سازندگان ‘Glee’ در حال راه اندازی یک صندوق برای Naya Rivera پسر


naya-rivera-college-fund-for-son
روباه/گتی

Naya Rivera دوستان castmates و همکاران با هم آینده را به مطمئن شوید که او خانواده است که همیشه مراقبت از

روز دوشنبه پلیس بهبود بدن از خوشحالی ستاره Naya Rivera, در دریاچه, که در آن او تا به حال از دست رفته در حالی که قایقرانی با روز پیش از آن. پلیس می گویند او غرق عضلات پس از آخرین انرژی خود را به او فشار 4 ساله پسر Josey به خود اجاره ای پل موقت نظامی زدن قایق در حالی که دو تن از آنان ، پس از مرگ او به 33-year-old, مامان دوستان, co-stars و همکاران استفاده شده است فوران عشق و حمایت خانواده و رایان مورفی و دیگر سازندگان Gleeنشان می دهد که یکباره ریورا به شهرت, به تازگی اعلام کرد که آنها در حال شروع یک کالج صندوق برای Josey.

Ryan Murphy, Brad Falchuk و Ian Brennan با صدور بیانیه ای تجلیل ریورا نقش در نمایش و اعلام کالج صندوق که در آن کار می کند.

“Naya نیست یک سری به طور منظم زمانی که ما بازیگران در Glee” بیانیه بخوانید. “او نمی باید بیش از چند خط خلبان. اما آن را بیش از یک قسمت یا دو برای ما متوجه است که ما تا به حال زنان به پیدا کردن یکی از با استعداد ترین های ویژه و ستاره ها ما را تا به حال لذت بردن از کار با.”

آن ادامه داد: “دل ما به خانواده اش به خصوص مادرش, Yolanda بود که بخش بزرگی از سرور و نشاط خانواده و پسرش Josey. سه نفر از ما در حال حاضر در روند ایجاد یک صندوق برای زیبا پسر Naya عاشق ترین از همه است.”

ریورا و شوهر سابق او, Ryan دورسی مشترک بازداشت Josey از آنها پس از تقسیم در سال 2018 است. پسر کوچک بود که اغلب ویژه در ریورا را Instagram, و آن را بسیار روشن به هر کسی که به دنبال او چقدر او را دوست داشتم و دوست داشتم به عنوان یک مادر.

چند تا از ریورا دوستان و شرکت ستاره که اند و پس از مرگ او ذکر کرده اند Josey در اظهارات خود و برخی از آنها اشاره برای کمک به مراقبت از او را در غیاب او. Amber Riley که مرسدس بنز در Gleeنوشت: در Instagram, “استراحت در صلح فرشته و می دانم که خانواده شما هرگز به نگرانی در مورد هر چیزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>