پدران با برگ دمنده پیوستن به دیوار از مادران در پورتلند تظاهرات


portland-dad-mom-protests
pdxdadpod/توییتر و ناتان Howard/گتی

پورتلند پدران آوردن برگ دمنده به اعتراض برای مبارزه با گاز اشک آور مندرج توسط پلیس

برای نزدیک به دو ماه مردم پورتلند اورگان است و باید به خیابان ها برای تماس با پلیس اصلاحات و در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه جامعه است. به تازگی یک گروه از مادران محلی جمع آوری شده به شکل یک دیوار بین معترضان و ماموران فدرال بودند و با اعزام به پورتلند به تهدید و ارعاب شهرستان تحت پوشش “پایان دادن به تظاهرات.” در حال حاضر پورتلند پدران در حال پیوستن به بچه در خیابان با برگ دمنده تماس برای پایان دادن در برابر پلیس-تحریم خشونت و قتل علیه مردم سیاه و سفید.

چرا برگ دمنده? زیرا نظامی نیروی انتظامی است که تاخت و تاز پرتلند است weaponizing گاز اشک آور علیه معترضان و این پدران هستند که با استفاده از مورد علاقه خود را ابزار قدرت برای ضربه ماده خطرناک و دور از جمعیت است که در روزهای اخیر رشد کرده است ،

بسیاری از عکس ها و ویدئوها با پدران مشخص شده توسط خود را نارنجی پیراهن — در حال ساخت راه خود را به توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی. برخی از عکس ها نشان می دهد پدران برگزاری نشانه هایی که می گویند: “پدران علیه فاشیسم” و با اشاره به خود را به عنوان “PDX پدر و غلاف.”

رسمی PDX پدر و غلاف حساب توییتر به اشتراک گذاشته یک تماس برای پدران در دیروز گفتن آنها را به جایی که آنها می توانید خرید خود را برگ دمنده و که در آن به تاریخ مارس. “بیا ایستادن برای شهر شما همسایگان خود بچه های خود را. نگاه برای دیگر نارنجی پیراهن استفاده از سیستم دوستان. و به یاد داشته باشید ایمنی برای اولین بار.”

“برای زمان 1st شب گذشته پورتلند پدر و تیپ بیرون آمد و به اعتراض. هر کس در نارنجی است که یک پدر” کاربر توییتر جاشوا پتاس نوشت. “مادرم در سراسر کشور در حال سازماندهی محلی دیوار ، پدران در اطراف کشور ما نیاز شما بیش از حد.”

مانند بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور پورتلند تظاهرات آغاز شد و پس از قتل جورج فلوید. آنها ادامه داد: برای بیش از 50 روز و مسالمت آمیز است — در بخشی از این اعتراض. شاهد ناآرامی ها در این شهر مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او آماده بود به “تسلط” آن است. اخیرا ماموران فدرال دستور داده شد برای مبارزه با اعتراضها برخورد با شهروندان و تیراندازی و گاز اشک آور به طور مستقیم در آنها. آنها حتی با گاز کشته دیوار از مادران بیش از آخر هفته به عنوان دیده می شود در این نگران کننده Instagram تصویری.

با توجه به نیوزویک گزارش دیوار مامان سازمان است “PDX مبتنی بر شبکه ای از زنان و غیر دودویی مادر-شناسایی مردمی اختصاص داده شده به حمایت از جریان جنبش حقوق مدنی برای پایان دادن به خشونت پلیس با دفاع و حمایت از BLM معترضان در مقابل خط و آنلاین است.”

و در حال حاضر PDX پدران در حال پیوستن به هم با PDX مامان در نمایش قدرتمند همبستگی در برابر نژادی و بی عدالتی است. در یکی دیگر از ویدئو های گرفته شده توسط کاربر توییتر و روزنامه نگار ماریسا J. Lang یک پورتلند پدر با استفاده از برگ دمنده برای کاهش گاز از بالای جمعیت است.

فیلم دیگری را نشان می دهد اندازه جمعیت که مونتاژ دوشنبه شب. “در اینجا با مادران و پدران از پورتلند تجلی مخالفت در برابر نژادپرستانه پلیس فدرال و چکمه در خیابان های ما,” کاربر توییتر الکساندر رید راس به اشتراک گذاشته.

یک پرتلند از معترضان به نام Doug اسمیت می گوید Truthout.org که استفاده از برگ دمنده برای مقابله با عوامل شیمیایی می تواند موثر تر اگر مردم به اندازه کافی نشان می دهد تا با آنها.

“راستش من فکر می کنم شما می خواهم نیاز به نمرات برگ جمع کن با یک بند از پدران برگزاری زمین خود را تحت pretty شرایط مناسب برای استفاده از آنها به طور موثر در پراکندگی عوامل شیمیایی,” او گفت:. “اما آنها یک نماد یاد یک ابزار پدران استفاده برای تمیز کردن messes.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>