Dave Grohl می نویسد: Op-Ed در دفاع از معلمان در میان مدرسه بازگشایی بحث


dave-and-virginia-grohl-final
استیو Zak, عکاسی/گتی

Dave Grohl موضع برای معلمان آمریکایی در پرشور op-ed در برابر بازگشایی مدرسه

اگر شما تعجب که در آن Foo Fighters’ Dave Grohl می ایستد در مورد این مسئله از مدارس در ایالات متحده بازگشایی خوب او فقط افکار خود را بر روی این موضوع شفاف. و در انجام این کار, چوب زیر گهواره ایستاده است تا برای معلمان — نه به ذکر است پرداخت ادای احترام به مادر او یک معلم بازنشسته — به عنوان یک سال تحصیلی جدید در یمن ،

به این منظور Grohl نوشت: یک مقاله کوتاه با عنوان در دفاع از معلمان ما (که او پس از آن ثبت شده برای او دیو واقعی داستان سری). او شروع می شود با توضیح که اگر چه او یک “وحشتناک دانشجو” بازگشایی مدارس بحث طنین انداز با او به خاطر مادرش ویرجینیا به عنوان یک معلم مدرسه. و مانند بسیاری از معلمان او خستگی ناپذیر و selflessly برای کمک به دانش آموزان خود را.

“در آن طول می کشد یک نوع خاصی از فرد به وقف زندگی خود را به این دشوار است و اغلب کار بیهوده” نوشت Grohl. “من آمده اند به توجه است که معلمان به اشتراک گذاشتن یک پیوند ویژه ای به دلیل وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم که واقعا درک خود را از چالش های منحصر به فرد — چالش های است که بسیار فراتر از فقط قلم و کاغذ. امروز این چالش ها می تواند به معنای زندگی یا مرگ برای برخی از.”

به عنوان Grohl امتیاز سوال از بازگشایی تبدیل شده است به طور فزاینده سیاسی (سرفهتهمت دولت سرفه). که نگرانی برای رفاه دانشجویان در ادامه به رشد می کنند. اما آنچه در مورد معلمان ما? “‘وجود دارد خیلی بیشتر به آنها رسیدگی شود و از باز کردن درب و ارسال آنها را به خانه'” Grohl بازگو خود را در حال حاضر-82 ساله بازنشسته مادر گفتن او را.

در میان لیست خشکشویی معتبر مسائلی است که معلمان ، “ماسک و فاصله درجه حرارت چک شلوغ busing شلوغ, راهروها, ورزش, تهویه مطبوع, سیستم های lunchrooms عمومی دستشویی…”

با توجه به کمبود منابع عمومی بسیاری از مدارس در حال حاضر صورت است که معلمان در حال حاضر به جبران آن را بعید است که بودجه برای مقابله با این COVID دوران مسائل آشکار خواهد شد. نه به ذکر است اگر چه متوسط سن معلمان آنها را در خطر پایین دسته کمکی کارکنان مدرسه (کافه تریا کارگران سرایداران رانندگان اتوبوس) آیا به طور کلی سقوط در, مسن بيشتر در معرض خطر دسته.

بنابراین آنچه را که Grohl مادر نشان می دهد ؟ “آموزش از راه دور برای هم بودن” او گفت:. اما او اذعان می کند همراه با مجموعه خود را از لجستیکی عوارض. اما عجله برای بازگشایی مدارس خواهد بود “احمقانه” بر چوب زیر گهواره.

“امریکا معلمان گرفتار در تله های تعیین شده توسط مردد و متضاد بخش از رهبری شکست خورده است که هرگز در موقعیت خود و احتمالا نمی تواند مربوط به چالش های منحصر به فرد آنها چهره” نوشت Grohl. در این مهیجی بخشی از op-ed وی با اشاره به طور خاص به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos’ عدم تجربه به عنوان یک مربی به عنوان یکی از راه های بسیاری از معلمان ما در حال شکست خورده است.

او به پایان رسید “تا زمانی که شما های بی شماری را صرف روز در یک کلاس درس اختصاص وقت و انرژی خود را برای تبدیل شدن به که مادام العمر مربی به نسل در غیر این صورت قطع شد, دانش آموزان, شما باید به گوش کسانی که باید. معلمان می خواهند به تدریس نمی میرند و ما باید حمایت و حفاظت از آنها را مانند گنجینه های ملی را که آنها هستند.”

و می تواند ما فقط بگو آره? Grohl بازدید ناخن بر روی سر در اینجا — آن را در بقیه از ما به نگه داشتن چکش پیام صفحه اصلی. معلمان ما حمایت از شما!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>