Disney World, کارکنان, طومار به تاخیر بازگشایی به عنوان FL موارد افزایش


disney-workers-petition-disney-closed
جو Raedle/گتی

به عنوان COVID موارد افزایش در فلوریدا Disney World کارکنان فکر نمی کنم آن را امن برای پارک به بازگشایی

هر چند بسیاری از دیزنی را برانگیخت به احتمال زیاد هیجان زده در چشم انداز پارک و بازگشایی در اورلاندو ماه آینده پارک کارکنان احساس کاملا متفاوت است. بیش از 7000 کارکنان با امضای یک طومار خواستار دیزنی و مقامات فلوریدا به تاخیر افتتاح دیزنی جهان.

“این ویروس رفته است متاسفانه آن را تنها بدتر در این دولت” در این طومار که نوشته شده بود در MoveOn.org روز یکشنبه بار خوانده شده است. “پس ما پارک بسته باقی می ماند تا زمانی که موارد به طور پیوسته کاهش خواهد ما را مهمان ما کارکنان و خانواده خود را امن است. Re: افتتاح پارک است که تنها با قرار دادن مهمانان ما کارکنان و خانواده های در معرض خطر بالاتری برای ابتلا COVID-19.”

دنیای دیزنی که در مورد استخدام 70,000 مردم و بسته بوده است اواسط ماه مارس هنوز به آغاز طرح مرحله به مرحله بازگشایی در جولای 11 برای آن سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات پارک ها و جولای 15 برای EPCOT و استودیوهای هالیوود این شرکت گفت: در ماه گذشته.

این درخواست به موقع تر از همیشه به عنوان coronavirus موارد به سرعت در حال افزایش در ایالت فلوریدا. فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 5,508 موارد جدید طی 24 ساعت گذشته به تنهایی. به 5.3 درصد افزایش از یک روز به بعد به ارمغان می آورد کل در دولت به 109,014.

زمین دیزنی در کالیفرنیا در حال حاضر تاخیر در بازگشایی مجدد. این پارک در ابتدا برنامه ریزی شده برای بازگشایی در جولای 17, اما این است که دیگر مورد. “کالیفرنیا در حال حاضر نشان داد که آن را نمی خواهد موضوع پارک بازگشایی دستورالعمل تا مدتی پس از ژوئیه 4” این شرکت گفت: LA بار. که نمی خواهد به این شرکت به اندازه کافی زمان به یاد کارکنان و آماده سازی پارک ها به بازگشایی تا اواسط جولای گفتند. قبل از صدور این تاخیر ده کارگری که نمایندگی حدود 17000 دیزنی لند کارکنان با ارسال نامه ای به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت که به دلیل coronavirus افتتاح پارک ناامن خواهد بود.

“بازگشت به عقب نشینی زودتر فاز در دوباره باز ما بهترین گزینه در معرض این ویروس به هزاران و هزاران نفر از پارک کارکنان و خانواده های آنان” طومار همچنان ادامه دارد. “به عنوان افرادی که در شلوغ صنعت گردشگری در مرکز فلوریدا ما مسئول برای حصول اطمینان از ایمنی از مهمانان ما و همکاران ما سحر و جادو سازندگان. نگه داشتن خود و بازدید کنندگان ما امن اولویت شماره یک ما است و در هر پارک. این شامل ما سلامتی و تندرستی. ما را تشویق به گفتن چیزی که ما می بینیم چیزی است که ما خیال نا امن است بنابراین ما در حال صحبت کردن.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>