دانیل رادکلیف و دیگر وبلاگ را بخوانید شما ‘هری پاتر’ از خانه


celebs-reading-harry-potter
جادوگری جهان/توییتر

دانیل رادکلیف روایت فصل اول هری پاتر و سنگ جادو در هری پاتر در خانه سری

ماه گذشته, J. K. Rowling راه اندازی “هری پاتر در خانه” — ویژه آنلاین hub ایجاد شده برای کمک به حوصله و قرنطینه طرفداران هری پاتر پر کردن روز خود را با مضمون جادوگری جهان, سرگرمی, پازل ها و ویدئوها. آنلاین پورتال سرد بود اما امروز خوب مردم در پشت “هری پاتر در خانه” outdid خود را زمانی که آنها اعلام کرد که دانیل رادکلیف و دیگر جادوگری جهان-ستاره مجاور را روایت تمام 17 فصل از هری پاتر و سنگ جادو (یا فیلسوف’ سنگبسته به جایی که شما زندگی می کنند) در تمامیت خود را از راحتی از خانه های خود را مستقیم به شما.

دانیل رادکلیف روایت از فصل 1 “پسر زندگی می کردند که” در حال حاضر در HarryPotterAtHome.com وب سایت و بهتر است که به پا زدن کردن خواندن سری از افسانه خود را.

“دانیل خواهد بود که برای اولین بار از بسیاری از هیجان انگیز همکاران برای کمک به ما از طریق خواندن اول هری پاتر کتاب او به عنوان معرفی Dursleys که نمی خواهم هر چیزی مرموز. ورود یک گربه به خواندن یک نقشه جغد پر از آسمان و زمزمه در مورد سفالگران. پس راحت و لذت ببرید!” یک پیام در دنیای جادوگری سایت می خواند.

همچنین من می دانم که ما واقعا رانندگی که بسیار دیگر پس از پادکست ها و Audiobooks احساس می کنم مثل یک چیزی از قبل از coronavirus گذشته, اما اگر شما ترجیح می دهم صوتی-تنها شما می توانید گوش دادن به کل مجموعه را در Spotify در و Spotify در کودکان و نوجوانان به عنوان به خوبی.

“طی هفته های آینده ما در حال رفتن به پیوست توسط دیگر چهره های آشنا خواندن تمام 17 فصل فیلسوف/سنگ جادو,” دنیای جادوگری همچنین اعلام کرد.

برخی از چهره های آشنا عبارتند از بازیگران مختلف, J. K. Rowling-گذراند پروژه های مانند Eddie Redmayne, انگلیسی, بازیگرانی که فقط صدای زیادی در هنگام خواندن هری پاتر مانند استفان فرای و دیگر تصادفی اما سرد شادمهر مثل داکوتا فانینگ و برای برخی از این دلیل, دیوید بکهام.

اساسا این یک رایگان کتاب صوتی روایت یک دسته مختلف, تعجب, افراد مشهور از جمله پسر که زندگی خود را, دانیل رادکلیف. من نمیخوام دروغ, وقتی که من باز تصویری و شنیده رادکلیف صدای من خیلی نالان.

اگر بچه های خود را می خواهید را به منظور جلب یک صحنه از هر بخشی از این کتاب می توانید آنها را ارسال تصاویر خود را به دنیای جادوگری حساب های اجتماعی به توان بالقوه موجود در آینده روایت تصویری. پرینت تصاویر خود را به @WizardingWorld حساب توییتر با استفاده از هشتگ #HarryPotterAtHome.

هر رسمی هری پاتر در صفحه اصلی سایت بررسی سایت هفتگی برای پیدا کردن که جدید راوی را مقابله با فصل بعدی در حماسه و یا ثبت نام برای خبرنامه خود را به عنوان یکی از اولین برای پیدا کردن هر بار یک فصل جدید قطره. چه جای تعجب و جادویی هدیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>