دیزنی جهان باز است در روز شنبه از آنجا که ما به معنای واقعی کلمه چیزی یاد گرفته


disney-reopening
ژاکلین Nell/دیزنی لند توچال/گتی

Coronavirus همه گیر شود سر در گم دیزنی جهان است که مجموعه ای به بازگشایی در جولای 11

این درست است — آمده است دوشنبه, والت دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا خواهد شد یک بار دیگر به روی عموم باز. با وجود این واقعیت است که فلوریدا در ادامه به سرفصل به عنوان یک coronavirus کانون را “جادویی ترین مکان روی زمین” قصد دارد تا بار دیگر خوش آمدید مهمان پشت دروازه برای مواد غذایی و سرگرم کننده و اجازه می دهد تا واقعی یک شات جامد در قرارداد Covid-19.

مجلس فلوریدا را به وزارت بهداشت گزارش 223, 783 موارد coronavirus در دولت با 10,044 موارد جدید در میان ساکنان فلوریدا در فقط 24 ساعت گذشته. شده اند وجود دارد تقریبا 4000 مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus در فلوریدا, با 48 جدید مرگ و میر در ساکنان فلوریدا در 24 ساعت گذشته.

در صورتی که شما هاربر هر گونه توهمی در مورد جوان بودن و سالم و امن و در کل کروناویروس مبتلا جمعیتی این را در نظر بگیرید: متوسط سن coronavirus موارد در منطقه اورلاندو که دنیای دیزنی واقع شده است 33. همچنین از روز شنبه در سی ان ان حداقل 56 بیمارستان در فلوریدا رسیده و ظرفیت خود در بخش های مراقبت ويژه. یکی دیگر از 35 بیمارستان ها باید 10 درصد در دسترس بودن و یا کمتر است.

همچنین محاسن ذکر است که ایالت فلوریدا خود را صادر کرده است بهداشت عمومی مشاوره با توجه به فلوریدا داشتن سومین مورد مجموع همه گیر آینده پس از نیویورک و کالیفرنیا. دولت اصرار به عمل اجتماعی فاصله و “جلوگیری از جمعیت فضاهای بسته تماس نزدیک… اجتماعات بزرگ و محله های نزدیک.”

Spoiler alert: است که تقریبا غیر ممکن است در یک پارک مانند دیزنی جهان. و به من اعتماد کن من نمی خواهم که درست باشد. به عنوان سالانه passholder من سرمایه گذاری بسیار کمی از پول را به دیزنی جهان تجربه است. هدف قرار دادن این پارک یکی از خانواده من تمام زمان های مورد علاقه سرگرمی. اما شما نمی خواهد ببینید ما وجود دارد در هر زمان به زودی.

هفته گذشته ما را دریافت دعوت نامه برای حضور در ویژه passholder پیش نمایش قبل از پارک بازگشایی که ما کاهش یافته است. اما من قادر به دیدن آنچه که پیش نمایش ممکن است مانند نگاه با تشکر عکس از بازیگران عضو پیش نمایش. مطمئن شوید که وجود دارد به مراتب کمتر از افراد در دیزنی از حد نرمال (این فقط برای اعضای بازیگران, بعد از همه). حتی با کوچکتر جمعیت, هر چند, شما می توانید ببینید مردم (که حداقل با پوشیدن ماسک) clumped هم در نمونه دیزنی-جمعیت مد. نبود وجود دارد قطعا شش پا بین مهمانان انتظار در صف برای سوار آه-تا-محبوب هفت کوتوله معدن قطار.

با توجه به دیزنی افسر ارشد پزشکی دکتر پاملا Hymel دیزنی است که همه را با خود ویروس ایمنی تلاش. “از افزایش تمیز کردن و ضد عفونی در سراسر پارک و استراحتگاه برای به روز رسانی خط مشی ایمنی و سلامت ما reimagined دیزنی تجربه بنابراین ما می توانید لذت بردن از سحر و جادو مسئولانه” Hymel نوشت: در یک پست وبلاگ در روز سه شنبه.

کسانی که اقدامات ایمنی مطابق با اصول بهداشتی شامل سواری داشتن “ماسک-رایگان آرامش مناطق” هنگامی که مهمانان نیاز به یک ماسک شکستن درجه حرارت چک در دروازه پوشش صورت برای مردم دو ساله و مسن تر و محدود کردن تعداد افرادی که می توانید وارد کنید.

این مشکل ؟ دیزنی احتمالا نمی تواند حفاظت کامل در برابر خطای انسانی… یا حق. در دیزنی passholder گروه من بخشی از من دیده ام متعدد داستان های ترسناک از مهمانان شلاق اعضای بازیگران پس از دیزنی چشمه بازگشایی شد. دلیل اصلی برای چنین طغیان به نظر می رسد اعضای بازیگران و درخواست مهمان برای پوشیدن و یا انباشتگی ماسک خود را.

این است فلوریدا میشم. آن ظالم داغ و گرم در اکثر روزها به خصوص در تابستان. به نظر می رسد خیلی ساده لوحانه به این باور هر کس در حال رفتن به رعایت ایمنی جدید پروتکل های. زمانی که شما رفتن به دیزنی شما مرتب کردن بر اساس قبول است که همیشه وجود خواهد داشت افرادی که فکر نمی کنم قوانین به آنها اعمال می شود.

بنابراین در حالی که من کاملا نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به دنیای دیزنی برای برخی از محبوب دیزنی سحر و جادو, من می توانم صبر کنید. چون من به مراتب بیشتر مشتاق به بازگشت به نسخه معمولی آن را شامل نمی شود و روزانه بسیار مخربی از COVID-19 پرونده — و من از ترس دیزنی جهان بازگشایی خواهد شد تنها طولانی تر از دومی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>