دیزنی تاخیر اصلی فیلم از جمله ‘Mulan’ ‘Avatar’ و ‘جنگ ستارگان’


mulan-movie-pushed-back
دیزنی Enterprises, Inc

دیزنی است که یک بار دیگر عقب هل دادن آزادی مولانو توقف تولید در دیگر عمده پروژه فیلم

به عنوان جهان همچنان به سعی کنید به شکل از چگونه با خیال راحت فیلم, فیلم و تلویزیون در طول coronavirus همه گیر شلوغ سینما در شب, از, بزرگ, فیلمهای, برای اولین بار شروع به احساس می کنم مثل یک خاطرات دور. با بهترین علوم و گفت که این ویروس گسترش می یابد به راحتی در تنگ داخل فضاهای سینما در بسیاری از شهرهای ایالات متحده و ایالات متحده هنوز در توقیف به طور نامحدود. و بدون تئاتر را به فروش بلیط که توجیه هزینه های تولید برای فیلم های پرفروش دیزنی اعلام کرد که آن را یک بار دیگر به تأخیر انداختن انتشار برخی از عمده پروژه های آینده از جمله live-action بازسازی مولان.

مولان در اصل برنامه ریزی شده برای جهانی برتر در مارس 27, که عقب رانده شد به عنوان همه گیر شد و از رسیدن به اورژانس سطوح در سراسر جهان در آن زمان بود. آن را موکول به تاریخ 24 ژوئیه و سپس اوت 21. و در حال حاضر دیزنی اعلام کرده است که آن را با فشار دادن مکث در آزادی نامحدود در انتظار تا زمانی که همه چیز کمتر نامشخص به اعلام یک پتانسیل برتر تاریخ.

“در طول چند ماه گذشته آن را روشن است که هیچ چیز را می توان در سنگ آید به ما چگونه انتشار فیلم در طول این جهانی بهداشت بحران و امروز که به معنی توقف ما آزادی طرح برای ‘Mulan’ به عنوان ارزیابی ما چگونه ما به طور موثر می تواند به ارمغان بیاورد این فیلم به مخاطبان در سراسر جهان” یک استودیو دیزنی سخنگو در بیانیه ای گفت به امروز نشان می دهد.

این می آید فقط یک روز پس از دیزنی روز پنجشنبه اعلام کرد که این بیماری همه گیر باعث شده است که شرکت را به “تنظیمات اضافی برای ما طولانی مدت در تخته سنگ طرح” از جمله عقب هل دادن برنامه ریزی شده منتشر شده به صورت یک آواتار عاقبت از این سال تا سال آینده به تأخیر انداختن انتشار جدید جنگ ستارگان قسط از 2021 2022.

دیزنی نیست تنها استودیوی بزرگ که نیاز به این نوع از تصمیم گیری در این بیماری همه گیر. در اوایل این هفته برادران وارنر حذف آن در آینده کریستوفر نولان, هیجان انگیز شعار از آن اوت انتشار تقویم. این فیلم برنامه ریزی شده بود برای یک تاریخ 12 اوت برتر پس از دو قبلی به تاخیر می اندازد. برادران وارنر نشده است اعلام کرد برنامه ریزی شده و تاریخ انتشار آن به احتمال زیاد خواهد شد بستگی دارد در زمانی که تئاتر هستند قادر به باز کردن.

که باقی مانده در هوا بیش از حد است. در کشورهایی که کنترل خود را coronavirus بیماری های همه گیر سینما شده اند دوباره باز و سپس بسته به پایین پس از موارد جدید در ارتباط بودند به آنها. عمده تئاتر زنجیره ای AMC اعلام کرده است تاریخ برای بازگشایی آن ایالات متحده تئاتر, اما نگه می دارد و فشار دادن تاریخ به عقب. در حال حاضر زنجیره ای ایران را بازگشایی تئاتر در اواسط تا اواخر ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>