آن را شگفت انگیز اما واقعی: یک سوم از خانواده ها با خالص ارزش 5 میلیون دلار یا بیشتر در فروشگاه به طور منظم برای حرکت صعودی در خارج. در حالی که خانواده های مرفه ممکن است نیاز به نیکل-و-سکه چه شگفتی کسانی که کمتر خوش شانس است که شکار معامله می تواند یک خون ورزش برای blue bloods و اینکه آیا با احتیاط و یا واگذار همیشه اجباری. و لاف زدن-شایسته.

را مد که در آن تخفیف در چشم ساده پنهان در هر مجلل بوتیک از بازار مال فروشان درایو به خیابان مدیسون در یک سیستم است که قسمت مساوی دزدکی و سودآور است. در حالی که متوسط خریداران فهرست جدول نمایش طراح کفش ناگهان به خوبی پاشنه بلند به طور منظم درست در کنار آنها در حال دریافت VIP markdowns از 40 درصد یا بیشتر است. این همه به لطف امتیازات “clienteling” یک خرده فروشی تعبیری برای تخفیف در پایین و پایین است که ارائه شده پیش از هر گونه رسمی فروش به کسانی که به صرف آزادانه در طول سال. به عبارت دیگر چند قیمت اقلام—کفش برخی روابط—آیا مد پاسخ به خرید به یک غلتکی بالا جدول در یک Vegas, اتاق VIP. در این مورد هر چند از طریق تعهد خود را به صرف غالبا شما درآمد مناسب برای صرفه جویی در, به جای از دست دادن پول است.

در حالی که بوتیک در هر شهرستان می تواند ارائه دهد از جمله معاملات نیویورک پوشاک منطقه ارائه می دهد در-این-می دانیم که خریداران یک جایزه منحصر به فرد: فروش نمونه که در آن برای یک آهنگ مارک های برتر فروش بیش از حد کالا از فصل گذشته و یک قطعه است که نمی توان آن را به تولید—اغلب در یک گرد و خاکی معمولی انبار. مارک های لوکس با استفاده از دعوت نامه فقط مدل اما حتی پس از آن, انتظار, صف های طولانی. و یاد بگیرند که یکی از معروف شیک میزبان تلویزیون که ممکن است یکی از وفادار ترین قیمت به مشتریان در Hermès, اما نمی داند آن خرید و فروش نمونه در زیر او. او شناخته شده به فهرست چانه زنی بیش از حد, اما حاضر به صبر در خط. در عوض او می فرستد یک کارمند برای ایستادن در جا تا زمانی که او یا او به اندازه کافی نزدیک به ورودی. یکی از سریع متن پیام و در لحظات او می تواند سرش را از طریق درب در ابتدا به شکار می پردازد.

The garment district

پوشاک منطقه شهر نیویورک است. شاتر

لوکس دیگر عوالم تکیه بر هیئت به جای تشخیص زمانی که آن را می آید به haggling قیمت. پیاده روی هر هنر نمایشگاه در روز پایانی و شما را بشنود هنر مشاوران بازی بیس بال. البته خریداران همیشه انتظار یک نشانه دار نوعی برای هر نقاشی یا مجسمه سازی—اگر شما در حال ارائه شده 10 درصد شما هیچ کس بعد از همه—اما روز گذشته که معاملات واقعی را در محل. آن است که اغلب ارزان تر (و کمتر کار) برای gallerinas به off-load قطعات خود را از کشتی آنها را به خانه. مشاوران از بین بردن شاید با مشتری در دو و تهاتر با ظالم اعتماد بنفس. جمع البته می تواند شناور بالای فرای, پاک توسط عمل چانه زنی خود را.

همان درست است در املاک و مستغلات: قیمت یک خانه عمل می کند بیشتر شبیه به یک شروع تفنگ برای مذاکرات از خط پایان از فروش می باشد. چاشنی عوامل بگویید داستان های بی شماری از standoffs زمانی که معاملات برای خانه های چند میلیون دلاری رفتن AWOL در 11 ساعت بیش از چند صد دلار—ارزیابی و یا عنوان-هزینه جستجو مثلا. چنین خیره اصرار بر صرفه جویی در چند صورتحساب نیست در مورد پول ، و نه آن را یک ماده از غرور و افتخار برای بسیاری از خریداران که آنها به خوبی خود را عامل—ممکن است به زور گرفتن به عنوان بسیاری از امتیازات را از فروشنده به عنوان امکان پذیر است. تامین امنیت کاهش است و بیشتر یک نفس-تقویت پیروزی بیش از هر چیزی برای انجام با خط پایین.

سپس دوباره برخی از ارزش برای پول کمی بیش از حد. در نظر بگیرید که خالی اجاره در محوطه هادسون در نیویورک gleaming پنت هاوس که هزینه خود را 50000 دلار در هر ماه است. آن را تنها در بازرسی پس از او خروج که صاحبان کشف یک نامردان فریب. او تا به حال برداشته آشپزخانه را بیمه لوازم و حمام را هم رفته توالت و جایگزین آنها را با کم هزینه نگاه یک دوست. به جای چانه زدن اجاره کردن او تصمیم گرفتند به جای پنج انگشت تخفیف. حتی برای بسیاری از آدرنالین-شارژ چرخ و نمایندگی مجاز و فروش که در یک مرحله بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im