دکتر می پوشد 6 ماسک صورت در هنگامی که به کم ارزش کردن افسانه در مورد سطح اکسیژن


A-doctor-wore-6-face-masks-at-once
DrZeroCraic/توییتر

آنچه که درست است در مورد ماسک های صورت, اگر چه, این است که آنها کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19

در ایرلند یک دکتر را گرفته به رسانه های اجتماعی برای کم ارزش کردن این افسانه رایج است که سطح اکسیژن رها در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت.

پزشک عمومی Maitiu O Tuathail فیلم برداری خود را با قرار دادن در یک شش ماسک تمام در حالی که آزمایش خود را در سطح اکسیژن. در پایان ؟ “آن را به حال هیچ تاثیری بر روی سطح اکسیژن!” دکتر زیر نویس فیلم ارسال شده به توییتر.

در این ویدئو به عنوان O Tuathail بسته در ماسک بعد از ماسک روی مانیتور نمایش داده می شود ثابت 99 درصد سطح اکسیژن. “که مطابق این که آیا شما می پوشند شش ماسک برای یک دقیقه و یا برای تمام روز. سطح اکسیژن در خون شما را تغییر نمی دهد,” O Tuathail می گوید: در هر کسب و کار خودی.

“گرفتن پرسید: “آیا با پوشیدن یک ماسک صورت کاهش سطح اکسیژن خود را?” بارها و بارها توسط بیماران مبتلا به امروز! بر اساس آنچه که آنها در حال خواندن در رسانه های اجتماعی” O Tuathail در توییتر نوشت. “پوشش صورت/ماسک نمی کاهش سطح اکسیژن خود را!”

البته دکتر ملاقات با کمی مقاومت مواجه در توییتر از مردم پرسیدن سوال مانند “اما چه می شود اگر شما عینک آن را برای 10 دقیقه ؟ چه سطح اکسیژن مانند نگاه ؟ ” یا “چه اتفاقی می افتد اگر شما از بدن خارج در حالی که با پوشیدن یک؟!”

“از آنجا که مولکول های اکسیژن آنقدر کوچک هستند آنها می توانند نفوذ از طریق هر آنچه در آن است شما را در صورت خود را بدون توجه به چگونه شما آن را ترک بر روی صورت خود, برای,” O Tuathail گفت.

همانطور که اگر بود که کافی نیست, the American Lung Association (ALA) نیز با انتشار بیانیه ای خطاب به این باور است که ماسک آن را دشوار است به نفس و افت سطح اکسیژن.

“ما با پوشیدن ماسک در تمام طول روز در بیمارستان است. ماسک طراحی شده به تنفس از طریق و هیچ شواهدی وجود ندارد که سطح اکسیژن رخ می دهد” علا نوشت. ALA هم توجه داشته باشید هر چند که برخی از شواهد وجود دارد که استفاده طولانی مدت از N-95 ماسک در بيماران مبتلا به موجود ریه بیماری می تواند باعث برخی از ساخت تا از سطح دی اکسید کربن در بدن و کسانی که مردم با موجود مشکلات ریوی باید بحث ماسک پوشیدن نگرانی های خود را با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. در پایان اگر چه “وجود دارد مطلقا هیچ شواهد علمی که پوشیدن ماسک یا فیزیکی فاصله تضعیف سیستم ایمنی بدن” علا متحده است.

اضافه کردن به که کیرستن Koehler را — دانشيار گروه بهداشت محیط و مهندسی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health در Baltimore, Maryland. — بیانیه که “مطالعات علمی [نشان می دهد] که هیچ واقعی وجود دارد, تغییرات مهم در C02 سطح یا سطح اکسیژن حتی از پوشیدن ماسک های جراحی.”

“و پارچه ماسک بهتر برای نفوذ گازها” Koehler گفت: امروز. “این چیزی است که من نگران در همه. احتمالا بیشتر احتمال دارد این است که مردم زمانی که با پوشیدن یک ماسک و بنابراین مردم شاید فقط احساس بیش از حد گرم.”

بزرگ غذای آماده در اینجا ؟ پوشیدن لعنت ماسک. ایالات متحده در حال حاضر بیش از 4 میلیون تایید COVID-19 موارد و 144,780 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. اجتماعی فاصله همراه با پوشیدن ماسک کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش coronavirus.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im