رژیم غذایی, فرهنگ, فقط مردسالاری در عمل


Diet-Culture-Is-Patriarchy
Thana Faroq/گتی

من می دانم که یک یا دو چیز در مورد رژیم غذایی فرهنگ—این ایده که نازک و بدن سالم هستند و باید آرمانی در حالی که اجسام بزرگتر باید ثابت شود. یک بار پس از یک زمان من کاملا پیچیده در رژیم غذایی, فرهنگ, یک متخصص در تمام رژیم های غذایی مختلف با نظر قوی در مواردی که به آنها ارزش تلاش و آنهایی که نمی شد. صادقانه بگویم اگر من توجه نمی, و من هنوز هم می تواند پیدا کردن قطعات از ناخودآگاه من سرگردان را به رژیم غذایی فرهنگ ذهنیت—وزن لذت من در آن قطعه شکلات در برابر چگونه بسیاری از مراحل را من گرفته ام در روز است.

که تعجب آور نیست به هر کسی. من سی و هفت سال و بیشتر—همه—از سال های شکل گیری شکل گرفته بودند رژیم غذایی فرهنگ است. به همین دلیل بسیاری خوبی اخیر—از سال بالغ شده اند شکل با تلاش برای از یاد بردن, رژیم غذایی, فرهنگ, بنابراین من نمی پاس مزخرف که به دختر من که تا به بسیاری از چیزهای بهتر به فکر می کنم بیش از اندازه شلوار و تعداد کالری در شیر شکلات—که باید رشد دانستن او ارزش است و هیچ ربطی به اندازه و یا شکل بدن خود را.

در من فراموش شده, من خواندن پیام های که اغلب به اشتراک گذاشته شده و دوباره به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی: رژیم غذایی فرهنگ مردسالاری; رژیم غذایی فرهنگ است فقط یکی دیگر از راه مردان در حال تلاش برای کنترل بدن زنان; اگر زنان نیست زمان زیادی را صرف تلاش برای کوچکتر فکر می کنم از آنچه که ما می تواند انجام دهد که با تمام قدرت مغز.

من راننده سرشونو تکون دادن و کلیک در هر پیام. اما حقیقت این است که من واقعا نمی دانم آنچه در آن به معنای زمانی که من خواندن رژیم غذایی فرهنگ مردسالاری. Loosest لینک من می توانم پیدا شد در این واقعیت است که رژیم غذایی فرهنگ باید برچیده و مردسالاری باید برچیده بنابراین مطمئن شوید که این دو می تواند یکی و همان است.

آن نیست تا زمانی که من تو را دیدم یک پست که نشان داد از نام و عکس از همه محبوب ترین رژیم غذایی مد زودگذر سازندگان: از سرخپوشان به اتکینز مواد غذایی خام به پاک استاد که متوجه شدم چه واقعی پیوند بین رژیم غذایی و فرهنگ مردسالاری. تمام کسانی که در رژیم غذایی تمام مواد غذایی آن اعتدال سیستم با هدف به سمت ساخت زنان کوچکتر نگه داشتن آنها را پریشان در حالی که مردان ساخته امپراتوری ایجاد شد توسط مردان سفید—همانطور که در آنهایی که در قدرت است. همانطور که در این مردسالاری.

آن یک لامپ لحظه به دو دلیل. یکی به دلیل آن را به یک بصری به کلمات من می خواهم تنها راننده سرشونو تکون دادن همراه با. این مردان بوده اند گفتن زنان چیست و چگونه غذا خوردن برای از دست دادن وزن. این بسیاری از مردان شده اند گفتن زنان آنها نیاز به استفاده از با ارزش خود را به پهنای باند ذهنی برای تصمیم گیری آنچه را “حق” و آنچه “اشتباه است.” و این مردان را دارند صدها و حتی شاید هزاران نفر از مکالمات من با زنان دیگر بیش از سفیده تخم مرغ فقط املت بریزید و سالاد با بدون croutons.

و دو دلیل که پست به من فهماند که با وجود اعتقاد من “فراموش شده” رژیم غذایی فرهنگ نه به طور فعال شرکت کننده در یک رژیم غذایی من شاید نبود فراموش شده تا آنجا که من فکر می کردم. من واقعا درک ارتباط بین رژیم غذایی و فرهنگ مردسالاری در بیش از اجتماعی-رسانه-سطحی راه است.

مامان ترسناک صحبت با استفانی Roth, LCSW CEDS بصری خوردن مشاور برای به دست آوردن درک عمیق تر از چگونه رژیم غذایی و فرهنگ مردسالاری در ارتباط هستند. او با اشاره ما را به نگاه در لحظه ای که زنان به دست آورده حق رای لحظه ای که ما شروع به خراش با هم یک قدرت کمی برای خودمان به ببینید که چگونه رژیم غذایی فرهنگ منفجر شد. پوستر و تبلیغات علیه suffragette جنبش نشان داد زنان در اجسام بزرگتر در یک منفی سزاوار راه است. در اصل “همانطور که ما قوی تر شد آنها سعی در کوچک ما” با توجه به راث.

یکی استارک مثال از اینکه چگونه رژیم غذایی فرهنگ منفجر شد در پاسخ به توانمند سازی زنان است که در دهه 1960 “موج دوم” فمینیسم هنگامی که زنان را رد کرده و سرکوبگر نقش 1950s و ظهور لاغر, a hyper-نازک سوپر که گل رز به شهرت شد و ایده آل برای زیبایی و نوع بدن.

نائومی ولف نویسنده نیویورک تایمز پرفروش زیبایی افسانهمی نویسد: “[W]مرغ زنان آمد یکهو به نر حوزه که لذت [یک زن با بهره گیری طبیعی پری] تا به حال به بازنویسی شود مبرم اجتماعی مصلحت است که بدن زنان به زندان که خانه های خود را دیگر بودند.”

در حالی که زنان در تلاش بودند به مبارزه برای حقوق زنان و برابر درمان مردسالاری مردان از جان گذشته برای نگه داشتن بر روی قدرت خود را شروع به بمباران زنان با این پیام است که آنها باید کوچکتر آنها باید تا فضای کمتر آنها باید در تلاش برای دیدار با این غیر ممکن است (و ناسالم) ایده آل به جای تلاش و مبارزه برای چیزهایی که مهم است. با توجه به راث “پیام زنان دریافت کرده بود که ما به اندازه کافی خوب نیست که ما بودند و به منظور قدرت ما باید به دنبال یک راه خاص ما را به عمل در یک راه خاص است.”

تمام این چند دهه بعد از آن هیچ چیز تغییر کرده است. مردان هنوز هم ایجاد رژیم های غذایی با هدف به زنان کوچکتر با هدف نگه داشتن زنان از صحبت کردن در مورد اینکه آیا آنها می توانند با تقلب که قطعه ای از کیک به جای در مورد نحوه ساخت که امپراتوری و یا حتی چگونه برای از بین بردن یک سیستم است که به طور مداوم می خواهد آنها را به احساس ناراحت کننده در پوست خود.

درک ارتباط بین رژیم غذایی و فرهنگ مردسالاری باعث می شود آن است که بسیار ساده تر برای رد همه سر و صدا از رژیم غذایی فرهنگ است. آن مهم است چرا که به عنوان راث اشاره می کند: “ما نمی توانیم مبارزه با مردسالاری و یا انجام این کار بسیار دیگری با معده خالی; ما نمی تواند رسیدن به پتانسیل کامل ما به عنوان زنان اگر ما دائما در حال فکر کردن در مورد کاهش بدن ما و کالری است.”

این حقیقت غیر قابل انکار را به دور: که تکه شکلات به دلیل آن را یک گام نزدیک تر به سمت از بین بردن مردسالاری.