دیور تخته موج سواری Collab با شاون Stussy ممکن است شیک ترین راه برای گرفتن یک موج

در تابستان به طور رسمی در اینجا و با درجه حرارت بالا رفتن ما نمی سرزنش پرماجرا در میان شما برای مایل به آمار گشت و گذار در حالی که حفظ فاصله اجتماعی ، در حال حاضر به لطف دیور و یکی از streetwear ترین vaunted نام شما می توانید این کار را با یک بالا پایان شکوفا.

ابتدا با برچسب قبل از سقوط 2020 نشان می دهد–که صورت گرفت در میامی در ماه دسامبر قبل از بسیاری از جهان وارد مستند–سر طراح لباس مردانه کیم جونز شروع به همکاری با شاون Stussy از Stüssy شهرت. جونز رشد عمده ای از طرفداران Stussy پیشگامانه streetwear در ’90s و داوطلب خدمت سربازی او را به استفاده از امضای خود را خط خطی به زر و زیور اراستن عناصر مختلف از این مجموعه است. به تازگی راه اندازی تخته موج سواری یک مثال است.

و تعداد کمی از مردم می تواند یک شریک بهتر از Stussy با توجه به تجربه منحصر به فرد به عنوان جونز با اشاره به WWD در روز دوشنبه. “شاون Stussy یکی از قهرمانان بزرگ” جونز گفت. “او آغاز شده به عنوان یک surfer ساخت خود تابلوهای و نقاشی نام خود را بر روی آنها. این کاملا طبیعی برای من به درخواست او را به کار با هم در اولین دیور تخته موج سواری است.”

kim jones dior shawn stussy

دیور طراح لباس مردانه کیم جونز در نظر گرفتن کمان خود را بر روی باند چاپ با شاون Stussy امضای خط خطی. حسن نیت ارائه میدهد از لری Marano/WWD/شاتر

و محدود به یک اجرا از تنها 100 شماره نسخه این قطعه است که به احتمال زیاد برای پیوستن به لیست جمع آوری اقلام اواز یا موسیقی دو نفری راه اندازی کرده است در مشاغل مربوطه. صنایع در UWL تخته موج سواری کارگاه های آموزشی در فرانسه هر یک در زمان 72 ساعت از زبردستی برای تکمیل و تصحیح آن باریک “تفنگ” شبح است که در درجه اول مورد استفاده برای سوار شدن به بزرگترین امواج. “برای Dior, من می خواستم برای ایجاد یک بازی ساده هیئت مدیره با طویل و منحنی های ظریف خانه رنگ که به نظر می رسد به رقص در اقیانوس” Stussy گفت WWD.

نه تنها Stussy رشد در اطراف و شرکت در گشت و گذار فرهنگ به طور کلی اما جنوب کالیفرنیا متولد خلاق طراحی شده و شکل خود را surfy از سن 13 سالگی. آخرین خلاقیت برای دیور انتظار می رود به بهانه حدود €10,000 در هر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>