covid-feet-1
حسن نیت ارائه میدهد از دکتر امی Paller دانشگاه نورث وسترن

زمانی که COVID-19 شروع به ساخت عناوین چند ماه پیش وجود دارد تنها چند نشانه که ما می دانستیم از: تب و سرفه و تنگی نفس. اما به عنوان هفته ها و ماه ها پیشرفت کرده ما آموخته ایم که این ویروس به نظر می رسد به یک دسته دیگر ممکن است علائم.

فقط در هفته گذشته, در واقع, CDC اضافه شده شش نشانه های جدید به لیست از امکانات از جمله لرز و تکان دادن با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و جدید از دست دادن طعم و مزه و یا بوی.

اگر شما چیزی مانند من تنها با شنیدن لیست از علائم ضرب درست قبل از اینکه چشم خود را به اندازه کافی به شما یک مینی حمله وحشت. اما این مهم است به درک که دلیل ما در حال بمباران با انواع جدید و ترسناک اخبار در مورد ویروس ها در همه زمان ها است که این ویروس با نام تجاری جدید—یک رمان ویروس—و پزشکان و دانشمندان در حال یادگیری آنچه در آن می کند در زمان واقعی همراه با همه ما است.

به عبارت دیگر آن را نه لزوما درست است که این ویروس در حال بدتر شدن و یا بالا آمدن آن نشانه های جدید به دمدمی مزاجی ما heck. بلکه ما در حال یادگیری بیشتر در مورد این جانور به عنوان بیشتر و بیشتر مردم آلوده شدن آن و پزشکان قادر به جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه آنها در حال مشاهده.

سرد است. بنابراین در حال حاضر که من امیدوارم شما آماده کرده من با شما به اشتراک گذاری شاید عجیب ترین ممکن است (و صادقانه ترین نفرت انگیز) COVID-19 علامت به تاریخ که من آگاه هستم: COVID انگشتان پا.

منظورم این است که من واقعا نمی خواهم به دنبال در هر کسی پا که نزدیک. اما آره, این به نظر می رسد به من مانند برخی از نوع تند و زننده, خارش, سوزش, بثورات جلدی است که من می خواهم برای جلوگیری از در همه هزینه ها.

در حال حاضر قبل از اینکه ما به هر بیشتر, اجازه دهید من آن را کاملا روشن است که COVID انگشتان به هیچ وجه رسمی COVID-19 علامت است. آنها در CDC لیست علائم و نه هر پزشکی رسمی آمد و گفت: “اگر انگشتان خود را شبیه به این, شما قطعا باید COVID-19.”

آنچه در آنها است ممکن است نشانه ای که بسیاری در جهان پزشکی در حال دیدن و hypothesizing یکی از مظاهر COVID-19.

دکتر امی Paller اطفال پزشک متخصص پوست در نورث وسترن پزشکی گفت: در آزادی مطبوعات است که او می خواهم دیده می شود در حدود 30 مورد از COVID پا در عمل او. دکتر Paller شرکت در یک “ملی pediatric dermatology رجیستری” و جمع آوری تصاویر از COVID انگشتان پا, از سراسر ایالات متحده به طوری که او و همکاران او می تواند به درک بهتر این پدیده عجیب و غریب.

اگر چه او و دیگر پزشکان را دیده اند یک چشم انداز مثبت در مورد این قرمز و متورم و خارش انگشتان پا, هیچ کس مطمئن شوید که چه چیزی باعث آنها را و این ایده که COVID-19 ممکن است مقصر است که تنها یک حدس تحصیل.

‘COVID Toes’ Are A Possible Symptom For Us To Watch Out For
یک نوجوان بیمار پا به عنوان تصویر در تاریخ 21 آوریل سال 2020 چهار هفته پس از شروع بیماری پوستی بودن غیررسمی به نام “COVID انگشتان پا است.” حسن نیت ارائه میدهد از دکتر امی Paller دانشگاه نورث وسترن

“ما با اطمینان نمی دانیم که اگر آن را مربوط به COVID-19 اما زمانی که آن را بسیار رایج در حال حاضر در طول یک بیماری همه گیر است و اتفاق می افتد در غیر این صورت بدون علامت و یا خفیف مبتلا, بیماران, به نظر می رسد بیش از حد از یک تصادف نمی شود جلوه ای از این ویروس برای بیماران در سنین نوجوانی و 20s” توضیح دکتر Paller.

او حدس می زنم این است که تورم و قرمزی ممکن است به عنوان یک پاسخ به التهاب ناشی از ویروس است.

“ما می دانیم که این شامل عروق خونی کوچک در دست و پا و یک واکنش التهابی,” او توضیح داد: در آزادی مطبوعات. “و ما فکر می کنیم چیزی شبیه به این ممکن است اتفاق می افتد در پاسخ به التهاب و شاید باعث شده به عنوان بخشی از پاسخ به COVID-19 ویروس.”

بنابراین آنچه که دقیقا انجام COVID انگشتان پا مانند نگاه و چه علائم دیگر ممکن است وجود دارد ؟

دکتر Ebbing Lautenbach که رئیس از بیماری های عفونی در دانشگاه پنسیلوانیا دانشکده پزشکی مشترک او نظرات در مورد این با ایالات متحده آمریکا امروز.

“آنها به طور معمول دردناک به لمس است و می تواند سوزش داغ,” دکتر گفت: Lautenbach.

او همچنین تایید کرد که اکثر موارد از COVID انگشتان پا دیده می شود در بیماران جوانتر: کودکان و بزرگسالان جوان است. علاوه بر این, این علامت معمولا مشاهده شده در بیماران ندارد و بسیاری از بیشتر در مورد علائم ویروس—حداقل نه در ابتدا.

دکتر Lautenbach به ذکر است که این علائم ممکن است اولین نشانه از COVID-19.

“این یک تجلی رخ می دهد که در مراحل اولیه بیماری به این معنی که شما باید این برای اولین بار, سپس شما پیشرفت” دکتر Lautenbach توضیح داد. “گاهی اوقات این ممکن است اولین نشانه این است که آنها COVID زمانی که آنها لازم نیست که هر گونه علائم دیگر.”

‘COVID Toes’ Are A Possible Symptom For Us To Watch Out For
یک نوجوان بیمار پا به عنوان تصویر در تاریخ 6 آوریل سال 2020 سه روز پس از شروع بیماری پوستی بودن غیررسمی به نام “COVID انگشتان پا است.” متوجه تاریک رنگ برای تغییر رنگ. حسن نیت ارائه میدهد از دکتر امی Paller دانشگاه نورث وسترن

Ughhh. خب—خب آره که نوع nerve-wracking. منظورم بچه ها من همه نوع از ورم و کبودی و خارش است. این نوع از با خاک می آید که یک بچه. این ایده که من ممکن است متوجه یک علامت قرمز خود پا و پس از آن که نگران باشید که آنها در حال توسعه COVID-19 لعنتی خیلی مربوط. آه.

بنابراین آنچه که دقیقا باید پدر و مادر انجام اگر آنها گمان می کنند بچه خود را ممکن است یک مورد از COVID پا ؟

دکتر امی ادواردز اطفال متخصص بیماری های عفونی که با این نسخهها کار در بیمارستان های دانشگاه گفت: کلینیک کلیولند که او تا به حال تعداد زیادی از پزشکان تماس با او در مورد این مرموز پا خارش است.

توصیه های خود را? اگر شما هر گونه نگرانی در مورد بثورات جلدی است که فرزند شما, تماس با اطفال خود را حق دور. در همان زمان او شد ما والدین نگران نباشید اگر بچه های خود را ندارد و تب یا سرفه همراه با rashy انگشتان پا.

‘COVID Toes’ Are A Possible Symptom For Us To Watch Out For
یک نوجوان بیمار پا به عنوان تصویر در مارس 3, 2020, در شروع بیماری پوستی بودن غیررسمی به نام “COVID انگشتان پا است.” حسن نیت ارائه میدهد از دکتر امی Paller دانشگاه نورث وسترن

آره که “نگران نباشید” چیزی که واضح است که آسان تر از انجام گفت, درست است ؟

نگاه اینها ترسناک زمان. وجود دارد خیلی خرابی اتفاق می افتد هر روز. وجود دارد بسیاری از عدم قطعیت. خوشبختانه اگر چه نشانه ای مانند COVID انگشتان پا, عجیب و غریب است و کمی نگران کننده آن صدا بیش از حد وحشتناکی جدی—مگر, البته, آن را همراه با برخی از بیشتر بسیار جدی علائم COVID-19.

من فکر می کنم ما بهترین شرط بندی در اینجا به ماندن آگاهانه ماندن هوشیار اما به یاد داشته باشید به نگه داشتن چیزهای در چشم انداز است.

و البته آن را نمی توان گفت به اندازه کافی: اگر شما هر گونه سوال یا نگرانی در آنچه در مورد هر نشانه ای که شما یا فرزند شما تجربه لطفا با دکتر خود تماس بگیرید حق دور.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im