D. L. pablo newton farley تست مثبت برای COVID پس از سقوط در مرحله


DL-Hughley-coronavirus-collapse-on-stage
شاهد عینی اخبار ABC7NY/Youtube

کمدین بود که با عجله به بیمارستان در شب جمعه ادعا می کند او را تجربه نمی کنند هر یک از نمونه COVID-19 علائم

این کشور همچنان به بازگشایی پس از چند ماه از جدی گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر COVID-19 ویروس است که هنوز رفتن قوی در چند متحده است. یکی از ترسناکترین چیز در مورد COVID-19 و چرا از آن در حال گسترش است از جمله در نرخ هشدار دهنده است که بسیاری از مردم ناخواسته گسترش آن به دیگران است. در حالی که برخی از آنها بدون علامت دیگران به سادگی نمی شناخت علائم خود را به عنوان مربوط به فوق العاده های عفونی و بالقوه مرگبار ویروس. بیش از آخر هفته کمدین D. L. pablo newton farley نشان داد او یکی از این افراد پس از کشف او COVID مثبت زیر یک روی صحنه سقوط در طول یک استندآپ کمدی عملکرد.

“ما دوست D. L. pablo newton farley تا به حال یک اورژانس پزشکی در حالی که انجام در روز جمعه و در بیمارستان بستری شد یک شبه. با توجه به روزنامه, او مبتلا به خستگی بعد از کار و سفر این هفته” باشگاه posted on Facebook. “Love ya, D. L. و ما مشتاقانه منتظر دیدن این پادشاه کمدی در نشویل به زودی!”

57-ساله نوشته یک ویدیو در توییتر توضیح سلامتی خود را به بحران. در طول یک عملکرد در شب جمعه در Zanies, کلوپ شبانه, آگاهی او از دست داده و در بیمارستان بستری شد به عنوان یک نتیجه برای “خستگی شدید و کم آبی بدن است.” او سپس آن را آموخته بود و در واقع coronavirus.

و با وجود نشان دادن بسیاری از علائم معمول — از جمله تب و تنگی نفس یا سرفه خشک — او بیمار بود با این ویروس. “من همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19 که من منفجر دور. من آنچه به آنها تماس بگیرید بدون علامت. من نمی باید هر گونه علائم علائم کلاسیک,” او می گوید. “من نمی باید به آنفولانزا مانند سیستم های. من تنگی نفس. من مشکل تنفس. من یک سرفه. من یک تب با درجه پایین. من باید از دست دادن بو یا طعم.”

اما او خسته شده بود و با توجه به CDC خستگی نیز یکی از نشانه های این ویروس است. بر خلاف بسیاری از دیگر علائم همچنین می تواند اشتباه برای بسیاری از چیزهای دیگر از جمله کمبود خواب.

“بنابراین علاوه بر تمام چیزهای دیگر شما را مجبور به نگاه کردن به” pablo newton farley توصیه می کند در این ویدئو “اگر الاغ خود را با تصویب در وسط یک نمایش روی صحنه, شما احتمالا نیاز به تست.”

Pablo newton farley بود که مجبور به انصراف از باقی مانده دو شب از چهار شب تعهد در باشگاه کمدی در حال حاضر quarantining در Nashville, اتاق هتل و برنامه های در ماندن وجود دارد توصیه می شود 14 روز.

“با تشکر از شما برای نماز و آرزوهای خوب و چند تا از آنها را نمی خواهد صدمه دیده است” او به پایان رسید ، “پس امیدوارم من نمی نشانه توسعه. شاید این است که به عنوان بد آن را دریافت کنید و من را منتقل می کند از بیش و بیش از دوباره یا نه.”

در حالی که مشخص نیست که چگونه بسیاری از کاربران در باشگاه کمدی در طول دو شب است که pablo newton farley انجام آنها صدور یک بیانیه کوتاه آشکار است که آنها خواهد بود به طور موقت تا اطلاع ثانوی بسته به منظور انجام یک “جامع فرایند تمیز کردن است.”

این یک یادآوری خوب به فوق العاده آگاه از تمام علائم کروناویروس و اگر شما فکر می کنم که حتی کوچکترین فرصتی که شما در حال آلوده در خانه بمانند. همچنین, شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر رفتن برای یک شب در شهر — به خصوص اگر آن را شامل نشستن در am داخلی باشگاه پر از مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>