پدر و ارائه می دهد Sh*tty نظر در دختر لباس شنای زنانه دوتکه در ق را “AITA’


Screen Shot 2020-07-29 at 12.41.16 PM

این Reddit ‘AITA’ پدر کاملا گیج تصور از خود نوجوانان مایل به پوشیدن دو قطعه کت و شلوار حمام کردن

آنچه در آن است با پدران و “من احمق’ subreddit, amirite? پروردگار خوب. پدر در سوال امروز این است که درخواست برای انتقادات و پیشنهادات خود را غیر قابل انکار اشتباه عقاید و رفتار در مورد دختر نوجوان و تمایل خود را برای پوشیدن یک لباس شنای زنانه دوتکه. زمانی که پدران یاد بگیرند که دختران خود را’ بدن نیستند ملک خود را? حقوقی بالغ یا نه بدن فرزند شما چیزی است که شما را وادار به تنظیم در این راه به عنوان یک پدر و مادر است.

The post شروع کردن با صدای بلند: “دختر من تنها 15. او راه بیش از حد جوان به پانسمان در دو قطعه اما همسر من موافقت کرد به او اجازه خرید یک بدون دانش من.” اول از همه, اجازه دهید فقط سریع یک لحظه سکوت برای مادر که برای اجرای خرید توسط شوهرش. اگر من “حال” را که من می خواهم طلاق گرفته است.

خوب حالا بیایید شیرجه رفتن در سمت راست ، پدر می گوید: در طول یک بسیار اخیر دریاچه سفر با خانواده اش, او تجربه آنژین در نزد دختر خود را عریان معده او در یک دست کت و شلوار حمام و کوره همسر خود را در مورد آن (خوب من آزادی خلاق در اینجا با آنژین اما هنوز هم).

“من به آنها بگویید که او بیش از حد جوان به پوشیدن چیزی بسیار آشکار و من رد” او می نویسد: با صفر ندامت. “من به او بگویید که یا او را پوشش می دهد و یا من را به قایق بازگشت به سطح شیب دار تا او موافق عمدتا به دلیل برخی از دوستان او وجود دارد و او نمی خواست به خراب کردن سفر خود را.”

AITA برای گفتن همسر و دختر من است که اگر دختر من می پوشد دو قطعه لباس شنای زنانه دوتکه, من نمی خواهد او را با ما به دریاچه دفعه بعد ما رفتن ؟ از r/AmItheAsshole

اوه نیز بشود فرزند خود را در مورد شنا و بدن او را در مقابل دوستان خود سوء استفاده کننده. او توضیح می دهد که او فکر می کند که چه دوستان خود را در حال پوشیدن (spoiler alert: آنها عینک حالا به ساحل) است “بی ربط” و که دفعه بعد که دختر خود را نمی پوشیدن یک قطعه یا tankini برای “پوشش بیشتر,” او می شود disinvited به دریاچه با بقیه خانواده اش. او دونفره را در این واقعیت است که او فکر می کند 15 است بیش از حد جوان به “نشان می دهد خیلی پوست است.”

Hmm…اما آنچه در مورد shirtless, نوجوانان, پسران ؟ این است که خوب است ؟ I dunno آنها ممکن است بیش از حد جوان است.

خود را به دختر خود آگاهانه در مورد بدن خود را در طول زمان هنگامی که او به احتمال بسیار زیاد در حال حاضر فوق العاده خودآگاه و ساخته خواهد شد به احساس پیش فرض مورد گفت: بدن برای بقیه از او طاقت فرسا زندگی به عنوان یک زن این است که فقط… نوچ. ما نه نیاز به آموزش دختران ما است که آن را خوب برای پدر به sexualize بدن خود را و یا که یک مرد است که در کنترل آنها و چگونه آنها نمایش داده می شود. به انجمن خوش آمدید بازمانده نر زل زل نگاه کردن 101: شما شکست خورده است.

خوشبختانه Redditors بيشتر آماده به خیال این بابا یک “احمق” و اجازه دهید او را می دانم که چرا.

در اینجا به امید این پدر می بیند و خطا راه خود را می کند و برخی از جدی د-برنامه نویسی با زن ستیزی. تا آن ق (و هر کسی که خواندن این) تعیین می شود او در واقع احمق اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر