COVID شیوع بیماری در حال ترسیم به احزاب نیست — تظاهرات


Parties-Are-Spreading-COVID
SOPA تصاویر/گتی

خوشه مرتبط شده اند به چند دانشگاه میله ها و دیگر گردهمایی های اجتماعی

به عنوان در سراسر جهان coronavirus موارد صدر ده میلیون نفر و مرگ و میر در ایالات متحده پیشی 128,000, مقامات بهداشتی در کشورهای که بازگشایی شاهد موج ترسیم به تجمعات عمومی در کافه ها, رستوران ها, نوار, باشگاه, کلیساها و سواحل اما نه از سراسر کشور تظاهرات رخ داده و خواستار پایان دادن به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

Coronavirus خوشه های تعریف شده به عنوان چند نفر پیمانکاری COVID-19 در همان رویداد یا محل شده و با افزایش در نرخ هشدار دهنده در هفته های اخیر. بسیاری از کارشناسان بیماری های عفونی هشدار داد که تظاهرات ممکن است منجر به اضافی شیوع بیماری های, اما در حال حاضر پیدا کردن که این مورد نیست.

“ما باید یک تظاهرات در واشینگتن است که ما بخشداری و نیز وجود دارد یک اعتراض و ما شده اند قادر به اتصال تنها یک مورد که به تجمع و یا اعتراض و آنچه که ما در حال پیدا کردن که در بخش های بزرگ که با توجه به استفاده از ماسک” اریکا Lautenbach مدیر Whatcom County Health Department در واشنگتن گفت: NPR همه چیز در نظر گرفته شود. “تقریبا همه در این تجمع با پوشیدن یک ماسک و آن را واقعا یک عهد چگونه به ماسک موثر در جلوگیری از گسترش این بیماری است.”

در مینه سوتا که در آن تظاهرات هنوز ادامه دارد بیش از مرگ جورج فلوید در دست یک پلیس سفید افسر مقامات دولت هنوز برای دیدن یک افزایش چشمگیر در coronavirus موارد به عنوان یک نتیجه از کسانی که در تظاهرات. نتایج “بسیار دلگرم کننده” سلامت گفت: با توجه به ABC News. رسمی نسبت کم عفونت رای دادن به “واقعیت این است که بسیاری از, و یا بسیاری از معترضان با پوشیدن ماسک حوادث بودند خارج کردند و اغلب قادر به حفظ 6 پا دور از هر گونه مواجهه شد و نسبتا کوتاه مدت نه چند ساعت به همان افراد در همان محل است.”

که در آن مقامات دولتی در حال دیدن خوشه پاپ تا زمانی که تماس با ردیابی است پس از جمعیت از مردم جمع آوری — به خصوص در داخل خانه. مثلا Lautenbachit یافت که 29 مورد ترسیم شد به یک حزب در ایالت واشنگتن از 100 به 150 نفر در اوایل ماه ژوئن است. هارپر در رستوران و Brewpub واقع در خارج از دانشگاه ایالتی میشیگان تا به حال 85 موارد ترسیم از مردم که بازدید بین ماه های ژوئن 12 و 20. دیگران که بازدید شده اند به خواسته خود قرنطینه به مدت دو هفته.

در Baton Rouge, La., حداقل 100 نفر تست مثبت برای این ویروس پس از بازدید از میله در Tigerland منطقه زندگی شبانه در نزدیکی دانشگاه ایالتی لوئیزیانا, the New York Times گزارش شده است. در یک مسیحی تابستان اردوگاه در نزدیکی کلرادو اسپرینگز حداقل 11, کارکنان, آزمایش مثبت به عنوان آنها مشغول به کار در اردوگاه باز است. آن را تا به حال به سرعت لغو یک شبه باقی می ماند برای اولین بار در 63 سال است.

در فلوریدا و تگزاس و آریزونا افزایش شدید در موارد اتفاق می افتد در میان افراد زیر 40. کارشناسان در حال سرزنش این در “موج دوم رفتار” با توجه به نگهبانمعنی آنها اجازه گارد خود را ، در حالی که آنها ممکن است کرایه بهتر از کسانی که مسن هستند و یا از قبل موجود شرایط آنها در ادامه به گسترش این ویروس به کسانی که بسیار مردم است.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>