Crayola را فراگیر, ‘رنگ های جهان’ جعبه شامل 24 جدید پوست سایه


crayola-colors-of-the-world-final
Crayola

Crayola جدید ‘رنگ های جهان’ جعبه منعکس کننده طیف متنوعی از رنگ پوست

پس از ماهها تحقیق Crayola اعلام کرده است خود را در آینده رنگ های جهان و مداد رنگی و جدید مجموعه ای از 24 مداد رنگی به منظور نشان دادن انواع جهانی skintones به منعکس کننده تنوع جهان ما زندگی می کنند. نام تجاری همکاری با سابق مک شیمی برای ایجاد مجموعه جدید امیدوار است که نماینده رنگ راه کمک خواهد کرد “کشت بیشتر فراگیر جهانی برای کودکان در تمام سنین و نژادها و فرهنگ ها و اقوام است.”

با هم 24 جدید مداد سایه ترکیب برای ایجاد تا 40 متفاوت و زیبا پوست که در زیر دیده می شود و در کنار هر جعبه مداد رنگی مومی لیست کسانی که رنگ که یادآور نوعی از واقع بینانه برچسب زدن دیده می شود در لوازم آرایشی و بهداشتی جهان است.

Crayola

“با جهان در حال رشد بیشتر و متنوع تر از همیشه قبل از Crayola امید ما به رنگ های جدید از دنیای مداد رنگی افزایش خواهد یافت نمایندگی و پرورش بیشتر احساس تعلق و پذیرش” Crayola مدیر عامل غنی Wuerthele گفت: در آزادی مطبوعات. “ما می خواهیم به رنگ های جدید از دنیای مداد رنگی برای پیشبرد گنجاندن در خلاقیت و تاثیر چگونه بچه ها بیان خودشان هستند.”

رئیس سابق شیمیدان مک, لوازم آرایشی و زمان مؤسسین و مدیر عامل شرکت اوباش زیبایی, ویکتور Casale — که صرف هشت ماه گذشته, گرفتن, رنگ, فرمول درست — در بیانیه ای گفت که او می داند که دقیقا چه آن را مانند احساس نمی تواند در چیزی است که به ظاهر خیلی جهانی مانند یک مداد.

Crayola

“من می دانم آنچه در آن می خواهم به یک فرد است که در نهایت دقیق خود را مطابقت. آنها احساس گنجانده شده و به رسمیت شناخته شده و من امیدوار هستم که هر کودکی که با استفاده از این مداد رنگی می یابد و خود را سایه ای را که احساس می گوید:” Casale. “رشد من به یاد داشته باشید مخلوط کردن رنگ صورتی و قهوه ای تیره مداد رنگی را امتحان کنید و من سایه بنابراین من هیجان زده بود که Crayola خواست برای کمک به ایجاد رنگ های مداد رنگی جهان.”

برای گرفتن دست خود را بر روی این رنگ های جدید با نام تجاری است که فروش آنها را به عنوان یک 24 و 32-بسته. 24 بسته شامل همه جدید رنگ پوست سایه های که شما می توانید برای ثبت نام در Crayola سایت. همانطور که برای 32-بسته که همچنین شامل رنگ مو و چشم کسانی که در دسترس برای قبل از سفارش در Walmart.com در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de