DJI است که به خوبی شناخته شده در هواپیماهای بدون سرنشین جامعه برای آن سری از هواپیماهای بدون سرنشین که آنها آزاد شده اند در طول سال. به نظر می رسد این شرکت با آخرین هواپیماهای بدون سرنشین در قالب DJI Mavic درجه 2 که همراه با برخی از ویژگی های بالا پایان مانند توانایی به ساقه و ضبط ویدئو در رزولوشن 8K.

تبلیغات

بر خلاف برخی از DJI دیگر هواپیماهای بدون سرنشین این Mavic هوا 2 همچنان با سنت بودن بسیار قابل حمل هواپیماهای بدون سرنشین به لطف طراحی تاشو. هواپیماهای بدون سرنشین وزن آن در حدود 570 گرم و ویژگی های نام تجاری جدید موتور الکتریکی کنترل سرعت جدید طراحی آیرودینامیک و همچنین بهتر فن آوری باتری را بهبود می بخشد هواپیماهای بدون سرنشین را حداکثر زمان پرواز بیش از سلف خود که در آن می توانید در حال حاضر ماندن در هوا برای تا 34 دقیقه است.

آن را نیز قادر به انتقال HD video over-the-air بیش از یک فاصله 10 کیلومتری لطف DJI استفاده از OcuSync 2.0 فن آوری است. هواپیماهای بدون سرنشین نیز از ویژگی های یک بزرگتر 1/2 اینچ سنسور 4K ویدئو در 60fps و 120Mbps, HDR, ویدئو حرکت آهسته ضبط ویدئو و همچنین توانایی به ساقه تصاویر با 48MP سنسور. نیز وجود دارد ساخته شده است در 3-axis gimbal است که کمک خواهد کرد که آن را تصرف ثبات بیشتر فیلم.

از نظر قیمت گذاری و در دسترس بودن جدید DJI Mavic Air 2 خواهد بود با قیمت با شروع از $799 که شامل هواپیماهای بدون سرنشین و یک باتری و یک کنترل از راه دور. وجود دارد بیشتر گران قیمت $988 گزینه ای که شامل همه موارد فوق را نیز با یک کیسه شانه مجموعه ای از فیلترهای ND یک شارژ hub و باطری 3. DJI Mavic Air 2 خواهد شد حمل و نقل اواسط ممکن است اما آن را در دسترس برای قبل از سفارش در حال حاضر.

در زمینه روبات. بیشتر بخوانید درباره Dji و هواپیماهای بدون سرنشین. منبع: dji

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de