کومو می گوید: 15 متحده گزارش موارد کودک بیماری های مرتبط COVID-19


andrew-cuomo-Child-Illness-COVID
القاعده بلو/گتی

فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد که 15 متحده در حال حاضر گزارش بیماری کودک احتمالا مربوط به COVID-19

اعتقاد بر این بود که کودکان نیست به عنوان مستعد ابتلا به کروناویروس به عنوان بزرگسالان است اما به گفته فرماندار نیویورک اندرو کومو نگران کننده تعداد فرزندان در حال نشان دادن نشانه برای چیزی به نام “کودکان چند سیستم التهابی سندرم” و بسیاری از کودکان با این علائم در حال آزمایش مثبت برای COVID-19. در چهارشنبه, اخبار جلسه کومو گفت که نیویورک 100 نفر از کودکان با کودکان چند سیستم التهابی سندرم که وجود دارد موارد که در 14 کشورهای دیگر در حال حاضر به عنوان به خوبی.

“اگر کودک شما در معرض شده است به کسی که تا به حال COVID حتی اگر آن را چند هفته پیش که یک ویژه هشدار در این وضعیت” کومو گفت: در طول 13 ماه مه سال 2020 کنفرانس مطبوعاتی. “پدر و مادر می گویند:” من باید نگران باشد؟’ شما باید آگاه باشید.”

به گفته فرماندار 14 کشورهای دیگر و همچنین واشنگتن دی سی گزارش موارد. این کشورها عبارتند از: کالیفرنیا, کانکتیکات, دلاور, گرجستان, ایلینوی, کنتاکی, لوئیزیانا, ماساچوست, می سی سی پی, New Jersey, اوهایو و پنسیلوانیا یوتا و واشنگتن است.

این سندرم به نظر می رسد تاثیر می گذارد کودکان در تمام سنین به عنوان سه فرزند خود در نیویورک سنین پنج و هفت و 18 درگذشت پس از نشان دادن علائم هر چند کومو می گوید: اکثر کودکان بین پنج تا 14 سال است. روایت است که این علائم به نظر می رسد به “ارتباط” با COVID-19 چرا که از ایالت نیویورک را 102 شناسایی موارد 60 درصد تست مثبت برای COVID-19 و 40% تست مثبت برای آن آنتی بادی بدین معنی که به احتمال زیاد تا به حال COVID-19 برخی از زمان در گذشته بوده است.

قبلا اعتقاد بر این بود که کودکان تا حد زیادی تحت تاثیر coronavirus اما کومو surmises آن است که ما ممکن است به دنبال شده است در صحیح علائم به عنوان COVID-19 علائم عمدتا تنفسی. با توجه به جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, اطفال چند سیستم التهابی سندرم “همپوشانی با کاوازاکی بیماری و سندرم شوک سمی” و علائم آن شامل تب و درد شکم و بثورات پوستی. برخی از کودکان نیز نشان داده تغییرات در رنگ پوست (در حال تبدیل شدن رنگ پریده تکه ای یا آبی) اشکال در تنفس, قلب مسابقه و همچنین بی حالی و تحریک پذیری. علاوه بر این کومو در اعلام آدرس خود را که سندرم ممکن است نشان می دهد تا هفته ها پس از یک فرزند شده است با آلوده coronavirus به همین دلیل است که آن را فقط به عنوان مهم به آزمون برای COVID-19 آن را به عنوان تست برای آنتی بادی است.

در طول سنا شنوایی در دولت coronavirus پاسخ دکتر Fauci اشاره به این سندرم در پاسخ به سناتور رند پل ادعا آن است که “واقعا مضحک” فکر می کنم که بچه ها نمی خواهد بود قادر به رفتن به مدرسه در پاییز.

“ما نمی دانیم که همه چیز را در مورد این ویروس و ما واقعا بهتر بسیار مراقب باشید — به خصوص وقتی که می آید به کودکان” Fauci دیروز هشدار داد.

پزشکان در بریتانیا برای اولین بار اشاره کرد موارد این سندرم در ماه گذشته و سازمان بهداشت جهانی نیز بررسی ارتباط بین COVID-19 و این علائم است.

“در حالی که ما معتقدیم که این بیماری به ندرت به دنبال مراقبت از کودک شما دارای این علائم به خصوص اگر کودک شما در معرض شده است به کسی که تا به حال COVID-19” فرماندار اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de