در حالی که آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که شیوع کروناویروس نیست در هر زمان به زودی فراری توطئه بازگشت به تولید. و با توجه به یک گزارش جدید این خودروساز طرح را شامل آزمایش های گسترده و استفاده از تلفن ردیابی نرم افزار برای اطمینان از نیروی کار خود را باقی می ماند امن و سالم است.

ایتالیایی مارکی است که درخواست کارگران برای ثبت نام داوطلبانه coronavirus غربالگری به طوری که آنها می توانید از بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان بخشی از “در مسیر” برنامه گزارش رویترز،. این طرح هنوز در مراحل اولیه توسعه است. اما اگر موفق استراتژی بلند پروازانه ممکن است ارائه یک طرح برای چگونه دیگر خودروسازان می توانید از سرگیری تولید در اروپا و آمریکا رفتن به جلو.

به عنوان بخشی از برنامه های فراری کارکنان و خانواده های آنها و تامین کنندگان را یک آزمایش خون برای تعیین اینکه آیا آنها عاری از ویروس است. آنها خواهد شد و سپس داده می شود یک برنامه تلفن هوشمند است که هشدار آنها را اگر آنها شده اند در معرض هر کسی که قرارداد Covid-19. در حالت ایده آل این اطمینان خواهد داد که تنها سالم کارگران بازگشت به کار در حالی که کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس اگر کسی پایین آمدن با آن است.

اگر تست نشان می دهد که یک کارگر ممکن است آلوده دوم آزمون انجام خواهد شد به تایید می کنند که آنها Covid-19. به عنوان بخشی از برنامه های این شرکت را ارائه بیمه های خاص برای هر کسی که در بیمارستان بستری شود با توجه به مثبت تشخیص است. ضبط اموال بیگانگان را نیز به ترتیب تسهیلات و کمک های پزشکی برای هر کسی که ممکن است به خود منزوی به عنوان یک نتیجه از بازگشت به کار.

فراری ادعا می کند که 500 از 4000 کارگر در آن کارخانه های تولیدی در مرنللو و مودنا در حال حاضر گرفته شده آزمون. این خودروساز می گوید که آن را تا به توانایی برای انجام 800 تست در هر روز و تقریبا همه کسانی که ارائه شده یک تست موافقت کرده است به آن را.

“این غربالگری به ما اجازه می دهد یک تصویر اولیه از وضعیت سلامت در این آزمایش شرکت مردم” میشل Antoniazzi این شرکت از منابع انسانی گفت: خدمات سیم.

فراری نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر از Robb Report.

هر چند تست در حال حاضر آغاز شده که مشخص نیست که فراری خواهد بود قادر به از سرگیری تولید. خودروساز به همراه لامبورگینی, متوقف, تولید خودرو در اواسط ماه مارس با توجه به گسترش coronavirus در ایتالیا. مانند تمام شرکت های خودرو های Prancing اسب در نظر گرفته شده است “غیر ضروری” کسب و کار توسط دولت ایتالیا و باید منتظر محدودیت برداشته شود قبل از آن را می توانید باز کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im