در اوایل این ماه در کرواسی اعلام کرد که بر خلاف بسیاری دیگر از اتحادیه اروپا و کشورهای عضو آن می تواند باز کردن مرزهای خود به مسافران از ما—ساخت یک تابستان و پاییز پر از مواد غذایی لذیذ و شراب و قایقرانی در (یا lazing توسط) آدریاتیک یک امکان برای ساکنان آمریکا است. (همانطور که از نوشتن این وجود برخی از سفر مورد نیاز در محل برای ما مسافران از جمله اثبات منفی COVID-19 آزمون در عرض 48 ساعت خروج; دیدن جزئیات اینجا.) اضافه کردن به درخواست تجدید نظر لوکس-دنبال کنندگان باید یک دلیل جدید برای سر به این کشور بیش از حد به لطف اولین LOPUD-1483, یک مدتها در انتظار پنج ستاره عقب نشینی است که با نرخ شروع در حدود $1,640 هر شب—در حال حاضر یکی از بالاترین هتل در کرواسی.

واقع در حدود هفت کیلومتر از Dubrovnik در ماشین-رایگان جزیره Opud, LOPUD-1483 است که در سابق 15 قرن صومعه و 16 قرن قلعه که خال خال شد توسط art collector Francesca Thyssen-Bornemsza در اولین سفر به کرواسی در سال 1992. در آن زمان Thyssen-Bornemsza بود در یک ماموریت برای نجات آثار هنری خطر جنگ و او نشان داده شد مخروبه ساحلی صومعه و مجاور قلعه توسط یک راهب محلی. فرانک گری به او گفت او باید بازگرداندن آن را به آرامی—که او بعد از 20 سال به همراه.

LOPUD-1483 hotel Croatia

این هتل مجموعه در ماشین-رایگان جزیره Opud فقط در خارج از دوبرونیک حسن نیت ارائه میدهد LOPUD-1483

در حال حاضر flanked توسط باغ های سرسبز, ملک بازسازی شد تحت هدایت زاگرب مبتنی بر معماری Rujana Markovic و طراح ایتالیایی پائولا Lenti, با دومی درخشان رنگ مبلمان پاغœانغœ فضاهای داخلی و پنج مهمان سوئیت. در حالی که دیوارهای سنگی ضخیم از اموال خود را حفظ رهبانی هوشیاری آنها در حال حاضر متعادل با هنر و عتیقه جات از Thyssen-Bornemsza خانواده مجموعه در نظر گرفته است که یکی از قابل توجه ترین خصوصی مجموعه هنر در جهان است. اعم از باستان چوب حک شده فرشتگان و قرون وسطی chalices به عکاسی مدرن و آثار گرهارد ریشتر و کریس Ofili قطعات منعکس کننده آنچه Thyssen-Bornemsza توصیف به عنوان “منحصر به فرد گفت و گو میان رنسانس و معاصر” و اضافه کرد که مجموعه “نقطه اوج سه نسل از جمع آوری و طعم و مزه است.”

LOPUD-1483 hotel Croatia

فضاهای تعادل تاریخی استخوان با هنر مدرن و مبلمان حسن نیت ارائه میدهد LOPUD-1483

هنگامی که توصیف آن کار می کند, مهمان می تواند لذت بردن از فعالیت هایی مانند, هوای آزاد, جلسات یوگا و شخصی برنامه های سلامتی, تورهای اطراف رنسانس ویلا و کلیساهای کوچک, سفر به نزدیکی سواحل شنی هوای آزاد, خانوادگی, فیلم شب در قلعه و یا هر چیز دیگری که ممکن است بخواهید مرتب; دیگر-اقامت مهمانان خواهد بود با استعداد دو افتخاری سفر با قایق در هر هفته است. به جای ایجاد یک تعیین شده رستوران فقط برای پنج سوئیت صاحبان تصمیم گرفتند اجازه می دهد تا سرآشپزها برای خدمت به مهمانان هر آنچه که آنها می خواهم هر کجا که آنها می خواهم آن را—به طوری که ممکن است معنی تازه صدف Dalmatian ژامبون و کرواتی شراب خدمت بالای دیوار قلعه و یا عاشقانه مهتابی شام ارائه شده در صومعه.

LOPUD-1483 hotel Croatia

سر به بالای دیوارهای قلعه برای استراحت و یا لذت بردن از یک وعده غذایی حسن نیت ارائه میدهد LOPUD-1483

چون شب نشینی به یکی از پنج سوئیت است که هر چند آنها را در اندازه تمام ویژگی های همان سطح از دکور و امکانات به علاوه آثار هنری منحصر به فرد. مجموعه کارشناسی ارشد, اما, خارج از غرفه را برای آن حمام: محافظ توسط یک درب فلزی آن بوده است طراحی شده و همچنین به عنوان امن اتاق وحشت. در حالی که به ظاهر نامتجانس علاوه بر این تماس ممکن است صحبت می کنند و به سطح بین المللی مهمان این هتل ایجاد شده—به عنوان نشانی از تمرکز بر حفظ حریم خصوصی انحصار هنر و قابل تجربه است. “وجود دارد هیچ چیز دیگری مانند LOPUD-1483, (و) پس از چند مکان که در آن شما می توانید غوطه ور شود در چنین چشمگیر هنر و تاریخ” مدیر اموال آن رابرتز-Nissen می گوید Robb Report. همچنین قابل توجه او می افزاید: واقعیت این است که در “مناطق اطراف Dubrovnik واقعا گنجینه های پنهان در حال انتظار برای کشف شود. آنها دست نخورده مهمان نواز و مانند خانه احساس راحتی کنید.” نرخ شروع €1,400 (حدود $1,640) هر شب با صبحانه با حداقل سه شب اقامت. خرید استراحتی در شروع €10,000 (حدود $11,724) در هر شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de