دیور و وسپا تیم به صورت فوق العاده شیک را در بازی روروک مخصوص بچه ها

در سال 1946 جهان طراحی شد برای همیشه لطفا برای تغییر. Christian Dior راه اندازی eponymous خود دوخته خانه و Piaggio منتشر شد اولین وسپا. در حال حاضر طبقه مارک نیروهای پیوسته اند برای شکل دادن به سبک روح دوباره با یک Diorified را در یاد روروک مخصوص بچه ها.

محدود نسخه دو چرخ بود که به قلم مدیر خلاق دیور مجموعه زنان Maria Grazia Chiuri. ایتالیایی طراح می خواستم برای ارائه یک ومد بانوان ریف در وسپا 946 که برای اولین بار ارائه شده توسط Piaggo در سال 2012. 56 ساله نیز می خواستم به گوش دادن به روروک مخصوص بچه ها رومی ریشه و افتخار تأثیر آن بر فرهنگ پاپ مانند آن cameo در کنار گریگوری پک و آدری هپبورن در سال 1953 کلاسیک تعطیلات رومی.

“من بسیاری از خاطرات شاد و خوشی بازیگران وسپا,” Chiuri گفت: در آزادی مطبوعات. “این نماد ایتالیایی-نس است که پیچیده مرتبط به تاریخ شخصی من و آن را در حال حاضر بخشی از زندگی حرفه ای من در Dior.”

همانطور که انتظار می رود سوار خود را حفظ ظریف کارآمد و منحنی های عملی گام به گام از طریق قاب است که اصل وسپا اما یک دوز خوبی از دیور. خانه مورب موتیف بود که طراحی شده توسط مارک بوهان در سال 1967 زینت هر دو زین و مورد بالا که نشسته روی باربند. آن را نیز برجسته در تطبیق کلاه ایمنی است که بخشی از لوازم جانبی اختیاری خط. هر روروک مخصوص بچه ها است که در ایتالیا ساخته شده و پایبند به استانداردهای سخت از مدل آتلیه.

Duo پویا می گوید: ایجاد دودی “روح آزادی حرکت و بیان” است که پی ریزی هر دو علامت های تجاری. آن را نیز برجسته جفت تعهد به پسندان ساخت و پیشگام طراحی.

این 2021 وسپا 946 Christian Dior رول خواهد شد در بهار سال آینده. آن را در دسترس خواهد بود در Dior بوتیک در سراسر جهان و انتخاب Piaggio گروه Motoplex فروشگاه. بدون هیچ هزینه اعلام شده است اما می تواند شما را واقعا قیمت قرار گرفتن شانس به تقلید گریگوری پک?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de