جریان ویدئو خدمات شده اند در اطراف برای مدتی در حال حاضر و به صداقت آن را احساس مانند دیزنی بود و کمی دیر به بازی با آن دیزنی+ جریان است که سال گذشته راه اندازی شد. اما دیزنی بسیار قدیمی شرکت با نام تجاری و یک نمونه بسیار معروف به بوت شدن است که چرا از آن نمی آید به عنوان یک شگفتی به یاد بگیرند که مشترکین خود را پس از عبور از 50 میلیون مارک در کمتر از یک سال.

تبلیغات

در یک اطلاعیه توسط این شرکت به نظر می رسد که دیزنی+ در حال حاضر بیش از 50 میلیون مشترکان پرداخت می شود تا به حال از این سرویس راه اندازی حدود 5 ماه پیش. در حالی که دیزنی+ هنوز کوچکتر تعداد مشترک نسبت به Netflix, چه چیزی باعث این نقطه عطف حتی بیشتر شگفت انگیز است این واقعیت است که دیزنی+ است که هنوز هم تنها در تعداد انگشت شماری از کشورها است.

این است که در مقابل Netflix که چند سال پیش در نهایت راه اندازی خدمات خود را در سراسر جهان. با توجه به کوین مایر رئیس والت دیزنی مستقیم به مصرف کننده & بین المللی “ما واقعا فروتنی که در دیزنی+ طنین با میلیون ها نفر در سراسر جهان و معتقدند که این نشانه خوبی برای ما در ادامه گسترش در سراسر اروپای غربی و ژاپن و تمام آمریکای لاتین بعد از این سال. سرایی بزرگ الهام بخش و uplifts و ما در موقعیت خوش شانس بودن قادر به ارائه یک آرایه وسیعی از سرگرمی های بزرگ ریشه در شادی و خوش بینی در دیزنی+.”

مانند ما گفت: دیزنی ممکن است دیر به بازی اما این شرکت بسیار قوی franchises زیر کمربند خود را کلاسیک کارتون و البته نشان می دهد که از امثال مارول و ستارگان جهان که قطعا نقش مهمی در جذب کاربران به پلت فرم آن است.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره, دیزنی, دیزنی پلاس و سرگرمی. منبع: thewaltdisneycompany

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de