دالی پارتن و کشیدن ستاره نینا غرب تیم برای امور خیریه لباس خط


Dolly-Parton-Nina-West
جان Lamparski/
استیو Granitz /گتی

نیاز به یک روح تقویت? دالی پارتن و شروع به کشیدن نینا غرب باید تیمی برای خیریه پروژه جدید

در اخبار است که کمک خواهد کرد که بازگرداندن ایمان خود را در بشریت دالی پارتن و rupaul’s Drag Race سوپراستار نینا غرب باید قدرت ترکیبی برای راه اندازی یک کپسول مجموعه مد است که به نفع دو بسیار مهم باعث می شود. Dynamic duo فقط خود را اعلام کرد “مهربانی ملکه” خط پوشاک و لوازم جانبی با درآمد حاصل حمایت از کودکان سواد و تجاوز+ جوانان است.

به عنوان شما ممکن است انتظار می رود این مجموعه مانند یک لفظ ری آفتاب. آن را شامل سه آیتم برای خرید — یک-سبک t-پیراهن مینا پین و یک کیسه حمل و نقل — که تمام خرس كلاسيك-کارتون-اشکال جسمانی خودت منع کن پارتن و غرب است.

به عنوان غرب توضیح داد: این پروژه متولد شد و از تمایل متقابل برای پرورش یک پیام فراگیر و همدلی است. “هنگامی که من با نزدیک شدن دالی با این ایده برای یک همکاری بین نینا غرب بنیاد و دالی پارتن تخیل کتابخانه من به دنبال یک فرصت برای ادامه به گسترش پیام محبت در حالی که ساختمان در کاری که من انجام داده ام من از طریق بنیاد حمایت از تجاوز+ جوانان و خانواده” گفت: غرب در آزادی مطبوعات.

غرب ادامه داد: احساساتی از پارتن, “دالی نهایی ملکه مهربانی و من خیلی هیجان زده است که او موافقت کرد و به این همکاری! ما هر دو می خواهید به گسترش این پیام که مهربانی ملکه که نوع چیزی است که به شدت مورد نیاز در جهان ما در حال حاضر!”

احساس می کند که حقیقی تر از همیشه درست است ؟ به علاوه آن را غیر ممکن است به احساس شادی در مورد کمک به چنین مستحق سازمان های خیریه. پارتن تخیل کتابخانه الکترونیکی بیش از یک میلیون کتاب رایگان در هر ماه برای کودکان در سراسر جهان است. نینا غرب بنیاد در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای ارتقا و توانمند سازی جامعه+ جوانان و همچنین سازمان که حمایت از آنها.

قیمت این مجموعه معقول هستند, بیش از حد, با شروع در $14.99 برای مینا پین و رفتن به $34.99 برای تی شرت. اما آنها تنها در دسترس برای مدت زمان محدود بنابراین شما بهتر werk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>