مشتری عمد سرفه در زن در حالی که پرتاب یک جا در اسکله 1


Woman-Purposely-Coughs-On-Customer
News4JAX/Youtube

در یک ویدئو ویروسی, یک تومور مغزی بیمار قطاری از لحظه unmasked زن در یک فروشگاه عمدا سرفه در

افرادی هستند که اقدام به پهن کردن coronavirus منحنی با پیروی از هدایت CDC از جمله اجتماعی فاصله پوشیدن محافظ صورت پوشش زمانی که در تمرین سخت کوش بهداشت دست و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است. اما از آنجا که برخی از مردم یا بدست این یادداشت که ما در میان همه گیر مرگبار — و یا به سادگی نمی دهد تلخه — آنها نیست دقیقا انجام بخشی خود را در جلوگیری از گسترش بسیار عفونی ویروس. اما حتی بدتر از کسانی که حاضر به پوشیدن ماسک برای حفاظت از سلامت دیگران کسانی هستند که با استفاده از خود را بسیار خود را قطرات تنفسی به عنوان سلاح — به عنوان مورد بسیار نگران کننده تصویری ساخت دور.

هدر Sprague از ده است که یک تومور مغزی بیمار در کلینیک مایو در سمت چپ خانه او را برای یک “نادر سفر” به فروشگاه های محلی خود را به اسکله های 1, فروشگاه, زمانی که او عمدا سرفه در یکی دیگر از خریداران. خوشبختانه او گرفتار کل هولناک تعامل در دوربین.

“دیروز یاد گرفتم دست اول قدرت وجدان تماشاگران. آن را در زمان 30 ثانیه به پایان 15 دقیقه تهاجمی آزار و اذیت” او در او نوشت ویروسی Facebook post.

Sprague تا به حال ملاقات بنابراین در حالی که او در انتظار او قرار و “ducked به یک فروشگاه برای فرار از گرما.”

“وجود دو فرزند کوچک سرگردان در اطراف فروشگاه تنهایی برای یک دوره طولانی و پسر کوچک بود انجام اسان رقص. آن آشکار شد که آنها متعلق به یک زن در ثبت نام بود که تبدیل شدن به طور فزاینده متخاصم.”

او توضیح می دهد که زن بود “فریاد در سوگند خوردن و توهین و تهدید کارکنان” خواستار بازگشت یک آیتم است که او حتی نمی باید با او. “کارکنان حرفه ای و احترام. اما آنها نمی تواند کاال را در او نیست در واقع باید با او.” بدیهی است.

“او ادامه داد: به خشم در حالی که همه او را پسر فقیر کمی بود مینمودم و درخواست برای که او نیاز داشت به ترک فروشگاه برای پیدا کردن. زمانی که او قرار است به کارمندان نمی تواند خروج منطقه پرداخت و گفت که او می ماند حق دارد فریاد با صدای بلند به عنوان او می خواست تا همه مشتریان خود را به سمت چپ… من ایستاده بود در یک فاصله از جیبش گوشی من بدون هیچ کلمه شروع فیلمبرداری. او بلافاصله تبدیل توجه خود را به دور از کارکنان به من,” او ادامه داد. “در این ویدئو می گوید بقیه داستان.”

در این کلیپ کوتاه زن چهره او و می گوید: در یک فوق العاده “کارن” مانند تن “آیا شما واقعا نیاز به این کار ؟” کوه در می رم خود را با هر دو انگشت وسط. “من فکر می کنم من واقعا به شما و سرفه بر شما و سپس” او همچنان ادامه دارد. سپس او عمدا سرفه او قبل از تماس او یک**سوراخ. و بله این واقعا اتفاق افتاده است.

“من نمی صحبت می کنند واکنش نشان می دهند و یا شرکت. به سادگی ایستاده بود و به سند رفتار” Sprague همچنان ادامه دارد. “هنگامی که قلدر مواجه هستند و با پاسخگویی به آنها باید اذعان امری غیرقابل قبول اقدامات خود را. در عرض 30 ثانیه فیلمبرداری جمع آنها انجام شد و او در سمت چپ ضعیف کارکنان در صلح است.”

“من برای پیدا کردن یک Covid آزمون با تشکر از کارن* * * * سرفه سرفه*” او به پایان رسید پست.

با وجود این واقعیت است که او ممکن است در معرض ویروس Sprague است در ارواح خوب است. اما او باید اسکله 1 فایل حادثه گزارش در مورد او مریض می شود او گفت به جکسون فلوریدا تایمز اتحادیه.

“من فقط فکر می کنم از آن عاقلانه نیست که به ما قدرت را به کسانی که آن را سزاوار نیست,” او گفت:. “اگر به من اجازه دهید او را به من نا امید و عصبانی و یا مصرف شده توسط این — پس از آن که طول می کشد دور از دسترس بودن به فرزندان من است و او باید که قدرت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>