disney-bedtime
الکساندر Tamargo/گتی ایماژ برای متفقین

محبوب دیزنی تدریس خصوصی در خانه در حال اجرا است در حال حاضر از طریق 30 آوریل برای کمک به خواب در طول مستندات

برای بسیاری از پدر و مادر معمول زمان خواب چیزی است که ما نگاه به جلو به. خواب بچه — بله. 500 درخواست از قبل و ساعت را صرف تلاش — بسیار است. اگر شما به دنبال یک راه جدید برای دریافت یک کمی خود را به خواب در شب, چرا استفاده از قدرت دیزنی برای کمک به?

ShopDisney.com اعلام کرد که بازگشت از آن محبوب دیزنی خواب تدریس خصوصی در خانه برای یک مدت زمان محدود برای کمک به دیزنی طرفداران از تمام سنین کمی shut-eye. “آغاز امروز طرفداران می توانید شنیدن پیام از شخصیت های دیزنی مورد علاقه قبل از به خواب رفتن — همه از راحتی از خانه” ShopDisney گفت: در وب سایت خود را. “پدر و مادر به سادگی تماس 1-877-7-میکی به صورت یکی از پنج پیام های ویژه برای آنهایی که کمی خود را از میکی موس و مینی موس و اردک دونالد اردک دیزی یا مسخره.”

دیزنی بوده و انجام بخشی خود را برای کمک به همه ما از طریق این بیماری همه گیر. اگر چه پارک ها و کسب و کار رنج می برد به شدت با تعطیلی این سازمان ساخته شده است که تلاش بزرگ را به ماندن متصل به طرفداران. آنها اعلام مجازی سواری که بچه ها می توانید از راحتی از خانه خود را با 360 درجه فیلم های گرفته شده توسط سواران در پارک دیزنی جاذبه های. آنها همچنین پخش دیزنی singalong در ABC این هفته شامل همه نوع از افراد مشهور آواز دیزنی مورد علاقه خود را بسازند. و البته دیزنی منتشر کرده است کاملا چند فیلم بر روی دیزنی+ مانند بعد و منجمد 2 برای نگه داشتن آنهایی که کمی سرگرم.

خط تلفن است که مورد استفاده برای ترویج دیزنی خواب ماجراجویی, جعبه, جعبه اشتراک می آید که با دیزنی فروشگاه سهامی خاص یک خواب کتاب داستان, پوستر پاداش نمودار و قبل از خواب فعالیت های کارت. جعبه هزینه $28/جعبه (تا $55/جعبه برای یک deluxe version) اما می تواند یک راه سرگرم کننده را به خواب بیشتر جذاب برای بچه ها.

این تلفن رایگان تدریس خصوصی در خانه اجرا خواهد شد برای مدت زمان محدود فقط, بنابراین مطمئن شوید که به تماس های خود را در حال حاضر شروع تا پایان ماه, پنج شنبه, آوریل 30 در نیمه شب PT. خط تلفن در دسترس است تنها در ایالات متحده در حال حاضر اما با پنج شخصیت های مختلف پدر و مادر باید پنج شب به تهدید (منظورم ایجاد انگیزه) کودکان خود را با وعده های مورد علاقه خود را شخصیت های دیزنی lulling آنها را به خواب. البته سهامی خاص باید بر روی دندان های خود را براق 47 لیوان آب استنشاق و آنها باید در بستر و آماده به خواب رفتن قبل از تماس اتفاق می افتد.

با سلام اگر شما می توانید تلفن یک دوست برای کمک به بچه خود را در زمان خواب معمول و که دوستان فقط اتفاق می افتد به میکی ماوس خود را چرا نمی خواهد شما آن را امتحان کنید ؟ طول می کشد تا ایجاد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im