COVID-19 ایمنی ندارد به “همه یا هیچ”


covid-safety-not-all-or-nothing-1
مامان ترسناک و لوئیس آلوارز/گتی

در یک تصویر کامل هر کس را مزدکی توسط CDC دستورالعمل های اجتماعی فاصله ماندن در خانه سفارشات و قرنطینه تا تعداد COVID-19 نفر شد پایین به اندازه کافی برای ادامه زندگی به صورت عادی (محل ما هنوز هم نمی, در امروز با وجود کشور ما در حال حاضر بازگشایی). اما… این موضوع دیگری برای زمان دیگری. با این وجود ما به سرعت کشف کردند که برخی از زندگی مردم بسیار بیش از حد پیچیده به اجازه می دهد برای آن است.

در این سریع ء “واقعی” جهان ما معمولا زندگی می کنند و در نهایت مجبور به بازگشت به پدر و مادر مجبور به کار می کنند. برخی از بچه ها به رفتن به مهد کودک. ضروری کارگران را به ساعت در وجود خود ترس از قرار گرفتن در معرض بالقوه. شما ببینید مردم نیاز به افراد دیگر. نه فقط به عنوان یک راه برای ایجاد اقتصاد دور اما از آنجا که ما در حال سیمی بود و آیا زندگی با دیگران است.

کسانی از ما که یک بار ماندم, به — کور نور از روز در طول اقامت در خانه سفارش — در نهایت شروع به سرمایه گذاری دوباره. نه به این دلیل که این ویروس رایگان اما به دلیل احتیاطی اضافی می تواند ما را که ثابت کرده اند موثر در کاهش گسترش COVID-19. متاسفانه با وجود آنچه در این مطالعات ممکن است ایمنی این روش هنوز هم به عنوان برخی از نوع سیاسی کاری.

social distancing sign on the floor at a store
جری لاوروف/گتی

اجازه دهید بحث در مورد ماسک صورت به عنوان مثال. من می دانم که من می دانم… که می خواهد برای پوشیدن یک ماسک صورت به خصوص در این گرما ؟ من آن را دریافت کنید. اما نکته این است که با پوشیدن یک ماسک صورت یکی از راه های ما می توانید با خیال راحت بازگشت به چیزهای معمول ما لذت ببرید و از دست رفته انجام می دهند. مانند رفتن به یک جشن فارغ التحصیلی پیاده روی را از طریق fairgrounds و یا خرید در فروشگاه های مورد علاقه خود را.

دکتر جروم Adams ایالات متحده جراح عمومی, به تازگی به توییتر گرفت به clapback در این تصور غلط است که با پوشیدن یک ماسک صورت مانع آزادی گفت که آنها می تواند یک ابزار مفید برای کاهش سرعت گسترش و بازگشایی اقتصاد است.

“برخی احساس می کنید پوشش صورت تجاوز خود به آزادی انتخاب” جراح عمومی آدامز نوشت: اخیرا در یک صدای جیر جیر. “اما اگر بیشتر آنها را می پوشند ما باید آزادی بیشتری به بیرون بروید.”

او سپس به توضیح است که ماسک های صورت را کاهش می دهد بدون علامت گسترش ویروس که منجر به مکان های بیشتری باز دیر.

“ورزش و ترویج آزادی خود را با انتخاب به پوشیدن صورت را پوشش!” آدامز می گوید.

آدامز نیست اول سلامت عمومی رسمی به استرس اهمیت پوشش صورت. هنوز هم وجود دارد به نظر می رسد به یک روند محبوب رویه در ماده — مردم فقط نمی تواند خود را متوقف شکایت. این هم یک “درد در باسن را به صورت ماسک بر روی” یا آن را “مضحک است که دیگران آنها را پوشیده است.” (این مردمی رو مدرک پزشکی خود از grey’s Anatomyظاهرا.)

هر مشکل ممکن است از شما می توانید تصور کنید که تا خود محور است که شما اجازه می دهد یک ناراحتی جزئی و یا حتی یک خود شیفته دلخوری را مقدم بر کل جامعه را به سلامت ؟ لنگ.

برخی از تماشاگران بی گناه شده اند عمدا سرفه در مورد آزار و اذیت و تخریب به سادگی با پوشیدن یک ماسک و یا درخواست که یک مشتری می پوشند. و من یک سوال: چگونه می توان کسی بود آنقدر کسل کننده است که آنها نمی تواند درک کند که در صورت ماسک ها چه در حال رفتن به نگه داشتن این کشور می گذرد ؟

همه پنجاه ایالت آغاز بازگشایی مردم در حال رفتن به محل کار و برخی از بچه ها می خواهد به بازگشت به مدرسه در پاییز. اما نکته این است که هیچ چیز به نظر می رسد که چگونه از آن استفاده می شود به قبل از. ما نمی باید به نگاه بیش از حد به ببینید که جهان ما شده است مجبور به مطابقت داشته باشد در یک راه است که باعث سلامت بهتر است. دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه نگاه در مورد به عنوان طبیعی به ما به عنوان پاپ ماشین آلات در فروشگاه ها. در ابتدا با دیدن یک فرد در یک ماسک خاموش بود-قرار دادن. در حال حاضر (امیدوارم) شما ببینید مردم با پوشیدن آنها را بیش از همه.

اما فقط به خاطر اینکه زندگی ما شبیه یک جدید عادی به این معنا نیست که این زمان به willy-nilly مورد COVID-19 ایمنی. ما نمی باید به Lysol ما مواد غذایی دیگر (با تشکر از خوب و خداوند توانا است) اما در برخی از ایالت ها در حال حاضر شروع به دیدن یک افزایش در موارد و کارشناسان به ما می گوید که امریکا حتی دیده می شود موج دوم آن. این است که در بخش بزرگی با تشکر از افرادی که با تکیه به “هیچ چیز” طرف “همه یا هیچ” رویکرد بازگشت به قبل از COVID فعالیت های مانند آن را هرگز اتفاق افتاده است و در نظر گرفتن صفر احتیاطی برای محافظت از خود و یا دیگران است.

در اخیر مقاله NPR خواسته های پزشکی حرفه ای برای رای دادن به محبوب ترین فعالیت های تابستانی در نظر ایمنی. از هر فعالیت کسانی که با بیشترین خطر در داخل بودند فعالیت خود را از قبیل حضور در خدمات مذهبی و رفتن به یک باشگاه شبانه. برای هر محبوب تابستان فعالیت این عوامل است که تغییر این خطرات بودند اصول اولیه بسیار به ما داده شده توسط CDC در سراسر تخته: اجتماعی فاصله پوشیدن چهره و پوشش و بهداشتی/مواد ضد عفونی کننده.

“همیشه را انتخاب کنید خارج از منزل بیش از داخلی همیشه انتخاب پوشش بیش از نه پوشش و همیشه را انتخاب کنید و فضای بیشتری برای مردم کمتر بیش از یک فضای کوچکتر” دکتر امیلی Landon, متخصص اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی پزشک متخصص در دانشگاه شیکاگو پزشکی می گوید NPR.

ما نمی دانیم که تقریبا به اندازه کافی در مورد این ویروس اما چیزهایی که ما نمی دانیم, ما باید به قلب — حتی زمانی که آن را مناسب نیست. وجود دارد راه هایی برای ما با خیال راحت به از سرگیری بخشی از راه ما از زندگی و اگر چه آنها می تواند درد واقعی در عقب آن است که قیمت های کوچک به پرداخت برای یک روز هموار کردن راه ما را به حالت عادی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>