خالق ‘LOL تعجب عروسک’ شفاهی حملات سیاه تاثیر گذار


Amina-Mucciolo-dolls-steal-likeness
آمنه Mucciolo/Instagram

در یک مشکل توییتر بیهوده گویی MGA Entertainment را اسحاق لاریان رفت در گذار آمنه Mucciolo

اگر شما نیست, آشنایی با نام اسحاق لاریان قبل از آن را در مورد به در رادار خود — و نه در یک راه خوب. لاریان اجرا می شود MGA Entertainment است و انسان مسئول معرفی برتز و L. O. L. تعجب عروسک به جهان است. اما این آن چیزی نیست که او را در ساخت عناوین در حال حاضر. نه که تاثیر گذار آمنه Mucciolo این شرکت را متهم به ربودن او نگاه اصلی به صورت یک عروسک جدید بدون اجازه لاریان از دست داده و آن را در توییتر. از آنجا-حذف سخنرانی دراز وشدیداللحن ثابت مشکل به حداقل می گویند.

بیش از آخر هفته, چند هفته پس از Mucciolo اولین بار در زمان او, اتهام, به, توییتر, لاریان شفاهی با حمله به خالق محتوا. “شما #ننگ به مردم سیاه و #BLM شود. #دروغگو #ترسو” میلیاردر, نوشت, ادامه, “شما یک #دروغگو و #Extortinist [sic] و #تقلب. که خود را به نام وکیل ؟ قرار دادن نام خود و اطلاعات تماس در اینجا علنا در حال حاضر, بنابراین ما می توانید با او تماس بگیرید و یا او را. در حال حاضر ما دیگر نمی خواهد خوب خواهد شد و شما شکایت افترا اخاذی و کلاهبرداری و غیره.”

ما باز است که بیشتر در یک دقیقه. اما به عقب کمی MGA خود را معرفی کرد رنگارنگ “رنگین کمان Raver” L. O. L. تعجب عروسک سال گذشته به عنوان بخشی از خود را “مو اهداف” مجموعه. جای تعجب نیست که آن را برای اولین بار ملاقات با شور و شوق طرفداران. رنگ روشن پاپ در برابر کوچک مجسمه سفالین رنگی مناسب پوست قهوه ای برای یک اسباب بازی است که غیر ممکن است به لبخند ، با توجه به Mucciolo هر چند طرفداران آغاز شده pinging او در اواخر سال 2019 به نقطه چقدر عروسک شبیه او.

صحبت به Buzzfeed, the تاثیر گذار اعتراف کرد که آن شوکه او برای تحقق بخشیدن به دقت از طرفداران’ مشاهدات. “اولین چیزی که من متوجه دقیق ماکت مدل موهای من برای جشن من 35 روز تولد,” او گفت: خروجی.

او به تفصیل شرح داده: “این آبی با رنگین کمان برجسته و آن را تکان دهنده بود چرا که مدل شده بود و در نتیجه تخیل من و مانده موهای من تا به حال از سبک قبلی من عینک. من یک مرجع بصری و یا هر چیزی پس از آن که نگران کننده بود برای دیدن چیزی است که مستقیما از ذهن من به تکرار در یک اسباب بازی است که من تا به حال هیچ بخشی در ایجاد.”

مشاهده این پست در Instagram

***به روز رسانی***⁣ ⁣ سلام دوستان⁣⁣ من ساخته شده یک پست خواستار L. O. L تعجب آشکار سوء استفاده از شباهت در 6/7/20. امروز من اینجا هستم که به گزارش این پست حذف شد توسط @Instagram. #lolsurprise رفت و در اطراف رسانه های اجتماعی تشکیل پرونده کارشناسی copyright ادعا می کند در مورد عکس های من استفاده می شود برای عروسک را امتحان کنید به سکوت من, هنگامی که آنچه من به وضوح می افتد تحت استفاده منصفانه. اما این خوب است من هم عروسک و من در زمان یک عکس از خودم 🤬. من به اشتراک گذاری این دوباره به خاطر من حاضر به سکوت می شود توسط آنها و یا هر کس دیگری! پس ما پست اصلی MGA Ent (خود شرکت مادر) ساخته شده است بسیار تهاجمی تلاش برای تماس با ما و سپس در ساعت (قبل از ما تا به حال فرصتی برای پاسخ) شروع به گسترش دروغ در مورد من و انگیزه من در آوردن این موضوع به نور است. با توجه به این که آنها به ما نشان داده هیچ دلیلی برای اعتماد به آنها تصمیم گرفتم که این امر می تواند یک ایده بد به تعامل با آنها را بدون وکیل. ما در حال حاضر در روند استخدام یک شرکت. اگر شما می خواهم به می دانم که چگونه به کمک و یا پشتیبانی با ما آمار پیوند در بیوگرافی من.⁣⁣ لطفا با به اشتراک گذاشتن این داستان ⁣⁣ **پست اصلی**⁣ ⁣⁣ (این کاملا جداگانه حادثه از لیزا فرانک وضعیت.)⁣⁣ ⁣⁣ L. O. L. تعجب ایجاد یک عروسک بر اساس کل تصویر و هویت بدون اجازه من. و من دریافت نکرده ایم اذعان و یا جبران خسارت از آنها را در هر راه. در واقع آنها مستقیما نادیده گرفتن من. ⁣⁣اینجا حقایق;⁣⁣ ⁣⁣ 1) من عینک مو مانند این ها و به اشتراک گذاشتن عکس ها در رسانه های اجتماعی از نوامبر سال 2018 به فوریه 2019. ⁣⁣⁣ ⁣⁣ 2) در آوریل 2019 LOL تعجب به من رسیده است و من استخدام برای یک مهمان خود را در کانال یوتیوب برای کودکان و نوجوانان طراحی داخلی نشان می دهد. ⁣⁣⁣ ⁣⁣ 3) سپس در ماه ژوئیه سال 2019 آنها را منتشر رنگین کمان Raver” عروسک به عنوان بخشی از خود را “مو اهداف” جمع آوری و آن را به نظر می رسد دقیقا مثل من. ⁣ ⁣⁣ 4) من در مورد این از آنجا که من شروع به دریافت پیام درخواست من اگر من می دانستم که در مورد عروسک و آن شباهت قابل توجه به من و منحصر به فرد مو و لباس. ⁣⁣⁣ ⁣⁣ ضربه تند وشدید زدن به عنوان خوانده شده کل پست اصلی

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Amina Mucciolo (@studiomucci) در

Mucciolo که عینک مدل موهای از نوامبر سال 2018 به فوریه 2019 تلاش برای رسیدن به MGA قبل از پخش خود شکایت در Instagram. او گفته است که این شرکت تا به حال “ایجاد یک عروسک بر اساس کل تصویر و هویت” بدون رضایت او و یا هر گونه جبران خسارت.

در پست Mucciolo همچنین نشان داد که در ماه آوریل 2019 صرف ماه از انتشار عروسک, L. O. L “تعجب رسیده” به استخدام او به عنوان یک مهمان خود را در کانال یوتیوب برای کودکان طراحی داخلی نشان می دهد.

MGA در پاسخ به Mucciolo پست در 10 ژوئن ادعا عروسک توسعه داده شد و در تابستان سال 2018 توسط “یکی از با استعداد ما سیاه, طراحان یک شرکت موفقیت مد کارآفرین تایید کرده است عروسک بود نه بر اساس آمنه Mucciolo.”

لاریان حتی شروع به پریدن کرد به نزاع سپس شجاعانه به نشان می دهد در ژوئن 11 که Mucciolo بود صدمه زدن به علت سیاه زندگی ماده با استفاده از آن به “سود و فریبکاری برای منافع شخصی.”

که ما به ارمغان می آورد به عقب در اطراف در حال حاضر. سه روز پیش از گذار به اطلاع طرفداران او و شریک زندگی خود را در روند استخدام یک وکیل به طور خاص برای این وضعیت است. یک بار دیگر لاریان رو درگیر این زمان راه اندازی خود را مسخره سخنرانی دراز وشدیداللحن تماس Mucciolo یک “ننگ به مردم است.”

و که در آن ما حتی شروع با این ؟ شاید در اینجا: سیاه و سفید غیر فرد احتمالا نمی تواند صحبت می کنند برای مردم سیاه و سفید و یا کل جنبش سیاه. هرگز. تا کنون. این مسابقه-splaining و آن را غیر قابل قبول است.

همانطور که برای عروسک لاریان پاسخ آن را می سازد به نظر می رسد به عنوان اینکه Mucciolo ادعا می کند هیچ شایستگی. به صورت واقعی و نیم? یک نگاهی به عروسک می سازد آن را کاملا روشن وجود دارد غیر قابل انکار شباهت سمت راست پایین برای قرار دادن رگه های از رنگ در عروسک ponytails.

و حتی اگر لاریان صادر شده یک شبه عذرخواهی سرزنش توییتر خود دراز وشدیداللحن سرخوردگی و با اشاره به “تولید جدول زمانی” همه او واقعا ارائه شده است که کلمه خود را. و در ارائه کلام او عاری از هر نوع شواهد ملموس او یادآوری میکند که کلمه خود را باید با توجه به وزن بیشتر از که از یک سیاه تاثیر گذار است.

به این منظور Mucciolo به ارمغان می آورد تا یکی از برجسته ترین نقاط اطراف کل این بحث. “این نوع از چیزی که اتفاق می افتد به معماران و طراحان بیش از شما احتمالا می تواند تصور و ما خسته,” او گفت: “اعتراف به این که “با داشتن شرکت های بزرگ پول ایده های من و هویت من مبارزه مالی به عنوان یک هنرمند آزاد و خالق محتوا شده است هر دو بدتر و ویران کننده به حداقل می گویند.”

این نوع درنده رفتار به عنوان Mucciolo اشاره غیر معمول نیست. در واقع Mucciolo شده است و در این مسیر یک بار قبل با لیزا فرانک. سال گذشته فلورسنت با نام تجاری راه اندازی هتل.com-حمایت لیزا فرانک suite که شبیه یک کمی کردن کپی از خود را روشن و شاد آپارتمان.

فقط به عنوان لاریان آیا لیزا فرانک در پاسخ به Mucciolo ادعا می کند با عطف بر او ادعا او فرصت طلب و اخلال پل جنبش برای خود بهره مند شوند.

اینها disgracefully دور از تنها نمونه هایی از افراد مشهور و یا شرکت های بزرگ بهره از خلاقیت است. به یاد داشته باشید در سال 2017 زمانی که نیویورک بر اساس طراح مد Tizita Balemlay پیشنهاد Kylie Jenner عرضه camo-kinis که به طرز مرموزی شبیه به آیتم های خود را با نام تجاری مجموعه… پس از Jenner تا به حال خریداری شده از فروشگاه ؟

غم انگیز وجود دارد به احتمال زیاد بی شماری داستان بی حد و حصر مانند Balemlay و Mucciolo را که هنوز به نور آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>