‘مرگ و میر ناشی از ناامیدی’ پیش بینی شده به سنبله به عنوان یک نتیجه از COVID-19


Deaths-Of-Despair
کارولینای Conte/EyeEm/گتی

من نمی خواهم به صحبت می کنند برای همه با سلامت روان, نگرانی, اما شخصا coronavirus همه گیر شده است و تلفات در من. یک بزرگ. زمانی که من جهان را تغییر چند هفته پیش من صرف بسیاری از زمان تلاش برای به دست آوردن تعادل است. من تا به حال به شکل آنچه که من باید و نباید بر این باورند آنلاین. سپس من ارزیابی خطر است. واقعیت آن است. سپس من نمیفهمد چگونه برای تدریس به کودکان من در حالی که کار از خانه. همه آن را به من رسید مانند یک موج است. آن را تنها در چند هفته گذشته است که من در یک لحظه به احساس.

من و زندگی با بسیار تند و زننده اضطراب و افسردگی تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید بنابراین گمان می کنم من باید این منابع و دارو به این همه کمی بیشتر قابل کنترل است. اما مانند بسیاری از مردم با بیماری های روانی در وسط یک بیماری همه گیر من مبارزه. و مطمئن شوید که اکثر مردم احساس اضطراب در حال حاضر. که طبیعی است با توجه به این وضعیت است. اما اگر شما مانند من هستند و در حال حاضر از قبل موجود اضطراب و افسردگی این بیماری همه گیر است که تنها مرکب چیزی که به سختی زندگی می کنند و حتی تحت شرایط عادی است.

بنابراین من نمی توانم بگویم که من پیدا کردم آن را به خصوص تکان دهنده وقتی که من خواندن یک گزارش به طور مشترک منتشر شده در هفته گذشته با خوب بودن اعتماد و رابرت گراهام مرکز مطالعات سیاست در خانواده پزشکی و مراقبت های اولیه است که تخمین می زند “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” (در این مورد استفاده از مواد مخدر و الکل استفاده و خودکشی) می تواند با افزایش 75,000 به عنوان یک نتیجه از COVID-19. این گزارش تاکید می کند که زمان از جوهر.

این تعداد سرسام آور از مرگ و میر بود و عمدتا بر اساس داده های کشیده از الکل و مواد مخدر سوء استفاده و نرخ خودکشی قبلی پس از بلایای طبیعی مانند زلزله و طوفان است که اغلب اتفاق می افتد در ماه های پس از جسمی فوری خطرات ناشی از این فاجعه گذشت. اما آنچه که بیشتر مورد با COVID-19 است که آن را به عنوان از نظر جغرافیایی جدا شده به عنوان یک زلزله یا طوفان بلکه یک مسئله در سراسر جهان.

این گزارش خواستار رهبران سیاسی شروع به گام برداشتن در حال حاضر به منحنی این احتمالی عاطفی خرید اینترنتی. اما با توجه به راه رفتن چیزهایی در قلمرو سیاسی بعید است که مراحل گرفته خواهد شد — و به عنوان کسی که مبارزه با خود من سلامت روانی, من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم چه مراحلی من باید در حال حاضر نه تنها برای خودم بلکه برای عزیزان من.

البته در طول یک مستند معمول راه کمک نیست دقیقا وجود دارد اما این بدان معنا نیست که کمک در دسترس نیست. NPR به تازگی منتشر شده یک لیست دستی پیشنهادات خود را برای مدیریت سلامت روانی خود را که می تواند مورد استفاده در حال حاضر و من شخصا شده است با استفاده از بسیاری از آنها برای نگه داشتن سر راست.

اتصال آنلاین

دیدن دوستان و خانواده های زوم و یا تلفن. احساس درک و اشتراک احساس درد می تواند کمک به کاهش شخصی خود را مبارزه. و من باید اعتراف, من شده اند در تماس با دوستان و خانواده از همیشه, و آن را فقط احساس خوبی به صحبت کردن با کسی از طریق تلفن.

خود را تنظیم داروها در صورت لزوم و به دنبال Teletherapy

بسیاری از رواندرمانگران و برنامه های بهداشتی در حال ارائه telehealth بازدیدکننده داشته است در طول این زمان. من شده است با درمانگر در این راه. من یک آنلاین ملاقات با روانشناس به زودی به ارزیابی مجدد من داروها. اگر شما هرگز ملاقات با درمانگر خود را آنلاین من می گویند در آن طول می کشد برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. آن را نیز می تواند دشوار برای پیدا کردن یک محل در خانه خود را که در آن شما می توانید صحبت با صراحت با درمانگر خود را — به خصوص در حال حاضر که هر عضو از خانواده خود است که همیشه در خانه است. من یک فن بزرگ از تلاش برای صحبت در مورد ترس و اضطراب با من, خانواده, گوش دادن بنابراین من سعی کنید برای دیدار با او را در میز آشپزخانه. اما با برنامه ریزی به اندازه کافی آن را شدنی. اما مطمئن شوید برای بررسی با ارائه دهنده بیمه خود را به دیدن اگر آنها هر گونه قطع یو پی اس در مورد پوشش جلسات آنلاین.

ایجاد یک طرح ایمنی

این پیشنهاد یکی من سعی کردم اما باید. این جایی است که شما نشستن با اعضای خانواده یا دوستان ترجیحا کسی که شما را با زندگی و رسم کردن یک برنامه برای زمانی که شما در بحران هستند. این شامل قفل کردن هر اسلحه یا اشیاء دیگر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خود آسیب برساند. در حال حاضر من می دانم که این می تواند یک مکالمه اما با تمام عدم قطعیت در رفتن در حال حاضر آن است که واقعا باید به اتفاق می افتد قبل از وجود یک تراژدی است. وجود دارد و حتی تعدادی از فوق العاده آنلاین قالب است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور جلب یک طرح ایمنی اضافه کردن یک سطح از تشریفات به چه چیزی می تواند عاطفی گفتگو.

به دنبال کمک مالی

این ممکن است مهم ترین توجه به این که بسیاری از آنچه که ما تمام خواهد شد مبارزه با در ماه های آینده و یا حتی سال ها است که بار مالی است که می تواند منجر به افزایش افسردگی است. در اینجا این است که واقعا مفید اجمالی از NPR که لیست تمام راه مردم مبارزه مالی با توجه به COVID-19 می توانید پیدا کردن کمک کند.

گوش دادن 75,000 مردم در حال مرگ به دلیل ناامیدی نیست. درسته ؟ من فقط آن را می گویند. اگر شما در حال مبارزه با اضطراب یا افسردگی در حال حاضر من امیدوارم که آن را تسلی شما را به می دانم که من همراه با بسیاری از دیگران هستند سمت راست وجود دارد با شما. لطفا متوجه باشید که هنوز هم وجود دارد کمک کند در اطراف شما حتی اگر روش به دست آوردن آن را به نظر می رسد کمی متفاوت تر از معمول با توجه به شرایط فعلی ما. و اگر شما می دانید کسی دیگری که مبارزات در یک روز به طور منظم بررسی کنید آنها را. آنها به شما نیاز دارند در حال حاضر بیشتر از همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>