دیزنی به روز رسانی Facemask سیاست پس از مهمانان برای پیدا کردن غذا خوردن و راه رفتن و گریز


disney-world-mask
مت Stroshane/والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر از طریق گتی ایماژ

والت دیزنی جهان است و دیگر اجازه می دهد مهمان به خوردن و نوشیدن در حالی که راه رفتن به منظور اطمینان از ماسک ها در تمام زمانها

زمانی که دیزنی برای اولین بار اعلام کرد که بازگشایی خود را در اورلاندو فلوریدا پارک در میان COVID-19 همه گیر مردم تا به حال به طور جدی احساسات متناقضی در مورد آن. اما مدیریت اصرار داشت که آنها جدی گرفتن اقدامات احتیاطی برای به حداقل رساندن گسترش بسیار عفونی و به طور بالقوه کشنده ویروس است که در حال حاضر آلوده نزدیک به 4 میلیون آمریکایی. برخی از تغییرات دیزنی تصویب شده برای این دوره جدید عبارتند از: کاهش ظرفیت کامل برنامه تمیز کردن و البته نیاز مراجعان به پوشیدن ماسک در تمام زمانها. تنها استثنا برای این ماسک قانون است در حالی که کسی در حال خوردن یا نوشیدن آن را به عنوان غیر ممکن است برای حفظ یک ، اما با توجه به گزارش های متعدد به “خوردن و نوشیدن” راه گریز تبدیل شده است به یک مسئله به طوری که دیزنی ممنوع خوردن یا نوشیدن در حالی که راه رفتن.

با توجه به محبوب دیزنی وبلاگ های والت دیزنی جهان اخبار امروز و میکی وبلاگ مهمان در حال حاضر نیاز به ثابت باقی می ماند در حالی که جرعه جرعه و یا وعده و باید پوشیدن ماسک در تمام اوقات در حالی که در حال حرکت در اطراف پارک. والت دیزنی جهان نیز به روز شده آن سیاست رسمی که در حال حاضر می گوید که “شما ممکن است پاک کردن صورت خود را با پوشش در حالی که فعالانه در غذا خوردن و یا نوشیدن اما شما باید ثابت و حفظ مناسب فیزیکی فاصله.”

Face coverings
والت دیزنی جهان

والت دیزنی جهان اخبار امروز خواسته یک EPCOT بازیگران عضو در مورد سیاست جدید که به آنها اطلاع داد که “مهمانان در حال حاضر خواسته برای پیدا کردن یک نقطه امن شش فوت از دیگر مهمانان قبل از برداشتن ماسک خود را به خوردن و نوشیدن.”

نگه داشتن در ذهن که اگر شما نیاز به یک استراحت از پوشیدن محافظ خود را در صورت پوشش “آرامش در ایستگاه” در اطراف پارک ها راه اندازی شده اند. در این پوشش فضاهای مهمانان می توانید ماسک خود را و استراحت در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله.

پس از بازگشایی مهمان شده اند swarming دیزنی پارک و به اشتراک گذاری عکس ها از تجارب خود را با پوشیدن ماسک ، در واقع یکی از راه های دیزنی است که اجرای مراجعان به نگه داشتن ماسک خود را در — حتی در حالی که بر روی سواری — با “ماسک عکس” سیاست. اساسا اگر شما شکستن قوانین و ماسک خود را در سوار شدن آنها امتناع خواهد به شما بدهد خود را دیزنی-مارک عکس از محبوب سواری مانند چلپ چلوپ کوه عمارت خالی از سکنه و وزوز سال نوری فضای تکاور چرخش.

اما با وجود تمام اقدامات احتیاطی دیزنی است در محل قرار داده و برخی از مهمانان شکایت کرده اند که آنها هنوز هم احساس نمی امن در پارک. پارک نگار Carlye را عالمانه و توییتی که در حالی که وجود دارد دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه ها و افزایش شستشو و تمیز کردن بین سواری وجود دارد “کاملا بدون فاصله” — حتی در مقابل دروازه پارک.

“این خوب است. این خوب است” او توییتی نشان دادن صف های طولانی در ورود و عدم فاصله میان مهمانان.

ایالت فلوریدا است که نه تنها تجربه شکستن رکورد COVID-19 عفونت است اما همچنین شاهد موج عظیمی در کودکان coronavirus موارد است. مثبت رای در میان کسانی که زیر 18 سال که در حال آزمایش این ویروس است 31.1% — در مقایسه با کلی مثبت رای در ایالت فقط 18.1 درصد.

این وحشی که پارک باز است و در طول همه گیر اما حداقل دیزنی است که مصرف ماسک با ماندگاری بسیار جدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>