دیزنی نسخه جدید “اولاف’ آهنگ برای منجمد طرفداران از دست رفته عزیزان خود


new-olaf-song-1
دیزنی انیمیشن/توییتر

در یک آهنگ جدید, Josh Gad (با نام مستعار اولاف از “یخ زده”) کمک خواهد کرد که کودکان خود را به حس اجتماعی فاصله عوامل استرس زا

تلاش برای توضیح COVID-19 pandemic به کودکان و به همین دلیل آنها قادر به ترک خانه و یا دیدن دوستان خود و یا عزیزان می تواند به طور جدی دشوار است. اما زمانی که یکی از محبوب ترین شخصیت های دیزنی مورد علاقه خود را از فیلم آن را می خواند به آنها را در یک جاذب آهنگ پیام می تواند یک کمی قابل هضم تر است. خوشبختانه تعداد کمی از منجمد ترانه سرایان با استفاده از زمان بحران بهداشتی به عنوان الهام بخش برای یک آهنگ جدید حسن اولاف شناخته شده در زندگی واقعی به عنوان بازیگر Josh Gad.

شایان ستایش آدم برفی جدید لحن “من با شما هستم” منتشر شد و این هفته و این همه در مورد کمک به کودکان درک کنند که با وجود اینکه جدا از دیگران جسمی ما می توانیم تمام وجود برای هر یک از دیگر در روح.

فوق العاده عفونی لحن بود به قلم دو منجمد ترانه سرایان کریستن اندرسون-لوپز و رابرت لوپز و انجام شده توسط Josh Gad که نقش اولاف در این فیلم حق رای دادن. یکی دیگر از نکته جالب در مورد آن این است که در حالی که بسیاری از آهنگ های ضبط شده در استودیو این یکی تولید شد و ثبت همه در خانه در حالی که اجتماعی فاصله.

همراه موزیک ویدیو این است که تمام انواع دیزنی amazingness شامل همه ما دیزنی مورد علاقه دوستان است. میکی و مینی ماوس Moana و شخصیت های بانو و ولگرد, نیا, Dumboو 101 سگ خالدار هستند فقط تعداد کمی که حضور در قلب و گرم شدن کره زمین مونتاژ.

ویدیو مراکز اولاف که در حال نوشتن نامه به کسی که از او جدا شده است از. در توجه داشته باشید به او می گوید او یک دوست “چه کسی اهمیت میدهد abouts ما wheresabouts من اینجا هستم و شما وجود دارد, اما من با شما و مراقبت از من.”

دیزنی به وضوح انجام شده است سهم خود در کاهش استرس قرنطینه. از خود فوق العاده محبوب دیزنی خانواده Singalongs و انتشار Frozen 2 در دیزنی+ ماه زودتر از برنامه ریزی به ما دادن اضافی مانند یک پشت صحنه نگاه یخ زده 2 و منجمد کوتاه ساخته شده در صفحه اصلی کمک های خود شده اند فوق العاده مفید برای نگه داشتن کودکان و کودکان در قلب کاملا سرگرم در حالی که ماندن در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im