آسیب های مربوط به مرگ در کودکان به طوری که فقدان دانش است که آمریکایی ها نشان می دهد در اطراف سوختگی است در مورد” گفت: دکتر فاستر. “مردم باید آگاه باشید از خطرات حتی با چیزی به عنوان مشترک به عنوان کباب به طوری که آنها آماده برای واکنش مناسب و با خیال راحت در مواقع اضطراری است.”

به گفته دکتر فاستر, سوختگی, سوختگی و مانند آیا آن را ناشی از یک مایع داغ شعله شیمیایی و یا تماس با چیزی داغ, سوختگی, تمایل به پیروی از یک مسیر مشترک. چه اتفاقی می افتد به پوست و به بیمار گرایش به همان بدون در نظر گرفتن چگونه سوختگی اتفاق افتاده است.

بهترین راه برای درمان سوختگی است که به جلوگیری از اتفاق می افتد. این نیاز به هوشیاری و اقدامات پیشگیری. نگه داشتن کودکان حداقل سه فوت دور از کوره. اجازه ندهید کودکان اجرا و یا بازی در نزدیکی آتش و وقتی که می آید به آتش بازی—فقط همین نیست. حتی کسانی که به ظاهر بی گناه sparklers می تواند خطرناک باشد. اما اگر شما باید با استفاده از آتش بازی اگر آتش بازی ها یک بخش ضروری از حیاط چهارم جولای جشن تمام دستورالعمل ها و اطمینان از تنها بزرگسالان در حال دست زدن به آنها را.

حتی زمانی که ما در اکثر هوشیار حوادث اتفاق می افتد. و زمانی که آنها انجام این مهم آماده می شود. جلوگیری از سوختن—جدا کردن پوست و گرما. دوم پوشش سوختگی با تمیز و خشک پانسمان و قرار نیست یخ در سوختگی. دوباره بدون یخ! نزدیک به نیمی از بزرگسالان مورد مطالعه معتقد بودند سوختگی باید درمان شود با یخ و دکتر فاستر اشاره می کند که کاملا درست نیست. در مورد سوختگی یخ را در واقع می تواند آسیب بدتر با کاهش جریان خون و به طور مستقیم آسیب رساندن به سلول های سوختگی های عمیق تر و بیشتر باعث مرگ سلولهای و ساخت آن را بیشتر احتمال دارد که سوختگی نیاز به عمل جراحی است. در حال اجرا سوختگی در دمای اتاق یا آب سرد می تواند یک گزینه خوب فراهم می کند که برخی از تسکین درد است. در نهایت ارزیابی رایت و تعیین اینکه آیا آن را می توان در خانه درمان می شود (با پماد آنتی بیوتیک) و یا اینکه آیا شما باید به دنبال توجه پزشکی.

Doctor wrapping a patient's hand in gauze
PhotoAlto/Odilon Dimier/گتی

برای تعیین اینکه آیا سوختگی نیاز به توجه پزشکی نگاه در آن اندازه و مکان و وضعیت پوست. اگر سوختگی بزرگتر از کف دست خود را, شما باید به دنبال توجه پزشکی. اگر پوست تاول و یا در آینده به این معنی است که سوختگی عمیق است و نیاز به توجه پزشکی در اتاق اورژانس و یا مرکز سوختگی. اگر سوختگی در صورت و دست یا پا, آن را احتمالا همچنین بهتر است برای مراقبت در بیمارستان به عنوان کسانی که در مناطق که در آن شما نمی خواهید به از دست دادن عملکرد. و اگر شما مطمئن نیستید بهتر است به خطا در کنار احتیاط و به دنبال توجه پزشکی که در آن شما می توانید اطلاعات در مورد چگونه برای درمان سوختگی در خانه و یا بی درنگ پذیرفته شده برای درمان است.

به گفته دکتر فاستر “مهم ترین چیزی که برای انجام شده است به فکر می کنم در مورد آنچه شما نیاز به انجام جلوتر از زمان به همه چیز امن به خصوص زمانی که کودکان و نوجوانان در اطراف هستند. هوشیار باشید و فکر می کنم در مورد ایمنی علاوه بر داشتن یک زمان خوب است.”

وجود دارد شاید چیزی خوب در مورد پوسته پوسته شدن پشت, تابستان, چیزی است که به ارمغان می آورد در دلتنگی برای سال ها و دهه ها از بین رفته و اگر حیاط خلوت آتش بازی می شنوم هر شب در محله من هر نشانه همسایه ها همه به توافق برسند. اما با تمام این حیاط خلوت bonfiring و کباب و fireworking رفتن در آن مهم است به یاد داشته باشید که COVID-19 نیست تنها خطر ما باید به توجه به عنوان ما آمیخته با هم یک تابستان شبیه هیچ دیگر و با برخی از آماده سازی برخی از برنامه ریزی و دوز زیادی از هوشیاری تابستان سال 2020 می تواند (و بدون شک خواهد شد) یکی به یاد داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im